Mandula Cukrászda Debrecen

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Mandula Cukrászda Debrecen vélemények

Kiváló 2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Hétvégén jártam a mandulában,barátnőm meghívására a kislányommal. Most először de biztosan nem utoljára. Nagyon szép és hangulatos hely . Óriási választék, látványosan kivitelezett sütik és torták. A választott sütik isteni finomak voltak. A kiszolgálás a nagy forgalom miatt kicsit lassabb, de érdemes kivárni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 27 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. május 4.családjával járt itt
Nagyon készültünk a 3 napos kirándulásra. Már előre kinéztem a neten ezt a cukrászdát, amelyet mindenképpen meg akartunk látogatni. A madártej vonzott legjobban, évek óta nem ettem. A nagyon várt édesség cukros, túl édes volt, a felét bírtam megenni. Várni is kellett a kiszolgálásra, az árak sem túl barátiak, nem olyan volt az egész, mint vártam.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2014. június 23.barátokkal járt itt
A Mandula Cukrászda Debrecen kertvárosi részén található, csendes, nyugodt környezetben. A Nagyerdő szélén, villamossal és autóval (vagy akár gyalog is :) ) könnyen megközelíthető helyen van. Viszonylag gyakran jártunk/járunk ide, családdal és barátokkal egyaránt. A madártejük valami fantasztikus, csak ajánlani tudom!
Kiváló 2022. július 13.gyerekekkel járt itt
Mindíg friss finom sütik,és kedves kiszolgálás korrekt árakon tiszta rendezett környezetben.
Visszajáró elégedett vendégek vagyunk kb.25 éve
Mandula Cukrászda Debrecen - Egyéb
2017. május 12.gyerekekkel járt itt
Kellemes délutánt követően látogattunk el a cukrászdába. Konkrétan ezt a fagylaltozót kerestük. Nehezen, de sikerült választani, óriási a kínálat. A hagyományos formánál maradtunk, tölcsérbe kértük a gömböket.
Az ízek összhangban vannak a elnevezésükkel. Az árakat közepes mértékűnek állapítottuk meg. Legközelebb megkóstoljuk a süteményeket is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. március 21.gyerekekkel járt itt
Születésnapot mentünk ünnepelni. Mivel édesszájú vagyok, belépve, mintha a mennyországba érkeztem volna. Ha jól emlékszem három óriási hűtőben vagy ötvenféle sütemény volt. Köztük diétás, paleo, mindenféle allergiásoknak való. Jó pár percig eltartott mire mindenki választott magának.
Kiváló 2016. március 12.a párjával járt itt
Némi boldogsághormonra vágyunk, ezért lépünk be a 3 Mandula cukrászda közül a Nagyerdő szélén lévő üzletbe. Nagyon könnyen lehet parkolni, a megközelítés kissé nehézkes az egyirányú utcák miatt. Csili - Vili üzlet, de igazi cukrászda hangulattal. Nagyon szép a berendezés A helyi gasztronómiai elit egyik legjobb képviselője, ezt az elismerõ tábla is tanúsítja az Ittjartam.
Mandula Cukrászda Debrecen - Külső képMandula Cukrászda Debrecen - EgyébMandula Cukrászda Debrecen - Étel/italMandula Cukrászda Debrecen - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 26.egyedül járt itt
Csak továbbiakban is dicsérettel, és elégedettséggel vagyok a cukrászda iránt. Nagyon nagy a választék! ! ! A fagylaltok igazán finomak, különlegesek. Télen nyáron jó betérni ide, felüdülés és kikapcsolódás, télen a sütemények, a nyári melegben a fagylaltok elfogyasztásával. Mindenkinek ajánlom. Igaz, hogy nem olcsó, de különleges ízekkel is találkozhatunk.
Kiváló 2015. április 11.gyerekekkel járt itt
Gyakran járunk ide (ahogy a másik két Mandula cukrászdába, a Kismandulába és a Mandula Caféba is). Igényes választék, udvarias kiszolgálás, finom sütik jellemzik. Vannak paleo módon készítettek is, amelyek szintén nagyon finomak.
A cukrászda maga nagyon pici, de barátságos. A teraszt pedig nagyon kényelmes beszélgetőhellyé építették pár éve.
Szeretjük!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. február 6.a párjával járt itt
A Csokonai Színház szomszédságában egy nagyon jó cukrászda tele minőségi finomságokkal. Van még a cégnek két cukrászdája ezen kívül. A Bethlen utcán vagy a Nagyerdőn sétálva is meg lehet kóstolni a mennyei sütiket. Fagylalt és sütemény is van diabetikus, ami a legtöbb helyen nincs. A szülinapi tortákból a választék igen nagy. Minden korosztálynak való megtalálható. Ajánlom bárkinek.
Mandula Cukrászda Debrecen - Étel/ital