Hotel Óbester Debrecen ★★★

Hotel Óbester Debrecen
Hotel Óbester DebrecenHotel Óbester Debrecen
Hotel Óbester DebrecenHotel Óbester Debrecen

Hotel Óbester Debrecen bemutatkozása

A debreceni Hotel Óbester történelmi koncepcióként a magyar huszárságnak állít emléket. A szálloda berendezése, kiállított tárgyai, a művészeti alkotások a huszárvilágot idézik fel, a szálloda nevét is Simonyi óbesterről, a híres magyar huszárról kapta.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Óbester Debrecen vélemények

2015. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
Egy hosszú hétvégére választottuk a szállodát a családdal. Kis nehézség támadt az érkezéskor, mert nem az előre megbeszélt és lefoglalt pótágyas szobákat kaptuk meg. Összesen 6 felnőtt és 3 gyerekkel mentünk, és mindhárom szobába kértünk pótágyat, de egybe nem tudtak adni. Ezért igy kicsit késöbb sikerült a szobákat elfoglalni, ami tágas szép volt.
Hotel Óbester Debrecen - WellnessHotel Óbester Debrecen - Környék
Kiváló 2014. június 28.a párjával járt itt
2014. 04. 23-04. 27-ig töltöttünk a Hotel Óbesterben 4 napot egy baráti házaspárral. A szálloda csodaszép, a falon freskók, a szálloda hallja festői, a berendezés olyan,mintha nem is Magyarországon járna az ember. Egyedülálló, hogy a Hotel korhű festményekkel a huszárságnak állít emléket, és ezzel bemutatja a huszárvilágot.
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
Gyonyoru hely Debrecen kozpontjaban, nagyon kedves volt a szemelyzet, es finomak voltak az etelek. Csak ajanlani tudom mindenkinek aki jo aron, gyonyoru szep helyen, kellemes pillanatokat szeretnenek eltolteni kettesben a kedvesukkel . Kicsit nehezen talaltuk meg a szuk kapubejarat miatt, de annal szebb elmenyekben volt reszunk. Igaz a wellnesz reszleg kicsit kicsi, de annal hangulatosabb.
Kiváló 2013. október 25.egyedül járt itt
A Péterfia utra néző szoba sajnos az éjféli óráktól mintegy 1 órán át rendkívül zajos a szemközti játékteremből távozó, ordítozó " vendégek" miatt. A viselkedésük állatias volta felveti a party drogok jelenlétét a társaságban. Ezt bizonyára Önök is tapasztalták már, nem kisebbíti azt, hogy a szállodában nagyon jól éreztem magam.
2013. október 14.egyedül járt itt
A szálloda" túl volt fűtve" nem vették figyelembe, hogy nyárias meleg volt egész nap. A szobámban (301) éjszaka "monoton " zaj volt halható amit szóvá tettem, de az ok nem derült ki. Igaz, hogy a személyzet jól reagált, mert felajánlott egy másik szobát. Szóvá teszem, hogy az ágyon lévő lepedő el volt szakadva.
Átlagos 2013. szeptember 28.a párjával járt itt
Először jártam Debrecenben, ezért egy belváros közeli (10 perc gyalog) és belső parkolóval rendelkező szállást kerestem. Az érkezéskor a recepción megkaptuk a csomagunkhoz tartozó kuponokat, de bővebb információt nem kaptunk, és semmilyen kérdést arról hogy segítsenek-e valamiben.
Átlagos 2013. szeptember 3.a párjával járt itt
2013 augusztus végén töltöttünk 2 éjszakát párommal a hotelben. A hirdetésben szereplő szolgáltatások félreérthetőek és hiányosak voltak. (pl. fürdőköpeny bekészítés nem történt meg, félpanziós vacsorához italt nem kaptunk, bár a hirdetésben 1-1 pohár bor szerepelt).
Kiváló 2013. augusztus 24.a párjával járt itt
Párommal mindketten többnyire Debrecenben tartózkodunk és meg akart lepni valami különlegessel. . . felajánlott 3 hotelt a városban, hogy a képek alapján vállasszam ki azt, amelyik a legjobban tetszik! Végül az Óbesterre esett a választásom és mondanom sem kell, hogy nem okozott csalódást!
2013. július 23.a párjával járt itt
Szép és tiszta szálloda, nyugodt sajátos hangulatot áraszt. A szálloda vellness részlege "elhanyagolt" de nem tisztaságban, csak részben és/vagy nem megfelelően működik. Nincs kialakítva és megoldva a dohányosok helyzete sem a szálloda épületében sem az kertjében. Mindenki közvetlen és segítőkész a szállodában csak "épp a recepció nem igazán".
Kiváló 2013. július 10.a párjával járt itt
Nagyon szép szálloda. Szuper szobánk volt, inkább lakosztálynak nevezném. Nyugat Európai szemmel nézve is inkább 5* -os színvonal, mint 4*. Pedig én a munkám miatt rengeteg szállodában voltam már Európa szerte. Félpanziós ellátást választottam. A reggeli svédasztalos, a jobb fajtából. A pub-ban költhető el és kiadós friss.