Hotel Óbester Debrecen ★★★

Hotel Óbester Debrecen
Hotel Óbester DebrecenHotel Óbester Debrecen
Hotel Óbester DebrecenHotel Óbester Debrecen

Hotel Óbester Debrecen bemutatkozása

A debreceni Hotel Óbester történelmi koncepcióként a magyar huszárságnak állít emléket. A szálloda berendezése, kiállított tárgyai, a művészeti alkotások a huszárvilágot idézik fel, a szálloda nevét is Simonyi óbesterről, a híres magyar huszárról kapta.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Óbester Debrecen vélemények

Kiváló 2016. július 23.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon szép, a személyzet nagyon kedves és segítőkész. A szoba nagyon tiszta, egyedül a kilátás volt zavaró, a szomszéd ház falát láttuk, de mivel csak reggel és este voltunk a szobában, így nem okozott problémát. Az ételek finomak voltak, bár volt amikor reggelinél kicsit később mentünk és a "maradékot" kaptuk.
Kiváló 2016. május 28.a párjával járt itt
A konyhájuk olyan jó, hogy évek múlva is emlékszik az ember az ízeikre. A reggeli svédasztal is bőséges, gusztusos. A szobák, apartmanok igényesek, minden kényelemmel és szépséggel luxus színvonalon ellátva. A nászutas lakosztály romantikus, hófehér berendezésére mindig emlékezni fog, aki itt töltötte az esküvője napjait.
Kiváló 2016. május 23.gyerekekkel járt itt
A Hotel Obesterben annyira jól érezzük magunkat mindig, hogy nincs kedvünk másikat keresni a városban. Tisztaság, figyelmesség és jóakarat fogadott eddig minket. Nem okozott gondot, hogy utolsó pillanatban mégis magunkkal vittük két kisgyermekünket; tágas szobát kaptunk, ahol vígan elfért a babaágy + pótágy.
2016. május 18.a párjával járt itt
A pünkösdi hétvégét párommal a debreceni Hotel Óbesterben töltöttük. Az első pillanatban megragadott a szálloda sajátos atmoszférája. A szépen megmunkált faborítások, a süppedő szőnyegek, melegfényű lámpák, az étterem hamisítatlan pub hangulata elbűvölő.
Kiváló 2016. április 28.a párjával járt itt
A városközpontban, a karácsonyi vásártól mindössze pár száz méterre volt szerencsénk tölteni a szilvesztert. Az udvarban kialakított parkoló rendkívül hasznos, az utcán ritkán lehetett volna parkolóhelyet találni. A szobánk rendezett, tiszta, kényelmes volt. A személyzet segítőkész, bármilyen kérdésünk volt, szívesen álltak rendelkezésünkre.
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Kellemes csendes, tiszta, hangulatos szálloda jó elhelyezkedéssel, fittneszteremmel, sóbarlangszobával. A szobánk nagyon szép volt, az ágy és a fürdőszoba kényelmes, csak a minibár nem müködött. Nagyszerü a hotel parkolója. Félpanziós ellátasunk volt nagyon ízletes húsveti menüvel.
2015. december 12.a párjával járt itt
Idei decemberi pihenésünk helyszíne az Óbester Hotel volt (kuponnal). Igaz én debreceni születésű vagyok, de pár éve már más városban élek és havi rendszerességgel haza is járok, így a város nem volt nekem túl "exkluzív", főleg hogy a hoteltől pár száz méterre nőttem fel :) Elhelyezkedése tökéletes, mert közel van sok látnivaló (Nagytemplom, Déry múzeum, Modem, Főtér, Nagyerdei Stadion pedig villamossal 8-10 perc).
2015. november 12.a párjával járt itt
Remek a szálloda elhelyezkedése, letettük az autót a zárt parkolóban és villamossal mentünk a belvárosba és az Aquaticumba. A belépéskor már exkluzív környezet fogadott, ami a szobában is megismétlődött. Nagyon jó volt, hogy a szoba hőmérsékletét mi szabályozhattuk. Az ágy és a fürdő kényelmes, a személyzet roppant barátságos volt.
2015. október 27.gyerekekkel járt itt
A személyzettel meg voltunk elégedve. Nagyon segítőkészek voltak és mindenhez pozitívan álltak hozzá. A szobánk nagyon szép volt, viszont a függöny mögött a tapétát lenyomta a salétrom. A kilátás borzalmas volt, az ablaktól egy méterre fal állt. Másik négy csillagos szállodával összehasonlítva a félpanziós ellátás is gyenge volt.
Átlagos 2015. szeptember 21.a párjával járt itt
Ami alapvetően nem tetszett, az az, hogy a négy csillagos besorolással szemben a szobák felszereltsége, állapota csak a három csillagos kategóriának felelt meg. A hotel előtere, étterme, az átriuma valóban megragadó, tetszetős, viszont a szoba felszereltsége, állapota számunkra lehangoló volt.