Hotel Óbester Debrecen ★★★

Hotel Óbester Debrecen
Hotel Óbester DebrecenHotel Óbester Debrecen
Hotel Óbester DebrecenHotel Óbester Debrecen

Hotel Óbester Debrecen bemutatkozása

A debreceni Hotel Óbester történelmi koncepcióként a magyar huszárságnak állít emléket. A szálloda berendezése, kiállított tárgyai, a művészeti alkotások a huszárvilágot idézik fel, a szálloda nevét is Simonyi óbesterről, a híres magyar huszárról kapta.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Óbester Debrecen vélemények

Kiváló 2017. október 3.a párjával járt itt
A recepciós hölgy nagyon kedves és felkészült volt,a szoba tágas és tiszta. Az árak is kedvezőnek mondhatók,a reggeli bőséges és finom volt. Nagyon szép aranyozott székek vannak a hotelben,korhű huszárképek többek között. Az,hogy 5 percre van a belváros szintén nagyon jó. Kedvesemmel voltam és valószínüleg visszatérünk.
Átlagos 2017. július 31.a párjával járt itt
A szálloda színvonala, szolgáltatásai összességében nem érik el a négycsillagos osztályba sorolási kategóriát. A legkellemetlenebb számunkra az alapos és igényes takarítás hiánya volt, a szobában, folyosókon, közösségi terekben egyaránt (poros szőnyegek és bútorok, foltos, koszos tapéták, helyenként kopott bútorok).
Gyenge 2017. július 20.a párjával járt itt
Foglalásunk előtt érdeklődtünk, hogy a szállodában szabad-e dohányozni. Erre kissé kioktató választ kaptunk, miszerint mint minden EU-s Hotelban itt sem megengedett a szálloda területén a dohányzás. Ezek szerint a hotel terasz nem a szálloda része, mivel ott még dohányzásra kijelölt hely is van az étkező asztaloktól kb.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2017. június 12.a párjával járt itt
1 éjszakát töltöttem itt párommal, minden rendben volt, értve ezalatt a szobák berendezését, méretét, a fürdő tisztaságát, a svédasztalos reggelit. Hangulatos az étterem részleg is. Voltak kisebb-nagyobb beázásnyomok a szoba falain, lötyögött az éjjeli lámpa búrája, a lift érkezésünkkor kicsit koszos volt, másnapra is ugyanilyen maradt, de nem akarok kukacoskodni.
Hotel Óbester Debrecen - Belső
2017. április 24.gyerekekkel járt itt
Az értékeléseket olvasva félve foglaltuk el a szobát az Óbester hotelben. Az első benyomás valóban nem volt túl jó, mégis nagyon jól éreztük magunkat. Egy olcsó kuponos oldalon keresztül érkeztünk ennek ellenére a személyzet kedves volt. Külön kérésre a lenti részlegen is körbevezettek minket.
2017. január 3.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon szép, az elhelyezkedése is kiváló. Az ételek nagyon ízletesek és szépen szervírozottak. A személyzet kedves, tiszta minden. Ami miatt 2 pontban csak 4 csillagot adtam: a fűtés meleg levegővel megy ami elég hangosnak tűnt, éjjel lekapcsoltuk. Az elektronikához be kell tenni a kártyát, így mikor a fűtést lecsuktuk az áram is elment, nem töltődött a telefon.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 63 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. december 19.gyerekekkel járt itt
Egy általam korábban értékelt debreceni szálló után alkalmam nyílt ugyanazon tulajdonos másik, négy csillagos szállodáját meglátogatni. A hotel nyitásának idejéhez (újszerű) mérten korábbi szállodához hasonló lepusztult állapotot nem tapasztaltam, azonban sajnos nem láttam négy csillagos hotelhez méltó színvonalat.
Hotel Óbester Debrecen - SzobákHotel Óbester Debrecen - SzobákHotel Óbester Debrecen - Wellness
Szörnyű 2016. augusztus 31.a párjával járt itt
A debreceni Hotel Óbester egy négy csillagos szállodához nem méltó szolgáltatásokkal rendelkezik. Először is a svédasztalos reggeli egy 4 csillagos szállodánál nem gondolom, hogy ennyiben merülne ki. Egy panzióban ez tökéletes lenne, de valamilyen véletlen folytán ez egy 4 csillagos "szálloda".
Hotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - Egyéb
Kiváló 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
A párommal itt töltöttünk el 3 éjszakát Júliusban. Rendkívül olcsón jutottunk hozzá a nyaraláshoz, egy kuponos oldal által, bár ennek lehetett a hátulütője, hogy a szobánk egy légfolyosóra nézet, bár meglepő elég sok szobájuk néz oda. A szoba belső berendezése viszont nagyon szép volt, hatalmas kényelmes ágy lapos tévé, légkondi, sok szekrény, rakodófelület, külön fésülködőasztal.
2016. augusztus 5.a párjával járt itt
A párommal Debrecenben voltunk pihenni és erre a hotelra esett a választásunk. A szobával és a hotellal teljesen meg voltunk elégedve, tetszett a régies, huszáros stílus. A wellness rész kicsi, de épp ezért mentünk el a debreceni Aquaticumba, amihez a belépőt a hoteltől kaptuk, a csomag része volt.
Hotel Óbester Debrecen - VendéglátásHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - SzobákHotel Óbester Debrecen - Belső