Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Nagyerdő DebrecenHotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Nagyerdő DebrecenHotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen bemutatkozása

Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági és idegenforgalmi központja. A várost Magyarország keleti "fővárosának" is nevezik. A Hotel Nagyerdő a város legszebb részén, a Nagyerdő zöld szívében idillikus, békés környezetben található.

A Hotel Nagyerdő legnépszerűbb csomagjai

Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok (min. 4 éj)
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni ízelítő (min. 2 éj)
Debreceni ízelítő
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.11.01-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni feltöltődés (min. 4 éj)
Debreceni feltöltődés
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Nagyerdő Debrecen vélemények

Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
Debrecen gyönyörű város, sok látnivalóval, múzeum, színház, gyógyfürdő, a gyönyörű Nagyerdő, a kis tó, az állatkert. a szép belváros. Már többször jártunk ott és bármikor szívesen mennénk. Mi vonattal érkeztünk a városba, de a villamossal pont a szállodáig tudtunk utazni, ami a Hunguest Hotel Nagyerdő volt.
2013. november 21.gyerekekkel járt itt
Nekünk nagyon tetszett a gyönyörü környezet,a nagy séták még kicsi gyerekekkel is. Maga a szálloda szép,felszerelt volt,könnyen el tudtunk igazodni benne. A wellness része kitünö volt,számunkra megteremtette az igényeinknek megfelelö pihenést,hiszen a gyerekek miatt ki voltunk merülve,de szinte semmi energiánkat nem vette el a két gyerek,hiszen a programok olyan jok voltak,és volt játszoszoba felügyelettel,igy kettesben is tudtunk lenni.
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó a megközelítése, tömegközlekedéssel mentünk, a vasútállomásról villamossal, ami ott tett le a hotel előtt. A strand és az élményfürdő, és az állatkert pár méterre van a szállodától. A konyhája fantasztikus, a személyzet kedves, aranyos volt. Húsvétkor voltam unokákkal, nagyon jó programot csináltak a gyerekeknek, nagyon szerették, élvezték. Jól éreztük magunkat, köszönjük.
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
5éve jártunk itt. Karácsonykor színvonalas műsor,finom ételek és figyelmes kiszolgálás várt minket. Nagyon jól éreztük magunkat. Szép környezet,nagy sétákat tettünk. Jártunk az állat és növénykertben,jég korcsolyáztunk . Minden a közelben volt. Kellemes napokat töltöttünk itt,valószínű még vissza térünk ebbe a szállodába,hisz szép emlékeink vannak.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
A szállás és ellátás tökéletes. Bármikor visszamennék. A szálló fürdője nagyon pici, de -érdekes módon- mindig kevesen voltunk benne, tehát elfértünk. A városban sok a látnivaló, IC vonattal, villamossal Debrecen és a szálló könnyedén megközelíthtő. Márc. 15. -én voltunk ott -szerencsére vonattal a nagy havazás miatt- és remek kikapcsolódásnak bizonyult.
2013. november 20.családjával járt itt
Agusztusban töltöttünk itt 4 napot,és igazán megvoltunk elégedve. Már 9 éve vissza járunk,és nem tudjuk el sem képzelni,hogy ne legyen nyár a Hunguest Hotel Nagyerdö nékül. Nagyon tetszik,hogy minden közel van,strand,élményfürdö,állatkert,vidámpark,stb. A hotel személyzete is nagyon figyelmes,a konyháról nem is beszélve.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Októberben töltöttünk itt 3 éjszakát és nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet rendkívül udvarias és segítőkész volt, a séfet dícséri a változatos és minden igényt kielégítő menüsor. A szálloda kedvező elhelyezkedésének köszönhetően mind az élményfürdő, mind a Nagyerdő nyújtotta lehetőségeket(fürdőzés,séta,cukrászda) maradéktalanul kihasználhattuk.
Igazán kellemes pihenés volt,nyugodt szívvel ajánlom másoknak is!
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Tobbszor jartam mar ott es midig megvoltam elegedve mindenel. Tisztasag, kenyelem. figyelmeseg es jo hangulat. Ami kulonosen tetszet hogy mindig voltak szorakosztato programok,amibe a paromal egyut szivesen reszt vettunk. Utobbi alkalommal meg dijazasban is reszesultunk(egy uveg finom TOKAJ ASZU). A szaloda vezetosege mindig gondoskodot jo programokrol.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Már nem először jártunk itt. Mindíg tetszett az elszállásolás, és a személyzet hozzáállása a vendéghez. Sajnos az időjárás nem kedvezett nekünk, de amiért jöttünk, azt megvalósítottuk. Elmentünk a Déryné múzeumba, és megnéztük a Munkácsy trilógiát. Olyan szép volt, ahogyan leírták.
Kiváló 2013. november 20.egyedül járt itt
Tekintettel, hogy már 4 alkalommal üdültem itt, ez bizonyítja azt , hogy nagyon elégedett voltam mindennel. Értékelésemmel szeretnék a nyertesek közzé kerülni, szívesen térnék vissza mint nyertes is. Mindenkinek csak ajánlani tudom aki a nyugodt pihenést+fürdőt +remek konyhát és fígyelmességet igényli.
Köszönettel
Magdi 2013. 11. 20.
Hotel Nagyerdő Debrecen a térképen
4032 DebrecenPallagi út 5.
• finnszauna • merülőmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem
Wellness Hotel Szindbád