Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Nagyerdő DebrecenHotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Nagyerdő DebrecenHotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen bemutatkozása

Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági és idegenforgalmi központja. A várost Magyarország keleti "fővárosának" is nevezik. A Hotel Nagyerdő a város legszebb részén, a Nagyerdő zöld szívében idillikus, békés környezetben található.

A Hotel Nagyerdő legnépszerűbb csomagjai

Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok (min. 4 éj)
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni ízelítő (min. 2 éj)
Debreceni ízelítő
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.11.01-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni feltöltődés (min. 4 éj)
Debreceni feltöltődés
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Nagyerdő Debrecen vélemények

Kiváló 2013. július 31.a párjával járt itt
A következő pihenésünket is ide tervezzük, előreláthatólag kora összel. Nagyon szeretjük hogy a gyógyluás mellett utazásra kikapcsolódásra is jó lehetőség van. Csodálatos Debrecen, csodálatos a Hortobágy is. Most az egyik unokánkat is elvittük és nagyon tetszett neki az üdülő a kőrnyezet és még a medence is. Egyszóval minden.
Hotel Nagyerdő válasza
Köszönjük a számunkra hízelgő véleményét! Azon vagyunk, hogy az ár - érték arány egyensúlyban legyen. Az árképzésnél tekintettel kell lennünk arra is, hogy fedezni tudjuk az üzemeltetés egyre növekvő költségeit.
Javasoljuk, kísérje figyelemmel akcióinkat, az őszi - téli időszak tervezése most folyik.
Kiváló 2013. július 28.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon készséges és kedves. Mindenben álltak rendelkezésünkre. Az ételek fantasztikusak voltak, változatosak, ízletesek, nagyon megnyerték a tetszésünket. A felszolgáló személyzet nagyon figyelmes. A szoba esztétikusan berendezett, tiszta, az ágyak nagyon kényelmesek. Összességében mindennel nagyon elégedettek voltunk, nagyon jól éreztük magunkat! Köszönet ezért a személyzetnek! ! ! Amint tehetjük, visszatérünk!
Hotel Nagyerdő válasza
Köszönjük az elismerő szavakat! Reméljük, a jövőben sem fog csalódni bennünk!
2013. július 28.gyerekekkel járt itt
JJó volt minden igazából. De fizetésnél úgy kellett harcolni az igazunkért több mint 1 órát vártunk a lerendezésére mire kiderült hogy nekünk van igazunk . Italfogyasztási keretet is nagyon félreérthetően számolták az én számláim szerint még lett volna 4000 ft de szerintük 600 ft a fogyasztható keret.
Tisztelt Bányai Úr!
Átnéztem az Önök számláját, és el kell ismernem, Önnek van igaza! Biztos vagyok abban, hogy nem szándékosan akarták Önt megtéveszteni, az elszámolás rendszere volt bonyolult. Erre a jövőben jobban oda fogunk figyelni.
Gyenge 2013. július 28.a párjával járt itt
az étkezés jó volt bár a reggel egyhangu. a szobára fürdőszobára ráfért volna takaritás. 2x kérdeztem,hogy mindent kitudok fizetni szép kártyára kivéve az üdülőhelyi dijat,2x azt a választ kaptam,hogy igen. a végén mégsem lehetett a fürdőbelépőt kifizetni ami igen kinos lehetett volna általában kiszámitott kp. vel rendelkezünk
Tisztelt Makadám Úr!
Köszönöm az észrevételeit. A reggeli kínálat nagy része minden reggel azonos, de rendkívül széleskörű a választék. A meleg reggeliket igyekszünk váltogatni, de átnézzük, hogyan lehet még színesebbé tenni a kínálatot.
Átlagos 2013. július 21.gyerekekkel járt itt
A kétemeletes épületben a szobák kissé szűkösek és némi felújítás sem ártana, de tiszták voltak, mindennap volt takarítás. Az éttermi személyzet udvarias, segítőkész volt. Mivel a szálloda nagyon jó helyen helyezkedik el a családosoknak ez nagy előny. Az étel változatos és bőséges, szerintem gyerekekkel utazóknak ez is fontos. Én családosoknak csak ajánlani tudom:)
Tisztelt Szabó Zsuzsa!
Köszönöm, hogy megosztotta véleményét. Keressük a lehetőségét annak, hogyan tudnánk a szálloda felújítását ebben a nem túl előnyös gazdasági környezetben megvalósítani. Addig is figyelünk arra, hogy az ár - érték arány megfelelő legyen. Köszönöm, hogy szállodánkat másoknak is ajánlja!
Kiváló 2013. június 15.kollégákkal járt itt
Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak a recepciósok, kifejezetten nagyon kedvesek az étteremben a pincérek. A szoba tiszta, a szoba berendezése 3 csillagos szállodának megfelelő. A reggeli és különösen a vacsora nagyon-nagyon finom és bőséges volt. A wellness részlegben a medence kicsi, termálmedence van masszírozó vízsugarakkal, sajnos úszni nem lehet benne.
2013. június 8.a párjával járt itt
Tisztelt Cím! Számunkra igazán megfelelő volt az Önök szállodájában eltölteni pár napot. ( a rossz idő ellenére is) Udvariasak és figyelmesek az ott dolgozó emberek. Tisztaság dicséretre méltó azt gondoljuk igen régen épült a szálloda ez ugyan látszik a külső térben. S egy kicsit a fürdőkádon is.
2013. május 24.a párjával járt itt
Még 2012 őszén jártunk a szállodába. A szobánk tágas kényelmes volt. Nem először voltunk itt, ép a kényelem az elhelyezkedés miatt választottuk újra ezt a szállodát. Közel a belváros amit érdemes villamossal megközeliteni. Az erdő ahol a friss levegőn nagyokat lehet sétálni, a szomszédba az állatkert, mind a szórakozás pihenés része.
Átlagos 2013. május 22.a párjával járt itt
2012. tavaszán voltunk Debrecenben és itt szálltunk meg. Még előszezon volt, így nem voltak sokan. A félpanziós ellátás finom és bőséges volt. A kiszolgálás megfelelő, a személyzet segítőkész. A wellness részleg elég kicsi, de jól esett a testet kényeztetni. A szobák tiszták és elég kényelmesek voltak, az árához képest megfelelő. Egy kellemes sétával sok helyre el lehetett jutni.
Kiváló 2013. május 1.egyedül járt itt
A mostani utazásom nem az első volt Debrecenbe. Mi kolléganőmmel már egy éve voltunk ebben a hotelban, akkor az emeletes részen a hatodik emeleten laktunk. Minden alkalommal megpróbáljuk úgy intézni, hogy legyen időnk a városban szétnézni. Megkaptuk a szobánkat és most én egy egyágyasba kerültem ami nekem tetszett.
Hotel Nagyerdő Debrecen a térképen
4032 DebrecenPallagi út 5.
• finnszauna • merülőmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem
Wellness Hotel Szindbád