Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Nagyerdő DebrecenHotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Nagyerdő DebrecenHotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen bemutatkozása

Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági és idegenforgalmi központja. A várost Magyarország keleti "fővárosának" is nevezik. A Hotel Nagyerdő a város legszebb részén, a Nagyerdő zöld szívében idillikus, békés környezetben található.

A Hotel Nagyerdő legnépszerűbb csomagjai

Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok (min. 4 éj)
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni ízelítő (min. 2 éj)
Debreceni ízelítő
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.11.01-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni feltöltődés (min. 4 éj)
Debreceni feltöltődés
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Nagyerdő Debrecen vélemények

2016. május 9.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk el a szállodában. A parkolóból gurulós bőrönddel nem egyszerű a bejutás, ráférne a járdára a felújítás. A recepción kedvesen,udvariasan fogadtak. Az egyébként tiszta,tágas szobákra már ráférne a felújítás, sem az ajtó, sem az ablak nem zárt rendesen.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Debrecenbe kéne menni…
Túl a karácsonyi ünnepeken, a szilveszteri kavalkádon, a borús, zord szeles januári délutánon a meleg szobában szörföztem az interneten. Wellness lehetőséget kerestem, a vízöntő csillagjegyben született feleségem közelgő születésnapja méltó megünneplésére.
Hotel Nagyerdő Debrecen - Külső képHotel Nagyerdő Debrecen - EgyébHotel Nagyerdő Debrecen - EgyébHotel Nagyerdő Debrecen - KörnyékHotel Nagyerdő Debrecen - KörnyékHotel Nagyerdő Debrecen - KörnyékHotel Nagyerdő Debrecen - KörnyékHotel Nagyerdő Debrecen - WellnessHotel Nagyerdő Debrecen - VendéglátásHotel Nagyerdő Debrecen - SzobákHotel Nagyerdő Debrecen - KörnyékHotel Nagyerdő Debrecen - KörnyékHotel Nagyerdő Debrecen - KörnyékHotel Nagyerdő Debrecen - BelsőHotel Nagyerdő Debrecen - Külső képHotel Nagyerdő Debrecen - Belső
2016. április 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat! ! A személyzet, tisztaság kiváló volt! ! Nekünk "a régi szárnyban" volt a szobánk, hát bizony a berendezés már erősen cserére szorul,ilyen állapotú bútorokkal (tv állvány) már nem szabadna szobát kiadni! ! Ettől eltekintve remek 4 napot töltöttünk Debrecenben, csodálatos a környék és kedvesek az emberek, hamarosan ismét megyünk! !
Hotel Nagyerdő válasza
Tisztelt Vendégünk!
Örülünk, hogy kellemesen telt a húsvéti programjuk. A Classic szárny bútorzatára vonatkozó észrevételét továbbítjuk a cégvezetés felé.
Tisztelettel:
2016. április 24., Tiba Ádám, Hotel Nagyerdő
2016. január 25.családjával járt itt
Már többed alkalommal jártam itt családostól a disznótoros rendezvényen. Most is csak azt tudom megerősíteni igaz a 2015. -évhez kicsit esett a felhozatal, de nagyon jó volt. Talán lehetne egy kis felújítást végezni mert az csak előnyére válna a Szállodának. Nem igaz , hogy az nem férne bele a keretbe.
Átlagos 2015. június 17.a párjával járt itt
A szobába az ágy kényelmes és az ágynemű tiszta volt, jól aludtunk. Sajnos a falak rettenetesen koszosak voltak, ami első belépésünkkor a szobába egyből feltűnést keltett. A fürdőszoba tiszta volt, bár a kinézete alapján nem mostanában újították fel. A szoba két éjszakára végül is megfelelt, de egy egész hetet nem szívesen töltenénk el benne.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
2015. április 27.a párjával járt itt
Már többször voltunk itt,most is jól éreztük magunkat. Szép kétszemélyes szobát kaptunk. Már nem fiatal a szálloda kicsit látszik is rajta ,de mi most is meg voltunk elégedve. Az ételek finomak és annyit esznek amennyi jólesik az viszont feltűnt hogy régen sokkal nagyobb volt a választék. . A személyzet is kedves barátságos.
Hotel Nagyerdő Debrecen - KörnyékHotel Nagyerdő Debrecen - Szobák
Átlagos 2014. október 27.gyerekekkel járt itt
Már foglalás előtt olvastam az értékeléseket, így nem ért minket nagy csalódás. A szoba kicsi volt, a pótágy mellett már el sem lehetett férni. A falak festésre, a padlószőnyeg cserére szorul. A fürdőszoba elfogadható, tiszta volt. A hűtő nem működött, pedig a férjem nem szereti a meleg sört.
2014. október 24.egyedül járt itt
Nagyon jól éreztem magam ebben a szállodában. A szoba kényelmes, a recepciósok kedvesek és segítőkészek, az ételek pedig finomak, változatosak és bőségesek voltak. Sajnos a helyi termálmedencét nem tudtam kipróbálni időhiány miatt, de a város látnivalói kárpótoltak ezért. Legközelebb is szívesen jövök ide és másoknak is jó szívvel fogom ajánlani.
Gyenge 2014. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Tizenegy év után ismét Debrecent és azon belül is ismét a Hotel Nagyerdőt választottuk nyaralásunk színhelyének, mert az akkori nyaraláson nagyon szép emlékeket szereztünk . A foglalást kb. áprilisban tettem 3 felnőtt részére kétlégterű családi szobára.
2013. december 31.gyerekekkel járt itt
A két ünnep közötti időszakot töltöttük a hotel Nagyerdőben. Nagyon tetszett. A hangulatos étteremben kitűnő finomságok vártak bennünket a félpanziós ellátás keretében, a pincérek kedvesek, udvariasak. Csendes, családias komfortos környezet. Többféle szórakozási lehetőség van a közelben. És nem utolsó sorban SZÉP kártya elfogadó hely. Szeretnék a többi hunguest hotel-lel is megismerkedni a közeljövőben
Hotel Nagyerdő Debrecen a térképen
4032 DebrecenPallagi út 5.
• finnszauna • merülőmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem
Wellness Hotel Szindbád