Demjéni Termál Völgy Demjén

Demjéni Termál Völgy Demjén
Demjéni Termál Völgy DemjénDemjéni Termál Völgy Demjén
Demjéni Termál Völgy DemjénDemjéni Termál Völgy Demjén

Demjéni Termál Völgy Demjén bemutatkozása

Demjén fürdőjében, a Demjéni Termál Völgyben gyógyfürdő, barlangfürdő, strand és aquapark egyaránt megtalálható. A gyógyfürdő részt úgy alakították ki, hogy 5 különböző hőfokú kültéri medencét használhatnak a vendégek. A sportolásra vágyók számára rendelkezésre áll egy 25 méteres úszómedence, mely tavasztól őszig üzemel.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2024.07.01-ig
Natura Vendégházak Demjén
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Demjéni Termál Völgy Demjén vélemények

Kihagyhatatlan 2017. május 22.a párjával járt itt
A barlangfürdő óriási élmény, nem szabad kihagyni! A belépő ára elsőre kissé borsos, de cserébe az egész család egy teljes napon át tökéletesen jól érezheti magát, mindenki megtalálja a kikapcsolódást (élménymedencék, termálmedencék, vizi bár, szaunavilág, csúszda stb).
Átlagos 2017. április 18.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel voltunk húsvét hétfőn. Fel voltunk készülve,hogy nagyon drága,de ez még nem is lett volna gond viszont az étterem egész nap zsúfolt volt érdemes vinni ennivalót különben az egész napot sorban állással tölti az ember.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Érdekes 2016. október 5.családjával járt itt
Mi csak a termálfürdő részere váltottunk jegyet, a barlangfürdő részre nem. Hétköznap voltunk, szerencsére jó időt fogtunk ki. Tetszett a medencék teraszos elrendezése, kellemes hangulatú oszlopokkal, árnyékolókkal. A gyógyvizes medencékben nincs sok élményelem, de kellemes meleg a víz.
Időpazarlás 2016. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Interneten ódákat zengő fürdőbe,érkeztünk. Ahol azt tapasztaltuk nincs olyan hely ahol ne érne hozzánk mások testrésze. Nem találtunk olyan helyet ahol egy 8 és egy 10 éves gyerekkel akár vízben egy helyben lehetne állni. Hatalmas csalódás kíváncsi lennénk arra mennyi vendég veheti igénybe a szolgáltatásukat.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kihagyható 2016. július 19.családjával járt itt
Az ember azt hinné, hogy egy ilyen kis településen mint Demjén, csak 1 fürdő van. Mi is ezt hittük, és tévedtünk. Ezen az igazán szép júliusi napon gondoltuk ez egy tökéletes hely lesz az egész családnak, hisz itt lesz csúszda a gyerekeknek, termál a mamának. . . Érkezésünk után sorba álltunk belépőt venni.
Demjéni Termál Völgy Demjén - Demjéni Termál Völgy Demjén - Demjéni Termál Völgy Demjén - Demjéni Termál Völgy Demjén - Demjéni Termál Völgy Demjén - Demjéni Termál Völgy Demjén - Demjéni Termál Völgy Demjén -
Érdekes 2016. július 10.a párjával járt itt
Szép környezet, érdekes belső kialakitás.
Nem szabad Miskolctapolcához hasonlitani,mert akkor csalódás. Ez egy épitett barlangrendszer,de ötletes és egy napot el lehet itt tölteni.
A kinti medencék is elég tágasak,csak nem müködnek rendeltetésszerűen.
Lehet,hogy a hétköznap ott lévőknek nem, csak a hétvégi vendégeknek a kivátsága,pedig a belépő árak borsosak!
Átlagos 2016. június 17.a párjával járt itt
A párommal szálltunk meg a sóher hotelban (Cascade)és onnan jöttünk át mivel az a wellness elég kicsit és a barlangfürdőbe is kaptunk egy napra belépőt! Sajnos a sóherság itt is meglátszik, mivel alig van személyzet, és pénteki napon a kinti részen egy csúszda sem működött, szombaton is csak egy!
Kihagyhatatlan 2016. június 5.barátokkal járt itt
Még februárban jártunk kisgyermekes barátainkkal a demjéni fürdőbe. Nagyon tetszettek a csúszdák és a hangulatos barlangok, valamint a vízibár. A lift a csúszdákhoz nagyon jó megoldás,főleg így gyerekekkel. A külső meleg vizes medencék is nagyon kellemesek.
Kihagyható 2016. június 5.egyedül járt itt
Demjén egy jellegtelen település lenne, hacsaknem Egerszólát szomszédságában lenne. Hosszas tájékozódás után az ember rájön, hogy két fürdő van. A "népfürdő" megengedhető áron, de wellness részlegnek elkeresztelt belső medencével, nagyon kellemes.
Érdekes 2016. május 31.gyerekekkel járt itt
Afürdő területe nagy,terek tágasak. Nagyon szép látvány a barlangok szerteágazó kavalkádja,a színek pompásak! A vízben található "vízibár" nagyon hangulatos. A legfelső emeletről alázuhanni a három csúszda valamelyikén,remek adrenalin fokozó élmény. A csúszdákhoz nem szükséges lépcsőzni,lift áll rendelkezésre.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 54 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.