Demjéni Termál Völgy Demjén

Demjéni Termál Völgy Demjén
Demjéni Termál Völgy DemjénDemjéni Termál Völgy Demjén
Demjéni Termál Völgy DemjénDemjéni Termál Völgy Demjén

Demjéni Termál Völgy Demjén bemutatkozása

Demjén fürdőjében, a Demjéni Termál Völgyben gyógyfürdő, barlangfürdő, strand és aquapark egyaránt megtalálható. A gyógyfürdő részt úgy alakították ki, hogy 5 különböző hőfokú kültéri medencét használhatnak a vendégek. A sportolásra vágyók számára rendelkezésre áll egy 25 méteres úszómedence, mely tavasztól őszig üzemel.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2024.07.01-ig
Natura Vendégházak Demjén
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Demjéni Termál Völgy Demjén vélemények

Kihagyhatatlan 2016. május 20.a párjával járt itt
Nagyon kellemes kis fürdő. Remek a gyógyvize, jók az éjszakai fürdőzések. Jártunk már itt a párommal és jártunk családostul is. Itt mindenki megtalálja az igényei szerinti időtöltést. Csodálatos a környezet, ami körbeveszi a fürdőt, ettől is válik egyedivé.
Kihagyhatatlan 2016. május 15.családjával járt itt
Már több éve járunk ide családdal, barátokkal, főleg kora tavasszal és ősszel a kinti meleg medencékbe éjszakai fürdőzni, de nyáron is alkalmas a kikapcsolódásra úszómedencéjével, csúszdáival. Több hőfokú medencékkel rendelkezik, így mindenki megtalálja a számára megfelelőt.
Kihagyhatatlan 2016. május 11.egyedül járt itt
Május 9-én voltam egésznapos belépővel a barlangfürdőben. Gyakorlott
fürdőlátogató vagyok, de az ott kapott élmények kellemesen megleptek,
csak felső fokon tudok véleményt mondani. Az öltöző modern és kényel-
mes, már a barlagfürdő látványa is csodálatos, fantasztikus a víz
alatti és víz feletti megvilágítás változó szineinek hatása.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 54 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.