Platán Panzió étterme Dobogókő
2098 Dobogókő, Téry Ödön út 15.

Platán Panzió étterme Dobogókő a térképen

Veszprém
Zirc

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az étterem előtt felsorakoztatott bográcsok és a kifüggesztett étlap már délelőtt segítettek eldönteni, hogy a túra után szállodánk éttermében fogunk vacsorázni. Dunántúliként én nem vagyok felháborodva az itteni árakon. Itt éltem meg életem egyik legjobb gasztronómiai élményét: marhapofa pörkölt juhtúrós sztrapacskával.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megértve,hogy húzósabb béreket kell kifizetni a dolgozóknak,de mindezzel együtt irreális ár egy csülkös pacalért,vagy egy vadpörköltért kifizetni 2500 Ft.-ot.És mindez műanyag tányérban szervírozva.Előnye,hogy frissen fő,bográcsban.Sokkal jobb forgalmat érne el szolidabb árakkal.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Köszönjük 2018 08 13 08 16 ig foglatunk szállást. Nagyon kedves fogadtatás Reggeli finom választékos kedves a személyzett minden tagja akivel csak találkoztunk . Vacsora is finom bár mi az étlapról rendeltünk nem kértünk félpanziót 2 alkalommal fogyasztotunk mert későn értünk vissza a kirándulásból. Nagyon jó kiránduló hely kiinduló pontja csodálatos killátó és a környék.

J.B. TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kirándulás közben tértünk be ebbe a panzióba, nem azért hogy megszálljunk, hanem mert megéheztünk. Kedves fogadtatásban volt részünk mind a recepciós, mind a kutyus részéről. Sok ülőhely van, kint is, bent is. Bent leültünk. Jött a recepciós, felvette a rendelést, a várakozási idő az ételekre közepes volt.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 13. - 3 látogató hasznosnak vélte
A családdal voltunk egy napos kiránduláson Dobogókőn, s mivel az idő csodálatos volt, ezért az út közben látott kerthelyiséggel ellátott Platán Panzió mellett döntöttünk. Út közben láttuk, hogy bogrács ételeket is lehet kapni, ezért nem volt kérdés hova térünk be - de sajnos nagyot csalódtunk. Az asztalok piszkosak voltak - külön kellett kérnünk, hogy töröljék le, mielőtt leülnénk.

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 12. - 4 látogató hasznosnak vélte
Ki az a marha, aki ebbe a moslék étterembe még bemegy?
Volt valaki, aki egy normálisat evett volna? A kajára, az árakra, a szervízdíjra és a felszolgálókra is mindenki csak panaszkodik, mégis minek megy be oda bárki is? Ez ma Magyarország! tanuljunk már más tapasztalataiból!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9. - 12 látogató hasznosnak vélte
Kirándulásunk során véletlenül kerültünk az étterembe. Nem nézett ki drága helynek. Jött a pincér és kértünk egy-egy colát, ekkor még az étlapot nem láttuk. Rendeltünk, az étel bár kicsit íztelen volt, asztalon nem volt semmi fűszer ( só, bors, paprika ) DE ettől függetlenül az ételek átlagosak voltak, az adag is megfelelő mennyiségű.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos kritikán aluli mind a kiszolgálás mind az étel. Arról nem beszélve hogy szervízdij nincs vagy csak eldugva szerepel az étlapon. Amikor beültünk több mint 15 perc kellett hogy észrevegyenek és kapjunk étlapot. A megrendelt levesek még rendbe is voltak de a főételek mínősthetetlenül rosszak voltak. Aki ismer tudja cigánypecsenye függő vagyok.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 1. - 10 látogató hasznosnak vélte
Üdv! Kb. két éve ettünk itt utoljára, akkor minden rendben volt. De az évek alatt kialakult egy elmélet, miszerint kétszer ugyanoda nem szabad menni. Hát itt is bejött. Mentségünkre legyen mondva, hogy megtévesztett a sok vendég. A fene sem gondolta hogy ennyi életunt ember van a világon akiknek minden mindegy. . . Az hogy sokat kellett vári a kajára, már lassan megszokott.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 4. - 4 látogató hasznosnak vélte
A mai napon kirándulás után, megéhezve, az utcán lévő bográcsok hívogató szavának engedve betértünk az étterembe. A külső rész telt házas volt, bementünk, találtunk is szabad asztalt, ahová leültünk. Kis idő múlva megjelent egy pincér, leszedte az asztalon lévő - előző vendégektől ottmaradt - tányérokat . . . közben se nem köszönt, se nem kérdezte meg, hozhat-e valamit.

Legnépszerűbb csomagok Dobogókőn és környékén
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3-4 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, állatsimogatóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, gyertyafényes esti fürdőzésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.24. - 2020.12.31.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 13.287 - 15.778,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.072,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.01.03.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
2-6 éjszaka 17.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.02.29.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.08.31.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tea délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.02.28.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.06.15.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 14.433,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.17.

Szállodák Dobogókő környékén
Tó Wellness Hotel Dobogókő
Royal Club Hotel Dobogókő
Abacus Business & Wellness Hotel Dobogókő
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

Platán Panzió étterme DobogókőX