Platán Panzió étterme Dobogókő
2098 Dobogókő, Téry Ödön út 15.

Platán Panzió étterme Dobogókő a térképen

Platán Panzió étterme Dobogókő vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 8.
Valahogy úgy történt, hogy a pilismaróti erdőből kifelé száguldva éppen éhesek lettünk délután. Na, akkor mi legyen? Erre van Dobogókő! Kanyar! Majd ott eszünk! És ez jött először elénk Dobogókőn. Nem biztos, hogy meg kellett volna állni. De megálltunk. Sok turista jön-megy, ténfereg, látszólag tele a terasz, de az út mellett hívogató bográcsok vannak, még hívogatóbb feliratokkal!

duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 4.
Mint sokan mások, egy dobogókői kirándulás során láttam meg a kirakott bográcsokban rotyogó hagyományos ételek sorát, mindenhova kifüggesztet árakkal. Már akkor döntöttünk, hogy a séta után itt ebédelünk. Szerencsénk volt, mert a telt ház ellenére éppen érkezésünkkor üresedett egy asztal és le tudtunk ülni, de amíg ettünk, folyamatos sorbanállás és várakozás volt a bebocsájtásra várók részéről.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 10.
2019 nyarán jártam itt a családommal. Óriási csalódás volt maga a hely, rendkívül b*nkó kiszolgálással, korlátozott ételkínálattal (hiába választottuk ki mit szeretnénk 3 körben kellett próbálkozni, hogy találjunk valamit ami elérhető. . . . ), ingyen kioktatással, majd ezt követő gyomorrontással.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az étterem előtt felsorakoztatott bográcsok és a kifüggesztett étlap már délelőtt segítettek eldönteni, hogy a túra után szállodánk éttermében fogunk vacsorázni. Dunántúliként én nem vagyok felháborodva az itteni árakon. Itt éltem meg életem egyik legjobb gasztronómiai élményét: marhapofa pörkölt juhtúrós sztrapacskával.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megértve,hogy húzósabb béreket kell kifizetni a dolgozóknak,de mindezzel együtt irreális ár egy csülkös pacalért,vagy egy vadpörköltért kifizetni 2500 Ft.-ot.És mindez műanyag tányérban szervírozva.Előnye,hogy frissen fő,bográcsban.Sokkal jobb forgalmat érne el szolidabb árakkal.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Köszönjük 2018 08 13 08 16 ig foglatunk szállást. Nagyon kedves fogadtatás Reggeli finom választékos kedves a személyzett minden tagja akivel csak találkoztunk . Vacsora is finom bár mi az étlapról rendeltünk nem kértünk félpanziót 2 alkalommal fogyasztotunk mert későn értünk vissza a kirándulásból. Nagyon jó kiránduló hely kiinduló pontja csodálatos killátó és a környék.

J.B. TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kirándulás közben tértünk be ebbe a panzióba, nem azért hogy megszálljunk, hanem mert megéheztünk. Kedves fogadtatásban volt részünk mind a recepciós, mind a kutyus részéről. Sok ülőhely van, kint is, bent is. Bent leültünk. Jött a recepciós, felvette a rendelést, a várakozási idő az ételekre közepes volt.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 13. - 3 látogató hasznosnak vélte
A családdal voltunk egy napos kiránduláson Dobogókőn, s mivel az idő csodálatos volt, ezért az út közben látott kerthelyiséggel ellátott Platán Panzió mellett döntöttünk. Út közben láttuk, hogy bogrács ételeket is lehet kapni, ezért nem volt kérdés hova térünk be - de sajnos nagyot csalódtunk. Az asztalok piszkosak voltak - külön kellett kérnünk, hogy töröljék le, mielőtt leülnénk.

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 12. - 5 látogató hasznosnak vélte
Ki az a marha, aki ebbe a moslék étterembe még bemegy?
Volt valaki, aki egy normálisat evett volna? A kajára, az árakra, a szervízdíjra és a felszolgálókra is mindenki csak panaszkodik, mégis minek megy be oda bárki is? Ez ma Magyarország! tanuljunk már más tapasztalataiból!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9. - 13 látogató hasznosnak vélte
Kirándulásunk során véletlenül kerültünk az étterembe. Nem nézett ki drága helynek. Jött a pincér és kértünk egy-egy colát, ekkor még az étlapot nem láttuk. Rendeltünk, az étel bár kicsit íztelen volt, asztalon nem volt semmi fűszer ( só, bors, paprika ) DE ettől függetlenül az ételek átlagosak voltak, az adag is megfelelő mennyiségű.

Legnépszerűbb csomagok Dobogókőn és környékén
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.544 - 17.194,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2022.03.31.
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 14.912,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
Akár 1 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Aquasziget Élményfürdő és Wellness világ korlátlan használatával, játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.27. - 2020.12.17.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.842,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.973,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
5 nap/4 éjszaka 11.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal,játszóház és kültéri street fitness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.12. - 2020.12.23.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.29. - 2021.11.28.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 24.070,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.11.30.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.28. - 2021.11.28.
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.30.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.28. - 2021.11.09.

Szállodák Dobogókő környékén
Libra Hotel Dobogókő
Thermal Hotel Visegrád Dobogókő
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)