Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

Gyenge 2017. január 13.egyedül járt itt
Karácsony első napján olyan élményben volt részem, ami miatt nem tudtam vállalni, hogy még aznap továbbutazzak, így egy hirtelen ötlettől vezérelve Gunarasban kötöttem ki. Ezt a szállodát választottam, hogy pihenjek egy éjszakát a továbbindulás előtt.
Gyenge 2016. május 4.a párjával járt itt
A National Geographic csatornán fut egy sorozat, a címe: Pedig jó ötletnek tűnt. . . . Ugyanez igaz a Gunarasi foglalásunkra is. Idén márciusban jártunk ott, és igazándiból az a probléma, hogy az igazán kiváló és színvonalas luxus szálloda sehogy sem jön össze az enyhén szólva is lepukkant gyógyfürdővel.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Szobák
Gyenge 2015. november 3.gyerekekkel járt itt
Őszi iskolai szünetre hirdetett csomag. Az étel nagyon sós volt, a halhoz tálalt spenót marta a számat, annyi volt benne a só. Az iskolában korlátozva van a só mennyisége, a 11 éves gyerek nem tudott enni belőle. A szálloda wellness részlege egyáltalán nem működött, a fürdőben csak gyógyvizes medencék vannak, 14 éven aluliaknak nem ajánlott.
Gyenge 2015. október 19.a párjával járt itt
Ami jó volt: a szálloda szép, nekem bejött ez a modern stílus. A szoba is tetszett. Az ételek finomak voltak, bár többet közülük túl sósnak találtunk. Ami nem: a fürdő szabadtéri medencéi egy kivételével nem működtek (ősszel voltunk), és a hotel wellness részlege sem, az utóbbi technikai ok miatt.
Gyenge 2015. augusztus 31.a párjával járt itt
A szálloda berendezései, ingóságai igazi alapos tervezést sejtettnek szépek és jó minőségűek. A vendéglátás nem igazán segítőkész! Egyhangú gasztronómia. Fizető parkoló a nem fizető helyen is. Wellness a pincében igazi barlang hangulat. Dugódíj ilyen színvonalon már a neve is nevetséges...
Gyenge 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
Kicsit csalódtam az idén a szállodában. 3 éve,hogy visszajárunk és igyekeztem a kevés fizetésből összegyűjteni 1. jakuzzis szolgáltatást nyújtó csomagot,hogy a párom meglepjem,de meglepődtünk amikor a 2 nap már nem tudtuk a jakuzzi vízhőmérsékletét szabályozni melegebbre mint 32-34 fok.
Gyenge 2014. június 15.gyerekekkel járt itt
A júniusi kánikulában érkeztünk, 36'c, de a kültéri medencék egyikében sem tudtunk fürdeni. Vagy felújítás alatt voltak, vagy fel sem voltak töltve a medencék vízel,sőt még a gyermekmedencék egyike sem volt használható, vízhiány miatt!
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső kép
Gyenge 2014. május 8.gyerekekkel járt itt
A szálloda új, modern, ebből következik, hogy az elhelyezés/elhelyezkedés kiváló. A büfévacsora választéka megfelelő volt, de semmi különlegeset nem véltünk felfedezni benne. Viszont - ahogy itt már többen megírták - a hotelnek nincs saját wellness részlege, így a ezt a szót egészen nyugodtan kivehetnék a nevükből.
Gyenge 2014. március 24.barátokkal járt itt
Nagyon tetszetős csomagajánlat csábítására kerekedtünk fel a Gunaras Hotelbe. Aztán a sok jó ígéretből nagyjából csak csalódás lett. Mégis ki az az igénytelen vendég, aki welcome drink és délutáni kávé, sütemény címén automatából csapolt szörpöt és instant kávét vár el és fogyaszt el örömmel egy négycsillagos szállodában?
Gyenge 2014. február 24.gyerekekkel járt itt
Mindenek előtt le kell szögeznem, hogy a hotel gyönyörű. Prémium alapanyagok és kiegészítők mindenhol. De. . . Ez egy wellnesshotel wellness nélkül. Igaz át lehet menni a szomszédos szocreál fürdőbe (kb. 60 méter fürdőköpenyben a szabadban). Amikor a kupont vettem karácsonyra ígérték a gyerekmedencét (tavaly karácsonyra).