Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

07.12-08.18.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

2014. február 10.a párjával járt itt
A hotel maximálisan rendben van, igényes, szemet gyönyörködtető belső tereivel. A szobák kényelmesek, a fürdő is megfelelt az elvárásainknak! Az étterem is rendben van, az ételek finomak és egy nagyon kedves felszolgáló fiatalemberhez volt végig szerencsénk. Ami nem tetszett az a fürdő és a fürdőhöz vezető út, amit a hidegben kellett megtennünk fürdőköpenyben.
2014. január 10.a párjával járt itt
Szerintem Gunaras gyönyörű. Párommal az őszi szünetben töltöttünk itt négy kellemes napot. Fürdési lehetőség is volt bőven. A kirándulni vágyók sem fognak csalódni, hiszen a környék is csodálatos. A szálloda személyzete mérsékelten volt kedves,legalább is más szállodákhoz viszonyítva,pl. egy mosolyt se láttam.
2013. november 20.a párjával járt itt
Az élettársammal voltunk ott. Nagyon tetszett a Hotel a szoba. Udvarias volt a kiszolgálás. Még hosszabbítottunk is 1 napot. A stranddal kapscolatban az nem tetszett , hogy sok csempe le volt töredezve, illetve hiányzott. Volt olyan rész amely határozottan balesetveszélyes volt! De ilyennel sajnos találkoztunk Harkányban és más helyeken is.
2013. szeptember 3.a párjával járt itt
A Gunarason töltött napok tökéletes lehetőséget nyújtottak a kikapcsolódásra, aktív pihenésre és még a gyógyvíz jótékony hatását is élvezni tudtuk. A szálloda gyönyörű, korszerű belsőépítészeti szempontból is minden igényt kielégít, lendületes,modern, fiatalos. A szobák tágasak, kényelmesek, jól felszereltek.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. május 2.gyerekekkel járt itt
A hotel tökéletes. Impozáns, új, ízletes ételek. Sajnálattal olvasom az azóta felmerült sorozatos problémákról szóló beszámolókat. Ekkor mi ezeket még szerencsére nem tapasztaltuk. Ám a fürdő már akkor is lehangoló volt. Kánikulában voltunk, szerencsénkre, mert a kinti medencék kellemessé tették a nyaralást.
Kiváló 2023. augusztus 29.a párjával járt itt
Már 7 éve ebben a csodás hotelben nyaralunk. Minden igényt kielégítő szolgáltatás. Kedves személyzet és finom ételek. A strand nagyszerű és tiszta több medencével.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Egyéb
Kiváló 2023. augusztus 22.a párjával járt itt
Télen voltunk nagyon szép kellemes hely csodás 4 napot töltöttünk párommal .
Változatos finom svédasztalos reggeli és vacsora.
Szuper fürdési lehetőség kicsiknek és nagyoknak .
Recepciós ok udvariasság ból jelles !
Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2022. július 4.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szálloda, minden igényt kielégít. Szuper a wellness és a szoba is nagyon kényelmes, fantasztikusan éreztük magunkat.
Szuper volt a reggeli és vacsora is, hatalmas a választék, mindig túl sokat is ettünk, olyan nehéz volt ellenállni a rengeteg finomságnak. Biztos, hogy visszamegyünk.
Kiváló 2021. szeptember 10.a párjával járt itt
Gyógyvíz, wellness, masszázs. Egyszerűen tökéletes! Nem tudnék hibát találni a vendéglátásban. Egyetlen negatívum, dugópénzt kell fizetni még az ásványvízért is!
És valóban, újramegyünk!
Kiváló 2020. június 15.barátokkal járt itt
Kicsit félve mentünk, hiszen az előzetes értékelések alapján kapott a hely hideget meleget. Mi kellemesen csalódtunk. Őszi programba már beépítettük az újabb utazást.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Környék