Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Nyári sláger kiemelt időszakban
07.12-08.18.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. december 28.családjával járt itt
A szálloda a giccs és a minimalista stílus keveréke. Szoba kényelmes, rossz helyen lévő olvasó lámpákkal,fürdőszoba nem praktikus, a polcok a WC felett vannak. A fűtés gyenge, melegítőben kellett aludni. Törülközőket csak két nap után cserélnek, ami nevetséges, miután fürdeni jár onnan a vendég.
Gyenge 2013. október 8.gyerekekkel járt itt
Nemrégiben jártunk a hotelben, a lakosztályt vettük igénybe 4napra. A pozitívumokkal kezdenénk, a hotel maximálisan rendben van, igényes, szemet gyönyörködtető belső tereivel, ízléses berendezési tárgyaival, kiemelném a lobby csillárjait, bútorait, a vizes blokkokat, és a többi közös teret, amik kialakításán látszik az odafigyelés és méltóak a 4csillaghoz.
Gyenge 2013. május 14.barátokkal járt itt
Szép, tiszta szoba, igényes szálloda, rugalmatlan személyzettel. . . Az ételek mennyisége nem mondható elegendőnek, a wellness részleg személyzete pedig nem való a vendéglátás, idegenforgalom szakterületre! Nem az a szempont, hogy a vendégek legközelebb is visszatérjenek és ezzel sajnos hosszútávon nem fog előre lépni a szálloda.
Mi biztosan nem megyünk ide többet.
Átlagos 2022. szeptember 11.a párjával járt itt
Kétszer jártunk itt de harmadjára már nem fogunk. Eloszor 2019- ben. Akkor szuper volt minden, bár a jakuzzik akkor se voltak már kiemelkedőek. Most 2022-ben pedig egyenesen siralmas annyira le van élve, esik szét, nem lehet már szabályozni rajta semmit, botrány. Már 2019 ben is ideje lett volna cserélni őket.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Egyéb
Átlagos 2019. december 13.a párjával járt itt
A szálloda épülete, a szoba berendezése kiemelkedően ízléses, magas színvonalú. Ugyanígy az étterem is minden igényt kielégít. Ugyanígy az étkeztetés is változatos, a felszolgálás figyelmes, gyors. A gépi kávé viszont rossz minőségű volt. A szabadidős felszerelés szintén magas színvonalú, beleértve a fitnessz gépeket is!
Átlagos 2018. június 21.a párjával járt itt
Már második alkalommal voltunk a szállodában ami az első ittlétünk óta sokat változott sajnos negatív irányban. Az első meglepetés az utalvány megvásárlása után rögtön történt, mikor felfedeztem a következő sorokat"Idézem:
"A szállodánkba külső áru (étel, ital) nem hozható be.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - VendéglátásGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - WellnessGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - WellnessGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - WellnessGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Medence/kert
Átlagos 2018. február 25.barátokkal járt itt
Csalódtunk a szállodában. 4 éve itt töltöttünk egy hétvégét, jól éreztük magunkat, mindennel elégedett voltunk, ezért is választottuk újra, nem kellett volna. A személyzet közönyös, a wellness részleg csapnivaló, a fejünkre csöpögött a víz, néha az erős klórszag elviselhetetlen volt, a vizet hol túlfűtötték hol túl hideg volt a kiíráshoz képest.
Átlagos 2018. február 4.családjával járt itt
Fenntartásokkal érkeztünk, a sok negatív kritika miatt. Kellemes meglepetés volt, hogy a negatívumok nagy részével nem találkoztunk. A személyzet nagyon kedves és seítőkész. Az ételek színvonalasak, de sajnos majdnem minden fogás hideg,nem működik megfelelően a tálaló. A választék elé szűkös egy 4*-os besoroláshoz képest.
Átlagos 2016. október 25.a párjával járt itt
A szálloda gyönyörű,ízléses,tiszta. A masszázs hibátlan. A wellness részleg kiváló,bár fokozta volna az élményt ha esetleg szaunafelöntés is lett volna. Az ételválaszték megfelelő, finomak voltak az ételek. Ami nem tetszett: az ágy borzasztó kényelmetlen,nagyon puha a matrac!
Átlagos 2016. május 19.a párjával járt itt
Utunk a Somogyi - dombság lábához, szép vidékre vezet. A föld tengerén a vetések százai hullámzanak. GYÖNYÖRŰ! Jó érzéssel tölt el bennünket, látni a művelt területeket. Szikrázó a napsütés, és a pihenés ígérete van előttünk. Cél : Dombóvár - Gunaras Resort Spa Hotel. A közvetlen környék nem bővelkedik látnivalóval, de azért találtam minden napra kb.