Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Thermal Panzió Igal - Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márLelkes fotózó - 106 feltöltött kép
2020. szeptember 16.a párjával járt itt
Gyönyörú szálloda, szép környezetben. A szobát, amikor átvettük épp csodáltuk a szoba szépségét, amikor észre vettük, hogy a wc-t nem takarították ki. A nagydolog maradványai benne maradtak, Vajon hogy takaríthattak? Az étteremben az ételek választéka kicsi, és nincs egészséges étel.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Medence/kert
Kiváló 2018. május 15.a párjával járt itt
Négy évvel ezelőtt voltunk utoljára a szállodában akkor írtam is értékelést róla. Az idő elteltével eljött az új értékelés ideje. Négy éve is elégedett voltam a szállodával, de szerencsére nem hátrányára változott. Már nemcsak a kuponos oldalakon, hanem a szálloda honlapján is lehet akciós ajánlatokat találni, az általunk igénybe vett csomag ára a színvonalhoz képest igencsak jutányos volt.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - VendéglátásGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - KörnyékGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - SzobákGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - KörnyékGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Medence/kert
Szörnyű 2018. május 11.a párjával járt itt
A párommal látogattuk meg a helyet ahol elsőre minden a szokásosnak tünt! ellenben felérve a lakosztályunkban tapasztaltuk hogy az erkélyen található jakuzzi vize koszos ,vastagon állt benne a kosz,poshadt a víz és véres úszó tanpon maradványok díszítik! Nem patáliáztnuk csak távozáskor megjegyeztem hogy 40 ezerért pont azt nem tudtuk használni amiért jöttünk!
2017. április 28.a párjával járt itt
A hotelbe belépve már látni a igényességet, a tisztaságot, hogy adta a harmóniának a tervezéskor. A szobánk tökéletes, tágas fürdőszobával, aránylag kényelmes ágyakkal. A wellness kicsi, de a kinti gyógyfürdő és strand területével, medencéivel már rendben. A vacsora , reggeli íz világa oké,de a választék lehetne bővebb.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - BelsőGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső kép
Átlagos 2016. október 25.a párjával járt itt
A szálloda gyönyörű,ízléses,tiszta. A masszázs hibátlan. A wellness részleg kiváló,bár fokozta volna az élményt ha esetleg szaunafelöntés is lett volna. Az ételválaszték megfelelő, finomak voltak az ételek. Ami nem tetszett: az ágy borzasztó kényelmetlen,nagyon puha a matrac!
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Már többed szeri visszatérő vendégek voltunk a Gunarasi Szállodában, volt hogy félpanziós ellátással, volt, hogy inklusiv ellátással. Legutóbbi visszatérésre már a szálloda is külön wellness részleg kialakítása történt meg. Az alkalmazottak, kedvesek, de elszámolásnál előfordult, hogy egyszerre többen számoltak el és többet kellett várni.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Külső képGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Medence/kert
Kiváló 2015. január 25.a párjával járt itt
2014. december végén jártunk itt a férjemmel. Négy felejthetetlen napot töltöttünk el s gyönyörű szállodában. A személyzet jól felkészülten és nagyon kedvesen állt a rendelkezésünkre. Az étterem választéka kifogástalan, a hangulatot az esti élőzene egyedivé tette. A gyógyfürdőbe való átjárhatóság olyan pluszt adott, ami miatt nem maradt hiányérzetünk.
2014. október 4.a párjával járt itt
2014 júliusában jártunk ott férjemmel. Szép modern szálloda. Tiszta nagy kényelmes szobák. Kár, hogy a zuhanyozón nincs csukható ajtó így a víz zuhanyozáskor elönti a tágas szép fürdőszobát. Egyetlen akasztó sem volt a fürdőszobában így nem tudtuk hová tenni a köpenyt, dresszt, törölközőt. A szobában csak 1 szék volt.
2014. január 10.a párjával járt itt
Szerintem Gunaras gyönyörű. Párommal az őszi szünetben töltöttünk itt négy kellemes napot. Fürdési lehetőség is volt bőven. A kirándulni vágyók sem fognak csalódni, hiszen a környék is csodálatos. A szálloda személyzete mérsékelten volt kedves,legalább is más szállodákhoz viszonyítva,pl. egy mosolyt se láttam.
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
A szálloda gyönyörű, az alkalmazottak segítőkészek, az ellátás és az ételek szuperek! A szobák nagyon jól felszereltek, igényesek. Különösen előnyt jelent, hogy közvetlenül a fürdőnél helyezkedik el. Család és gyerekbarát, a gyerekeknek különösen tetszett a játszóház, ugrálóvárak, csúszda, élménymedence. Mivel 3 gyermekem van, így az összenyitható szoba nagyon praktikus.