BTimi

BTimi adatlapja

Regisztráció2013.05.18
Utoljára itt2016.04.05

Kiváló 2014. március 5.a párjával járt itt
Őszintén megvallom, kicsit "félve" indultunk neki a 3 napnak, mert sok negatív kommentet olvastam a helyről. DE! Pozitív csalódás volt, csak ajánlani tudom a helyet mindenkinek! A szálloda szép, tiszta, barátságos! A személyzet segítőkész, kedves, főleg az étterem/bár részlegen.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Saliris Egerszalók - Hunguest Saliris Egerszalók - Hunguest Saliris Egerszalók - Hunguest Saliris Egerszalók - Hunguest Saliris Egerszalók - Hunguest Saliris Egerszalók -
Átlagos 2014. november 26.a párjával járt itt
Sokszor nézegettük már a hévízi szállodákat, mert ott még nem jártunk, pedig sokan ajánlották. Most végre rászántuk magunkat, hogy kipróbáljuk az egyik szállodát a sok közül. Sok jót hallottam az Europa Fit-ről, ezért nagy várakozással indultunk el Hévízre. Az első meglepetés akkor ért, amikor közölték, hogy előre kell fizetni.
Kiváló 2013. május 18.a párjával járt itt
Nem szoktam negatív értékelést írni, akkor inkább nem írok. Most sem ez a cél, de lesz benne ez is. Csak egyetlen okból. Hátha olvassa valami illetékes és tesz az ügy érdekében. Kétszer jártunk Dombóváron, a Gunarasban. A szálloda gyönyörű ! ! ! Minden túlzás nélkül mondhatom ezt. Egyik ámulatból estem a másikba, mikor körbejártuk.