Hotel Európa Gunaras Dombóvár

Hotel Európa Gunaras Dombóvár
Hotel Európa Gunaras DombóvárHotel Európa Gunaras Dombóvár
Hotel Európa Gunaras DombóvárHotel Európa Gunaras Dombóvár

A Hotel Európa Gunaras legnépszerűbb csomagjai

Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Nyári relax napok (min. 2 éj)
Nyári relax napok
05.17-08.31.
Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Itthon Európában (min. 2 éj)
Itthon Európában
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Európa Gunaras Dombóvár vélemények

Kiváló 2018. május 9.családjával járt itt
Nagyon tetszett, minden jo volt, ar ertek aranya kivalo, kedves szemelyzet, szoba tetszett, kaja rendben volt ugy a vacsora mint a reggeli,maskor is vissza szandekozunk terni :)
Parkolas nagyon jo az udvaranak koszonhetoen, tetszett hogy lehet hasznalni a bicikliket es van bicikliut is, csak utolso nap vettuk eszre hogy van gyerekuleses bicikli is igy nem hasznaltuk.
Kiváló 2018. május 6.a párjával járt itt
Nagyon tetszett, mert jó volt az elhelyezkedése és minden más is kiváló volt. Az étel egyszerűen nagyszerű volt és a személyzet nagyon kedves. A szobák tiszták és kényelmesek voltak. Közel van a fürdőhöz és ez jó , mert a fürdő nagyon jó. A hátsó udvar nagyon szép volt , az erkélyről pont lehetett látni és ez nagyon tetszett mivel ott parkolt az autónk és így láthattuk.
Kiváló 2018. május 2.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen fekszik. a parkolás a hátsó udvaron -bekerítve, árnyas,fák alatt-szobából rálátással. A hotel tiszta,rendezett-látszik a felújjítás. ! ! A szobák tágasak-tiszták rendezettek. Az étteremben nagyon figyelmesek- ételek finomak,bőséges választék.
Kiváló 2018. április 22.a párjával járt itt
A gyógyfürdő miatt jöttünk ide,a szálloda kellemes hely ,az itt lakóknak adhatnának kedvezményt a fürdőbe! Tettszett a környezet,jó volt az autóparkoló,szép árnyas fák alatt parkoltam. Az erkélyről pont oda láttam! A lift nagyon remek volt,nehezen járom a lépcsőket. A reggelit a földszinten fogyasztottuk!
Hotel Európa Gunaras Dombóvár - KörnyékHotel Európa Gunaras Dombóvár - EgyébHotel Európa Gunaras Dombóvár - KörnyékHotel Európa Gunaras Dombóvár - VendéglátásHotel Európa Gunaras Dombóvár - SzobákHotel Európa Gunaras Dombóvár - KörnyékHotel Európa Gunaras Dombóvár - Külső képHotel Európa Gunaras Dombóvár - Külső képHotel Európa Gunaras Dombóvár - KörnyékHotel Európa Gunaras Dombóvár - Külső képHotel Európa Gunaras Dombóvár - Külső képHotel Európa Gunaras Dombóvár - Külső kép
2018. április 16.üzleti partnerrel járt itt
A hotel kellemes és nyugodt környezetben, tiszta, tágas szobákkal várt minket. Az ételek változatosak, finomak voltak. Kedves és segítőkész, személyzet, a svédasztalon bőséges választék várt, és még izletesek is voltak. Három csillaghoz képest top hotelnek mondható. Igazi kikapcsolódásra alkalmas hely. Nyugodt szivvel ajánlom mindenkinek aki pihenni vágyik és kikapcsolódni.
Kiváló 2018. április 13.a párjával járt itt
Április 10. -én érkeztünk a párommal,
Egy órával előbb elfoglalhattuk a szobánkat. mely tiszta és modern.
A félpanziós ellátás várakozáson felüli,finom ételek és kedves, udvarias kiszolgálás. A szállodában segitőkész és kedves a személyzet.
Csendes és tiszta a környezet,nagyon jól éreztük magunkat,még visszatérünk ide. Köszönjük
Kiváló 2018. április 5.a párjával járt itt
Maximálisan elégedettek voltunk a szállással, a félpanziós ellátással.
A szoba tiszta, rendezett, a hotel csendes, nyugodt helyen található, pihenésre kiválóan alkalmas.
A személyzet kedves, segítőkész, az étteremben udvarias, barátságos a kiszolgálás. Reggelire és vacsorára bőséges a választék, az ételek ízletesek voltak.
Jó szívvel ajánljuk ismerőseinknek.
Kiváló 2018. április 3.a párjával járt itt
A szállás, elhelyezés minden igényünket kielégítette. A személyzet udvarias, szolgálatkész volt. Az étkezés várakozásunkon felüli volt, az ételek választékosak és ízletesek voltak. Kellemes pihenésben volt részünk, csak ajánlani tudjuk mindenkinek!
Kiváló 2018. április 3.a párjával járt itt
A szállás remek helyen van. Tágas jól felszerelt szoba, nagy fürdőszoba, erkély állt a rendelkezésünkre. A reggeli és vacsora több mint bőséges, ízletes és változatos volt. A szálloda dolgozó, kiemelve az étteremben dolgozókat mind udvariasak, segítőkészek voltak. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2018. április 2.családjával járt itt
Kènyelmes,szèp,tiszta,baràtsàgos kedves kiszolgàlàs. Maximàlisan elègedettek voltunk! Köszönjük!
Hotel Európa Gunaras Dombóvár a térképen
7200 DombóvárTó u. 3.
• masszázs
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 6 kg-ig: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem