Hotel Európa Gunaras Dombóvár

Hotel Európa Gunaras Dombóvár
Hotel Európa Gunaras DombóvárHotel Európa Gunaras Dombóvár
Hotel Európa Gunaras DombóvárHotel Európa Gunaras Dombóvár

A Hotel Európa Gunaras legnépszerűbb csomagjai

Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Nyári relax napok (min. 2 éj)
Nyári relax napok
05.17-08.31.
Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Itthon Európában (min. 2 éj)
Itthon Európában
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Európa Gunaras Dombóvár vélemények

2017. október 18.a párjával járt itt
A szállodai szoba, a személyzet, a tisztaság, az elhelyezkedés, a környezet stb 5 !!!
De bizony a Camping étterem ételválasztéka bizony csak 2! ( tisztaság, a terítés, a pincérek udvariassága 5, de a szerény ételválaszték leront sok pontot)(további értékelést már nem írok bármennyire is rövidnek ítéli az automata.....)
2017. október 16.a párjával járt itt
Kuponos vásárlásunk volt, a személyzet nagyon figyelmes volt, telefonon is jelzett a késésünkről a vacsoráról. A wellness csak a szomszédos fürdőn lehetséges, igaz a szállodában billiárd és ping-pong asztal is rendelkezésre áll. Esetleg kerékpár kölcsönzés még jó lenne, ha a szolgáltatások közt lenne.
Kiváló 2017. október 10.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat, személyzet kedves volt, étel finom és bőséges. Meglepett a minibár becsületkasszás fizetési módja, de maximálisan pozitív volt. Sportolási lehetőség biliárd és ping-pong, ami nagyon jól esett nekünk, ki is használtuk. Belső parkoló is szerencsés dolog, mert az utcán elég sok autó parkolt, annak ellenére, hogy ez már nem a főidény.
Kiváló 2017. október 2.a párjával járt itt
Kuponnal érkeztünk a szállásra, így voltak fenntartásaim, de a személyzet (a szálláson és az étteremben is) nagyon kedves volt, a szoba és a fürdőszoba kényelmes és tiszta, az erkély a parkra nézett. A wifi és a tv megfelelően működött, az ágy kényelmes volt, a fürdőszobában törölközők és szappan / tusfürdő is volt.
Hotel Európa Gunaras Dombóvár - SzobákHotel Európa Gunaras Dombóvár - SzobákHotel Európa Gunaras Dombóvár - SzobákHotel Európa Gunaras Dombóvár - Szobák
2017. szeptember 28.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a szállodában. Igazán kellemes volt, a vendéglátók kedvesek, segítőkészek. A 3. emeleti szoba tiszta és kényelmes volt. Szép volt az erkély is,napozni lehetett a jó idő miatt. A félpanziós ellátás kifogástalan volt. Jól éreztük magunkat, már ajánlottam is az ismerősöknek. Köszönet.
Kiváló 2017. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Két unokámmal voltunk az iskolaszünet első hetében Gunarasfürdőn. Svédasztalos reggeli és vacsora várt minket minden nap a szomszédos épületben. Csendes hely, de közel van Dombóvár, ahol be lehet vásárolni, kiváló fagylaltozó helyekkel. A szállás jó minőségű, az EU támogatásával épült 2009-ben.
Kiváló 2017. szeptember 11.a párjával járt itt
A hirtelen jött elhatározásunkra, hogy hosszú hétvégére keresünk szállást, jó döntésnek bizonyult a Hotel. Korábban már jártam itt egy egyesülettel (VUK), kb 10 éve akkor is nagyon tetszett. Azóta is tartja a színvonalat. Kiváló ár-érték arány! Kényelmes ágy, tiszta szoba, udvarias recepció. A felmerült problémát az étterem kompenzálta.
Kiváló 2017. szeptember 6.a párjával járt itt
Most voltunk itt másodszor. Nagyon jól éreztük magunkat. Csendes nyugodt hely. Pihenésre kiválóan alkalmas. A szoba tágas, kényelmes. Minden igényt kielégítő. Szeretnénk a jövőben is eltölteni itt pár pihentető napot. Ami lehetne javítani, az a Wifi minősége.
A személyzet kedves, segítőkész, udvarias. Az étteremben úgyszintén. Az ételek ízletesek. A választék bőséges.
2017. szeptember 3.családjával járt itt
Kellemes,baràtsàgos hely a fürdő szomszèdsàgàban! A szemèlyzet nagyon kedves,udvarias kiszolgàlàs az étteremben.Egy kicsit csalódott voltam,mert a masszőr nem jött a megbeszêlt időpontra,így ez a kènyeztetès elmaradt sajnos!
Amugy minden más rendben volt,köszönjük!
Üdvözlettel
Kiváló 2017. augusztus 29.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk Önöknél. Nagyon kellemes, otthonos szállásunk volt. A szoba szépen, és kényelmesen berendezett, az ágy kényelmes, a klíma megfizethetetlen volt ebben a hőségben. Az étterem is megfelelő, és a félpanzió kielégítő és ízletes. A személyzet kedves, segítőkész.
Hotel Európa Gunaras Dombóvár a térképen
7200 DombóvárTó u. 3.
• masszázs
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 6 kg-ig: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem