Hotel Európa Gunaras Dombóvár

Hotel Európa Gunaras Dombóvár
Hotel Európa Gunaras DombóvárHotel Európa Gunaras Dombóvár
Hotel Európa Gunaras DombóvárHotel Európa Gunaras Dombóvár

A Hotel Európa Gunaras legnépszerűbb csomagjai

Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Húsvéti hétvége (min. 2 éj)
Húsvéti hétvége
03.29-04.01.
Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Tavaszi-előszezoni pihenés (min. 2 éj)
Tavaszi-előszezoni pihenés
Pihentető Vital wellness napok
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Európa Gunaras Dombóvár vélemények

Gyenge 2017. július 18.a párjával járt itt
A szálloda honlapján lévő fotók alapján sokkal jobbra számítottunk, mert a valóságban a falak, a szőnyegpadló illetve a székkárpitok koszosak. Mindezekre ráférne egy kiadós takarítás, festés. . . A szálláshoz a félpanziót nem ajánlom. Az ajánlatban korlátlan ételfogyasztás szerepel, két féle levessel.
Kiváló 2017. július 5.a párjával járt itt
Már másodszor választottuk a szállodát , mert első alkalommal is nagyon megvoltunk elégedve. Szintén nem kellett csalódnunk. A szobák kényelmesek és tiszták. A wellness részleg is minden igényt kielégít . Az ételek választékosak és nagyon ízletesek. A személyzet segítőkész és udvarias, lesik az ember kívánságát.
2017. július 4.a párjával járt itt
Kedves, segítőkész a személyzet, a szobák klimatizáltak, kellemes az árnyékos terasz. Nálunk a szobában jó volt a wifi. Ami picit rontotta a szoba összképét az a két fotel, amelyek eredetileg krémszínű huzata bizony nagyon koszos volt, így nem is használtuk, ha kellett inkább a teraszról hoztuk be a székeket.
Kiváló 2017. július 2.a párjával járt itt
Mind az elhelyezés, mind az ellátással elégedettek voltunk. Kevés volt a 4 nap, de ha lehet, még visszatérünk! Ami hiányzott, az nem a hotel hibája. Az üdülőhelyen nincsenek boltok /még egy élelmiszerbolt se/, nincsenek programok, nincs szórakozási lehetőség. Ha rossz az idő, vagy nem akarunk strandolni, csak a tv marad!
2017. július 1.a párjával járt itt
Minden nagyon rendben volt az étkezésen kívül. Mosolytalan, mogorva pincérnők, üres badellák. Nem töltötték fel , ha kiürült. Csak nokedli volt, a marhapörkölt elfogyott, nem volt az asztalon víz. A pincér nem jött oda csak egyszer, hogy mit kérünk inni. Nem volt édesség egyáltalán, mint más svédasztalos helyeken, gyümölcs is csak egyszer.
Kiváló 2017. június 29.a párjával járt itt
A hotelben dolgozók nagyon kedvesek, a szoba megfelelő, szúnyoghálóval és légkondival ellátott. A zárt parkoló ingyenes. A reggeli és vacsora a hotelhez közeli étteremben van, nem jelentett problémát. A fürdő pár perc gyalog a hoteltől, ami nagyon szép, a területe nagyon nagy, sok-sok fával, több hideg és gyógyvizes medencével. Ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2017. június 28.barátokkal járt itt
Másodszor jártunk a Hotel Európában. Most is udvarias és segítőkész volt a személyzet. Kényelmes és tiszta volt a szállás. Csend volt éjszaka, jól aludtunk. Az autóinkat biztonságos, árnyékos helyen parkolhattuk. Az ételek finomak voltak, vegetáriánus barátaink is jónak találták a kínálatot. A strandfürdő minden igényt kielégített. Jót pihentünk.
Kiváló 2017. június 28.barátokkal járt itt
Június végén 3 napot töltöttem ott barátnömmel.
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, szép tiszta szoba, mindennel felszerelve, amire ilyenkor szükség van. A hüvös , zárt parkoló, az étterem, egyszóval szuper. Talán az internet volt a szobában nagyon gyenge, viszont az ebédlöben az is rendben volt. A gyógyfürdő kőzelsége szintén nagyon tetszett. Szivesen mennék ismét.
Kiváló 2017. június 25.családjával járt itt
Csodálatos 5 napot töltöttünk itt. A pihenésre minden adott. Nagyon tiszta rendezett üdülő. Nagyon finom, változatos bőséges volt a reggeli és a vacsora is. A személyzet barátságos, kedves. Szóval tiszta szívvel tudom ajánlani mindenkinek. Remélem lesz még módunk vissza látogatni és egy pár napot ott pihenéssel eltölteni. Köszönöm!
Kiváló 2017. június 23.a párjával járt itt
Most jártunk itt először, nagyon kulturált, minden igényt kielégítő szép tiszta hely, úgy a szálloda és az étterem is. Nagyon jól éreztük magunkat, aki csöndre, nyugalomra vágyik az itt ezt megtalálja. Mi is hiányoltuk hogy nincs egy kis bolt a településen.
Hotel Európa Gunaras Dombóvár a térképen
7200 DombóvárTó u. 3.
• masszázs
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 6 kg-ig: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem