Hotel Európa Gunaras Dombóvár

Hotel Európa Gunaras Dombóvár
Hotel Európa Gunaras DombóvárHotel Európa Gunaras Dombóvár
Hotel Európa Gunaras DombóvárHotel Európa Gunaras Dombóvár

A Hotel Európa Gunaras legnépszerűbb csomagjai

Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Nyári relax napok (min. 2 éj)
Nyári relax napok
05.17-08.31.
Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Tavaszi-előszezoni pihenés (min. 2 éj)
Tavaszi-előszezoni pihenés
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Európa Gunaras Dombóvár vélemények

Kiváló 2017. április 29.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat mindennel meg voltunk elégedve. szép csendes hely. Reggel a madarak csicsergésére ébredtünk A szoba szép tágas A fürdőszoba is nagyon modern. Az étkezéssel is elégedettek voltunk bőséges volt. Jó levegő van. Az egy kicsit furcsa volt hogy boltot nem találtunk a környéken. Nagyon sok nyaraló van ahogy láttuk és ez furcsa hogy nincs egy kis bolt.
Kiváló 2017. április 26.gyerekekkel járt itt
Jól éreztük magunkat tudtunk volna még maradni hamar elment az idő. Szép kilátás az erkélyről és madár csicsergés. Kislányunk is élvezte. Kihasználtuk a szállodai fürdő kedvezményt. Gyerekeknek van egy kis játszó sarok Kislányunk szerette és az átlátszó liftet is. Az ágy kényelmes volt.
Hotel Európa Gunaras Dombóvár - KörnyékHotel Európa Gunaras Dombóvár - KörnyékHotel Európa Gunaras Dombóvár - Külső képHotel Európa Gunaras Dombóvár - Külső képHotel Európa Gunaras Dombóvár - Medence/kert
2017. április 23.a párjával járt itt
Aki pihenni akar,annak tökéletes.A hotel jó helyen van,közel a fürdőhöz és csendes az egész környék.A szobák tiszták,minőségi berendezéssel és modern fürdőszobával.Az étkezés jó,de a választék lehetne nagyobb. Mindettől függetlenül,(vagy éppen ezért)már nézegetem a következő lehetőséget a foglalásra.
Kiváló 2017. április 22.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk itt a párommal áprilisban. Számunkra megfelelő volt minden. Szép, csendes környezetben helyezkedik el a szálloda. Kedves személyzet, tisztaság, bőséges, finom ételek, tágas szoba. Külön köszönet a kerékpárokért, amit ingyen használhattunk. Bejártuk vele a várost. Köszönjük a tamási fürdőhöz a kedvezményt, az is szuper volt.
Kiváló 2017. április 19.a párjával járt itt
Minden elismerő szónál többet jelent, hogy már háromszor jártunk itt! Csend, nyugalom , kényelem, előzékeny udvarias személyzet és még étkezéssel is elégedettek vagyunk! 2016-ban jártunk itt először és a tapasztaltak alapján 2017-ben már 2 alkalommal és még juniusban is megyünk. A fürdőben beszélgetvemás hotel [moderálva - a szerk.
Hotel Európa Gunaras Dombóvár - KörnyékHotel Európa Gunaras Dombóvár - Környék
2017. április 17.a párjával járt itt
A szállás nyugodt, csendes helyen van. A szobával és a személyzettel nagyon meg voltunk elégedve. A kicsit hűvös idő ellenére is kellemes meleg volt a szobában. A reggeli bőséges és választékos volt, viszont a vacsoránál voltak nehézségek. (Mikor megérkeztünk az étterembe sajnos semmi nem volt.
Kiváló 2017. április 13.a párjával járt itt
Másodszor voltunk ezen a helyen, mindkétszer 4 éjszakára. A szálloda nagyon jó, teljesen megfelel a hasonló kategóriájú európai színvonalnak. Személyzet kellemes, alkalmazkodó. Parkolás kiváló. Reggelik minden igénynek megfelelnek. A vacsorák is jók voltak, csak a melegen tartással van probléma, annak ellenére is, hohy a vacsoraidőszak elején jártunk vacsorázni.
2017. április 9.a párjával járt itt
Kiválónak tartottuk az étkezés minőségét, a kellemes, csendes környezetet, a szobát ( pihenésre, kikapcsolódásra tökéletesen alkalmas), hogy biciklit lehet térítésmentesen bérelni,a LED-es TV-t és a választható programokat. Amin érdemes lenne elgondolkodni:azonos helyen legyen reggeli és a vacsora,a gyógyfürdővel kialakítani együttműködést, és végül, -de nem utolsósorban- a porszívót sűrűbben használni. Nem ez volt az utolsó, hogy itt voltunk.
Hotel Európa Gunaras Dombóvár - EgyébHotel Európa Gunaras Dombóvár - Külső képHotel Európa Gunaras Dombóvár - EgyébHotel Európa Gunaras Dombóvár - Környék
Kiváló 2017. április 5.a párjával járt itt
A legjobb hely, hogy kipihenjük tavasszal az elhúzódott tél borús napjait Bőséges reggeli és vacsora, ami nagyon finom is emellett. Sok a kikapcsolódási lehetőség, közel van a gyógyfürdő is. Készséges, de nem tolakodó személyzet, akik szívvel lélekkel azért vannak, hogy mi pihenjünk. Ha jól láttam, minden szobának saját erkélye van. Lehet, hogy nyáron is visszanézünk.
Kiváló 2017. április 5.a párjával járt itt
Igazi kikapcsolódásra alkalmas hely. Csodálatos környezet, minőségi szolgáltatások. A szálloda elhelyezkedése, felszereltsége minden igényt kielégít. Barátságos emberek, megfelelő programok , a fürdő kellemes időtöltést biztosítanak. Hangulatos vendéglátó egységek fokozzák az élményt. Mindenki megtalálhatja a számára megfelelő programokat. Érdemes ide látogatni.
Hotel Európa Gunaras Dombóvár a térképen
7200 DombóvárTó u. 3.
• masszázs
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 6 kg-ig: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem