Hétvezér Csárda Dormánd

csárda
Hétvezér Csárda Dormánd
Hétvezér Csárda DormándHétvezér Csárda Dormánd
Hétvezér Csárda DormándHétvezér Csárda Dormánd

Boglárka Panzió-Étterem Mezőkövesd - Augusztus 20.
Augusztus 20.
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hétvezér Csárda Dormánd vélemények

Kiváló 2022. október 1.barátokkal járt itt
Átutazóban voltunk Barátokkal! Mindenki meg volt elégedve az ételek minőségével, mennyiségével és a kiszolgálással egyaránt! Csak ajanlani tudjuk a helyet! Köszönjük szépen!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2022. augusztus 24.a párjával járt itt
átutazóban jártunk arra, véletlenül láttuk meg az éttermet, gondoltuk kipróbáljuk. A választék elégséges volt, halat akartunk enni, volt is, kellemes csalódás volt, mert nem vártunk sokat, ehhez képest nagyon finom volt az étel. Gyorsan megsütötték,és kihozták. a teraszon fogyasztottuk el.
2021. augusztus 9.a párjával járt itt
Útközben itt álltunk meg ebédelni, pont időben érkeztünk, még volt szabad hely a kinti terasz részen. Forgalmas út mellett van az étterem, ezért nagyobb a zaj a megszokottnál, de még az elviselhető kategória. A választék bőséges, nehéz volt a választás. Babgulyás és csirke brassói kovi ubival, egyikőnknek sem volt csalódás az étel választás. A kiszolgálás gyors és udvarias kiszolgálás. Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2020. november 2.családjával járt itt
Régóta bakancslistámon volt a csárda, és egy kirándulásról hazafelé jövet, beültünk családilag egy késői ebéd elfogyasztására. Elsőre,nagyon megtetszett a hatalmas udvari parkoló, ahol biztonságosan el lehet helyezni a járműveket. A berendezés tipikus csárdai stílust mutat, fenyő bútorok és kockás abrosz jellemzi.
Átlagos 2019. augusztus 6.a párjával járt itt
Júliusban, Poroszlóra tartva fedeztük fel a Hétvezér Csárdát Dormándon. Nagyon szép idő volt,így kint a teraszon foglaltunk helyet. Rendelésünket felvette a pincér ,aki nagyon gyors és udvarias volt. Az étel amit rendeltünk bőséges ,de átlagosnak mondható. Elfogadták a szép kártyás fizetést.
Kiváló 2019. január 31.a párjával járt itt
Poroszlóra indultunk a Tisza tavi ökocentrumba Győrből. Már előre kiválasztottuk a Hétvezér csárdát, ebéd időben értünk oda ezért úgy gondoltuk hogy kipróbáljuk. Jó döntés volt. Kijevi csirkemellet választottunk steak burgonyával és friss salátával valamint pankó morzsás rántott harcsát friss salátával.
Hétvezér Csárda Dormánd - Étel/italHétvezér Csárda Dormánd - Étel/ital
Kiváló 2018. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Poroszloról hazafele, még az M3-as autópályára való felhajtás előtt úgy döntöttünk a családdal, hogy betérünk egy ebédre. Jó döntés volt. Benn ültünk le, nem volt melegebb, mint a kerthelyiségben, de sajnos hűvösebb sem. Jól esett volna egy kis hűs. A tisztasagra azért adtam négy szívet, mert sajnos vannak benn legyek.
Átlagos 2017. szeptember 17.a párjával járt itt
Visszatértünk ide Egy év egy hónap után. de hatalmasat csalódtunk. A fő motiváció a somlói galuska volt, de sajnos már nem készítik helyette a pincér szerint "finom" sajttorta van ami számunkra gyenge sütemény kategóriába került! Sajnos minden tekintetben visszaesés történt. Ez vonatkozik az ételek minőségére a tisztaságra és a kiszolgálásra egyaránt!
Hétvezér Csárda Dormánd - Külső képHétvezér Csárda Dormánd - EgyébHétvezér Csárda Dormánd - EgyébHétvezér Csárda Dormánd - EgyébHétvezér Csárda Dormánd - Külső képHétvezér Csárda Dormánd - Étel/italHétvezér Csárda Dormánd - Étel/italHétvezér Csárda Dormánd - Étel/italHétvezér Csárda Dormánd - Étel/italHétvezér Csárda Dormánd - Étel/italHétvezér Csárda Dormánd - Étel/italHétvezér Csárda Dormánd - Étel/italHétvezér Csárda Dormánd - Étel/italHétvezér Csárda Dormánd - EgyébHétvezér Csárda Dormánd - EgyébHétvezér Csárda Dormánd - Étlap/itallapHétvezér Csárda Dormánd - Külső képHétvezér Csárda Dormánd - BelsőHétvezér Csárda Dormánd - BelsőHétvezér Csárda Dormánd - EgyébHétvezér Csárda Dormánd - BelsőHétvezér Csárda Dormánd - EgyébHétvezér Csárda Dormánd - EgyébHétvezér Csárda Dormánd - EgyébHétvezér Csárda Dormánd - EgyébHétvezér Csárda Dormánd - BelsőHétvezér Csárda Dormánd - BelsőHétvezér Csárda Dormánd - BelsőHétvezér Csárda Dormánd - Külső kép
Kiváló 2017. szeptember 17., csoporttal járt itt
Az esküvőnket tartottuk a Hétvezér Csárdában 2017. 09. 15-én. Nagyon jó választás volt! Minden úgy volt, ahogy kértük, ahogy szerettük volna. Az ételek fantasztikusak voltak, és óriási adagok!
Kiváló 2016. július 4.gyerekekkel járt itt
Egerben voltunk diploma osztón és ott szerettünk volna vacsorázni, de nem bántuk meg, hogy az általunk kinézett éttermek egyikében sem volt hely. A csárda közvetlen a 33-as út mellett helyezkedik el az M3 füzesabonyi elágazásától 2km-re. Érdemes ide letérni és itt jóllakni!