7020 Dunaföldvár, 6-os főút, 83-as, 84-es kilométerszelvény

Szállások Dunaföldvár városában
Wellness csomagok Dunaföldvár városában

Kerék Csárda Dunaföldvár vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 30.
Augusztus végi hőségben a teraszon kértünk és kaptunk helyet. A kajára kicsit sokat kellett várni (kb. 40 perc a megrendeléstől), de igaz, hogy vasárnap, csúcsidőben voltunk. Viszont megérte várni, mert teljesen elégedettek voltunk mindkét halétellel: rántott harcsafilé és süllőfilé roston grillezett zöldségekkel. Árai III.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 17.
Kellemes hely, az ételek egyik része finom volt, a másik pedig nem. Éppen az egyszerű babgulyás nem ízlett. Személyzet kiváló, udvarias, aránylag elfogadhatóak az árak. Húsz éve jártam itt, akkor még sokkal kisebb volt, sokat fejlődtek. Inkább átutazó vendégeknek ajánlanám, nem fognak csalódni. Én is visszatérek ha erre járok.....................

Katalin és János TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Dunaújváros felé haladva vettük észre a csárdát, éhesek voltunk, gondoltuk megállunk enni! Az étlap úgy van elhelyezve, hogy gyakorlatilag már szégyelli az ember, ha megnézi, ne egyen ott! Pedig jobban jártunk volna, ha tovább megyünk! Az első gond, hogy nincs az étlapon a bor rajta, de nincs is választék, összesen egy termelő borát forgalmazzák!

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 24.
Dunaújváros közelében kerestünk családi összejövetel céljából egy csendes helyet 15 főre. A neten találtunk rá. telefonos egyeztetés során minden részlettet sikerült megbeszélni. Előre leadtuk az igényeket az idő rövidsége miatt. Nem kellett csalódnunk! Minden a megbeszéltek szerint, nagyon finomak és bőségesek voltak mind a 2 személyes tálak, mind a frissen sült ételek.

2017. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. május 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma voltunk ebben a csárdában egy nyugdíjas csoporttal. Az ételeket a vezetőnk már előre megrendelte igény szerint, így csak az italok rendelésével kellett foglalkozni. A fiatal kiszolgáló hölgytől kérdeztük, milyen vörös boruk van, mire ő érthetetlenül gyorsan elhadarta egy sosem hallott pincészet nevét, mondván, hogy annak a borát tudja hozni kimérve.
Ráckeve

Mobilról küldte. | 2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 30.
Már háromszor ettünk ebben az étterembe! Mindegyik alkalommal volt probléma! Koszos asztal,pincér sehol,pultos nem köszönt,előkerítettük magunktól az etetőszéket,le takarítottuk,húsleves sosincs,egyik alkalommal sem volt! És múltkor barátaink is felálltak és eljöttek mert konkrétan semmi sincs az étlapról! Én nem szeretem és nem is ajánlom senkinek sem!

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tanya tálat ettünk ami nagyon ízlett. Mindenből kettő volt, (többfajta húsok, sajt, gomba) csak a kacsacomból 1 db volt. ? ? A kiszolgálás is rendben. Egy valami viszont borzasztóan zavaró, a rengeteg légy, amit a felszolgáló hölgynek szóvá is tettem, nem lehetett nyugodtan enni. Biztosan megyünk, mert sokat járunk arra, de ellenőrizni fogom van-e légy.

Legnépszerűbb csomagok Dunaföldváron és környékén
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, pingpongozással, grillsütő és bográcshely használattal
2021.06.15. - 2021.08.31.
Pilvax Hotel
Kalocsa
4 nap/3 éjszaka 6.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, parkolással
2021.05.21. - 2021.12.22.
Gastland M0 Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.568 - 17.047,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.06.15. - 2021.12.31.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2021.12.31.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.09.06. - 2022.05.12.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.09.17.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.465,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.
Pe-Ki Apartman
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2021.12.19.

Szállodák Dunaföldvár környékén
Vital Hotel Nautis Dunaföldvár
Zichy Park Hotel Dunaföldvár
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)
Kedvezményes napok Kalocsán 2=3

Kerék Csárda DunaföldvárX