Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros vélemények

Kiváló 2016. november 26.családjával járt itt
Végre alkalmunk adodott kipróbálni ezt a hangulatos halászcsárdát! Az étlapon bőséges a választék és nem csak halételekből! Négyen vacsoráztunk és mindenki mást rendelt, bőséges és finom volt minden fogás! A pincérek figyelmesek és gyors,kedves kiszolgálásban volt részünk!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2016. október 6.családjával járt itt
Régen voltunk itt utoljára, kellemes emlékeink miatt látogattuk meg újra a halászcsárdát. Szombat délután egyre értünk oda, a terasz is és a benti étterem rész is tele volt. Gyorsan egyeztettünk a pincérrel, kettőre lesz asztalunk. Szerencsére a környezet, camping, Dunapart, Dunasétány kifejezetten gondozott, ápolt, csendes, nyugodt, sétára hívogató.
2015. december 5.barátokkal járt itt
Ennek a helynek történelme van, a kérdés az hogy a múlt mellett jövője is lesz e. Ehhez valószínűleg váltania kell, mert az hogy este cigányzene szól az üzletpolitika, de hogy a sótartó egy nyitott edény, az erőspaprikát sem tudod előtted hányan fogták meg, valamint hogy a WC-ben meg lehet fagyni, és nem lehet bezárni az ajtaját, ezen kívül hogy öt perc után kikapcsol a világítás, az igénytelenség.
Gyenge 2015. október 24.a párjával járt itt
Hosszú idő után (15 év) látogattunk el ide újra. Remélem csak egy rossz pillanatot fogtam ki, de a halászlé messze alulmúlta várakozásainkat. Úszott a zsír a tetején, és látszott/érződött, hogy nem aznapi friss főzés. Az eredeti cigányzene miatt nem lehetett beszélgetni, de ezt megoldottuk azzal, hogy átültünk egy távolabbi asztalhoz.
Kiváló 2015. január 27.a párjával járt itt
Ha finom halászlevet kívánunk enni, csak ez az étterem jöhet szóba! A minőség és a mennyiség is évtizedek óta változatlan. A kiszolgálás gyors és udvarias, tisztaság van, és igazi retro hangulat. Főleg ha a cigányzenekar is rákezd. . . Természetesen a halászlén kívül is változatos ételek rendelhetők, de nekünk ez a favorit.
Kiváló 2014. június 15.családjával járt itt
Nem jártam ott annyira sokat,de nagyon jó maga az étterem,a hangulat, és nem utolsó sorban az ételek!Ott ettem elöszőr harcsát,de úgy volt elkészítve,hogy az ember soha el ne tudja felejteni az ízét!Máskor is visszamennék csak sajnos már nem nagyon van időm rá!A legjobban a halászlé tetszik,hogy mini bográcsban tálalják!
Kiváló 2014. június 15.családjával járt itt
60 éve rendszeres vendég vagyok a Csárdában, és egyszer sem csalódtam! Hagyományos a jó és megbízható konyhája, a hangulata. Vankóné Dudás Juli különleges naiv festményei mindíg lenyűgöznek! Az étterem család és gyerekbarát. Csodálatos környezetben jó program lehet minden évszakban! Végigkísérte családunk minden fontos eseményét.
Kiváló 2014. június 14. járt itt
Mivel halászcsárdáról van szó, elsődleges helyen a halételek szerepelnek, igen változatos arányban. Remek halászlevet készítenek és a különféle halakból ízlés szerint lehet válogatni. Ezenkívül remek az egy- vagy kétszemélyes tálak ízvilága is, a mennyiséget már csak a látvány übereli.
Kiváló 2014. június 5.családjával járt itt
Gyakran betérünk ebbe a Duna-parti étterembe. Az ételek nagyon finomak, ízletesek. A kiszolgálás remek, szinte már-már ismerősként fogadnak, és alkalmanként egy cigányzenekar gondoskodik a jó hangulatról. A tisztaság kiváló. Régies, hagyományos bútorzattal rendelkezik.
Átlagos 2014. február 18.családjával járt itt
Mivel sógornőm dunaújvárosi, meg-megfordulunk ehelyt, s így nem meglepő, hogy a város fontosabb vendéglőit is sorba vesszük. A Dunagyöngye az egyik „old school” hely, klopfolják a szűzérmét, túlsütik a lazacot, a süllőt sűrűn irdalják és bő olajban sütik ki. Mindez elég brutálisan hangzik.
Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Külső képDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Étel/italDunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros - Étel/ital
Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros a térképen
2400 DunaújvárosSzigeti u. 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar