Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger
Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger
Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger bemutatkozása

Eger zöld szívében, az érsekkertben a kuriózum számba menő Excalibur Középkori lovagi Étterem, ahol a korhű környezet és zene, látványkonyha és kemence, lovagi műsorok, valamint eredetei receptúrák alapján speciális fűszerezéssel elkészített ételek fejedelmi lakomák és finomabbnál finomabb parázson sült étkek fogadják az ide betérő vendégeket.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger vélemények

Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
Több éve vissza-visszatérünk az étterembe, ha a környéken járunk. Mindig kedves a fogadtatás, a kiszolgálás. Az ételek finomak. A középkori "körítés" is már kedvcsináló: előke, kézmosás, előétel, stb. Az asztalfoglalás is mindig rendben volt. Barátunkkal voltunk, aki először járt ott, neki is nagyon tetszett a környezet, maga az Érsekkert is.
Átlagos 2013. november 2.egyedül járt itt
Személyzet tette a dolgát; udvariasak voltak és barátságosak. Kiszolgálás rendkívül gyors volt, lévén hogy rajtam kívül más vendég nem is igazán volt. Negatívum;
Az étlapon nincsen pontosan feltüntetve melyik ajánlat pontosan mit is tartalmaz, külön szükséges zargatni a személyzetet.
Gyenge 2013. július 16.családjával járt itt
A napokban voltam a férjemmel és anyósommal az excaliburban Egerben. Azzal kezdődött a történetem hogy kijött egy bájos hölgy felvenni a rendelést,még csak a levest választottuk ki az fél órán belül ki is érkezett. Majd eldöntöttük a második fogásokat is ez 5 étel volt.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Legszebb és legromantikusabb vacsorámat köszönhetem az étteremnek hisz itt étkeztem először együtt egy férfival,akibe beleszerettem és most a férjem. Tetszett a félhomály a gyertyafény a lágy zene és az ízletesen elkészített étel,ital és tálalás. A felszolgálók öltözete és kedvessége is magával ragadó volt-felejthetetlenné téve az első közös vacsoránkat.
2013. április 12.családjával járt itt
A fiam választotta az éttermet a szülinapi vacsorája helyszínéül. Középkori hangulat fogadott minket (világítás: gyertyák, ennek köszönhetően félhomály). Az asztalunktól beláttunk a konyhába, és nyomon követhettük a vacsoránk elkészítésének lépéseit. Remek volt az étel, csodás volt a hangulat, jól éreztük magunkat.
Kiváló 2013. április 12.barátokkal járt itt
A 2013-es torkos Csütörtököt egy különleges helyen szerettem volna eltölteni, ezért esett a választásom még januárban az Excalibur Lovagi Étteremre. a párommal és egy baráti házaspárral keltünk útra Jászberényből. sajnos az útviszonyok miatt már az út közepén látszódott, hogy nem érünk oda 18:00-ra.
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Étel/italExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Külső kép
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger a térképen
3300 EgerÉrsekkert u. 1
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín
H-CS
P-V