Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger
Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger
Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger bemutatkozása

Eger zöld szívében, az érsekkertben a kuriózum számba menő Excalibur Középkori lovagi Étterem, ahol a korhű környezet és zene, látványkonyha és kemence, lovagi műsorok, valamint eredetei receptúrák alapján speciális fűszerezéssel elkészített ételek fejedelmi lakomák és finomabbnál finomabb parázson sült étkek fogadják az ide betérő vendégeket.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger vélemények

Gyenge 2015. január 2.barátokkal járt itt
3x annyit vártunk a felszolgálásra és általában mindenre, mint amennyi még jólesett volna, a kevés vendégszám ellenére is. A leves (legényfogó) finom volt, csak picike adag (lovag étterem. . ). A pohár forralt bor 1100 ft-os értékét erősen túlzónak éreztem. Ennek az egy tételnek az árát nem néztem meg előzetesen. Hibáztam. Összességében drága hely lassú kiszolgálással, átlagos ételekkel.
Kiváló 2014. december 5., csoporttal járt itt
Ezt a helyet érdemes legalább egyszer kipróbálni. Aztán majd mindenki dönthet arról, mennyire tetszett. Én mellette vagyok, kiválóan éreztem magam itt mint egy nagyobb társaság vendége. A terembe lépve sötétnek érezzük a helyet, aztán amint hozzászokik a szemünk, már foglalkozhatunk a részletekkel is.
Kiváló 2014. augusztus 5.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat,minden nagyon szép volt,megvoltunk minden elégedve,másoknak is szívesen ajánljuk,finom volt az étel és az ital is. Máskor is szívesen elmenénk,és főleg az volt jó benne hogy fa dolgokból étkezhetünk. Megvoltunk a kiszolgálással is elégedve,nagyon kedvesek és udvariasak voltak. A barátaink is hasonlóan beszélnek az étteremről.
2014. június 13.barátokkal járt itt
Nem csalódtunk. Már előre asztalt foglaltattam, mert 12-en mentünk. Amikor fogadtak már meg is terítettek nekünk és a piciknek etetőszéket is raktak. Az étel nagyon finom volt, viszonylag gyorsan kész lett és egész jó volt az adag is! Miért adtam 4 pontot?
Kiváló 2014. június 10.a párjával járt itt
Eger kedvenc városom, ha tehetjük szívesen töltünk el néhány napot a párommal ebben a gyönyörű történelmi városban. Soha, de soha nem hagyjuk ki az Escalibur Középkori Lovag Éttermet,- , ha másért nem akkor, a TÚRÓGOMBÓC - igen csupa nagy betűvel- az almás pite, meg egy jó (fa)pohár Egri bikavér, a hangulat és a korhű zene kedvéért.
Kiváló 2014. május 25.a párjával járt itt
Már többször jártam ebben az Étteremben. Imádom. Az előétel (amikor van, mert legutóbb csalódásunkra nem kaptunk) tökéletes, olyan ételt még nem tudunk olyan ételt rendelni, ami ne ízlett volna teljes mértékben. A tálalás fantasztikus, a hangulat tökéletes. Igaz, kicsit sokat kell várni a fogásokra, de a zene, a berendezés kárpótol ezért. Mi imádjuk, amikor csak tehetjük visszajárunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. április 1.a párjával járt itt
Főként a benti közeg érdekes, de számomra nem különösebben vonzó, a kerthelyiség kellemes. Az ételek átlagosnak mondhatóak, a kiszolgálás sem nem kedves, sem nem igazán udvarias. Az árak ehhez mérten drágának tűnnek. Biztosan nem leszek visszajáró vendég, annak ellenére, hogy az egyik legkellemesebb beszélgetésem kötődik a helyhez, de ez nem az étterem érdeme nyilván.
Átlagos 2014. február 5.családjával járt itt
Először kb. 5 éve voltam az Excaliburban. Azonnal beleszerettem, fantasztikus hangulat, ízletes ételek, udvarias kiszolgálás. A legjobb étterem volt akkor. Ma már nem mondhatom ezt el. A színvonal, a minőség folyamatosan romlik. A legnagyobb csalódás nekem az volt, amikor a szemem láttára vette ki a szakács a mikrós dobozból a sült csirkét és úgy melegítette fel nekünk.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 24.a párjával járt itt
Imádom! Tavaly óta, mióta a párommal először jártunk itt ez a kedvenc éttermem! Voltunk több helyen más városokban is, de még semmi sem tudta ezt felülmúlni! Az ételek kiválóak, a környezet pedig tényleg visszaadja a középkori hangulatot. Amikor idén augusztusban itt voltunk a pincér nem volt a topon, sőt. . .
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Étel/italExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Étel/ital
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
A párommal első közös nyaralásunkkor találtuk meg az Excaliburt az érsekkertben, elsőre megtetszett kipróbáltuk és azóta amikor csak arra járunk beugrunk, az étel kiváló, a környezet mesés, a felszolgálást nem mondanám a legjobbnak amikor utoljára ott jártunk sikerült egy olyan fiatal embert kifogni akinek vagy gyakorlata tapasztalata nem volt vagy egyszerűen bamba volt, de ezt leszámítva imádom a helyet, remélem legközelebb ha arra járunk kifogok egy rendes felszolgálót. Ha ez összejön akkor egy tökéletes étterem lesz a számomra!
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Egyéb
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger a térképen
3300 EgerÉrsekkert u. 1
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín
H-CS
P-V