Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger
Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger
Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger bemutatkozása

Eger zöld szívében, az érsekkertben a kuriózum számba menő Excalibur Középkori lovagi Étterem, ahol a korhű környezet és zene, látványkonyha és kemence, lovagi műsorok, valamint eredetei receptúrák alapján speciális fűszerezéssel elkészített ételek fejedelmi lakomák és finomabbnál finomabb parázson sült étkek fogadják az ide betérő vendégeket.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger vélemények

Kiváló 2018. október 30.a párjával járt itt
Kiváló étterem. Egri kirándulásunk alkalmával véletlenül láttuk meg a helyet. Betértünk, gondoltuk iszunk egyet a jó meleg időben. Már ott kellemes meglepetés ért, mert nagyon szép kupákban szolgálták fel az italainkat. Másnap visszamentünk ebédelni is. A párommal egy tálat rendeltünk 2 személyre, de alig tudtuk megenni akkora mennyiséget szolgáltak fel.
Kiváló 2018. október 8.a párjával járt itt
Kifejezetten tetszett a hely különlegessége, átjött a középkori hangulat érzés. Az étterem berendezése jól van kitalálva, egész meglepő apróságokra is odafigyeltek. A felszolgálók korrekten álltak hozzánk, nem akadt semmi probléma ebből. Kétszemélyes lakoma tálat rendeltünk a párommal, de bármennyire is igyekeztünk, nem tudtuk elfogyasztani az egészet, így még vacsorára is maradt belőle.
Kiváló 2018. szeptember 4.családjával járt itt
Ez az az étterem ami olyan hangulatot biztosít amit más egri étterem nem tud nyújtani. Szinte kötelező kézzel lábbal enni, persze lehet kérni evőeszközöket is. A malackodás hozzá tartozik az étterem hangulatához. Finom ételek, eddig kedves és korrekt kiszolgálásban volt részem. Többször jártunk már itt és még sosem csalódtunk. Hamarosan újra betérek ide.
2018. június 22.a párjával járt itt
Csodás környezetben lévő, színvonalas étterem. Az ételek bőségesek, ízletese. Az árak elég borsosak, de az adaghoz mérten elfogadhatóak. A kiszolgálás hagy egy kis kivetni valót, szerintem a pincérek rámenősek . Mindenáron a borravalóra hajtanak, kicsit türelmetlenek, amikor az étlapot nézzük. Ezt ellensúlyozza az igazán jóízű étel és italválaszték.
Szörnyű 2018. május 20.a párjával járt itt
A sok pozitív értékelés hatására látogattunk el az étterembe. Számomra nagy csalódás volt: A pincér végig a szakáccsal trécselt a nyitott konyhánál. Éppen a levest ettük,amikor a szakács megkérdezte ,hogy eszik még a levest? (olyan hangnemben,mintha azt kérdezte volna:zabálnak még? )
Utána elment az étvágyam is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 15.gyerekekkel járt itt
Az étteremmel egyetlen egy probléva volt, hogy nem lehet közvetlen megállni mellette kocsival. Éppen amikor ott voltunk szakadt az eső és mível nem volt kiírva hogy hol van ezért bojongtunk egyet. De amikor megérkezdtünk. . . . A kiszolgálás és az étterem kialakítása tökéletes. A mennyiség szenzációsan sok és látványos.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. október 6., kollégákkal járt itt
Többször jártam már Egerben, de erről az étteremről még nem hallottam. Ezért amikor a hotel recepcióján érdeklődtem, hogy hol van a közelében egy étterem, amihez nem kell sokat sétálni, mert már teljesen elcsigázottak vagyunk kollégáimmal az éhségtől, meglepődtem, hogy van egy ilyen hely kb. 200 méterre.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Már említették,hogy ha Egerben jársz,ki ne hagyd ezt az éttermet. Hát most eljött a pillanat,és bementünk. Az első benyomás nem volt a legjobb,valóban mint egy lovagi étterem. 1650 körül. De viszont a felszolgáló nagyon előzékenyen invitált asztalhoz bennünket. Az étlap valóban nem a legolcsóbb,de ha végigolvassuk,nem fogunk csalódni.
Átlagos 2017. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Sajnos a nagy melegben csak bent volt hely ahol fullasztó, fülledt volt a levegő, nekem borzasztóan sötét fényviszonyok voltak(szeretem látni amit eszek), de a kiszolgálás gyors, kedves, figyelmes ! Az ételek nagyon finomak de semmi extra izélmény, olyan volt mint ha egy nagyon ügyes háziasszonynál lettünk volna vendégségben !
Átlagos 2017. július 15.a párjával járt itt
Bitang drága, lassú kiszolgálás, az étel nem hozta az elvárt színvonalát. Kipróbáltuk, de többet nem.
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger a térképen
3300 EgerÉrsekkert u. 1
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín
H-CS
P-V