Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger
Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger
Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger bemutatkozása

Eger zöld szívében, az érsekkertben a kuriózum számba menő Excalibur Középkori lovagi Étterem, ahol a korhű környezet és zene, látványkonyha és kemence, lovagi műsorok, valamint eredetei receptúrák alapján speciális fűszerezéssel elkészített ételek fejedelmi lakomák és finomabbnál finomabb parázson sült étkek fogadják az ide betérő vendégeket.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger vélemények

Gyenge 2013. július 16.családjával járt itt
A napokban voltam a férjemmel és anyósommal az excaliburban Egerben. Azzal kezdődött a történetem hogy kijött egy bájos hölgy felvenni a rendelést,még csak a levest választottuk ki az fél órán belül ki is érkezett. Majd eldöntöttük a második fogásokat is ez 5 étel volt.
Kiváló 2015. június 16.a párjával járt itt
Múlt hétvégi kirándulásunk első napjának mwegkoronázásaként betértünk ebbe a jó hangulatú középkori lovagétterembe,ahol bár sokan voltak,de a személyzet rutinjának,és szakmai felkészűltségének köszönhetően mégsem volt tumúltus. Az ételekre,italokra csak pozitiv jelzőket tudok mondani. Bárkinek nyugodt szívvel merem ajánlani.
Kiváló 2018. október 30.a párjával járt itt
Kiváló étterem. Egri kirándulásunk alkalmával véletlenül láttuk meg a helyet. Betértünk, gondoltuk iszunk egyet a jó meleg időben. Már ott kellemes meglepetés ért, mert nagyon szép kupákban szolgálták fel az italainkat. Másnap visszamentünk ebédelni is. A párommal egy tálat rendeltünk 2 személyre, de alig tudtuk megenni akkora mennyiséget szolgáltak fel.
Szörnyű 2017. június 17.gyerekekkel járt itt
Másodjára jártunk itt adva még egy esélyt az étteremnek. Elsőként 2 éve. Természetesen az interneten néztük ki a helyet mint a kirándulás egyik célját. Az érsekkert nagyon tetszett, maga az étterem belső része is igazán impozáns, tetszik a középkori zene is bent.
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Étel/ital
Kiváló 2014. december 5., csoporttal járt itt
Ezt a helyet érdemes legalább egyszer kipróbálni. Aztán majd mindenki dönthet arról, mennyire tetszett. Én mellette vagyok, kiválóan éreztem magam itt mint egy nagyobb társaság vendége. A terembe lépve sötétnek érezzük a helyet, aztán amint hozzászokik a szemünk, már foglalkozhatunk a részletekkel is.
Kiváló 2018. október 8.a párjával járt itt
Kifejezetten tetszett a hely különlegessége, átjött a középkori hangulat érzés. Az étterem berendezése jól van kitalálva, egész meglepő apróságokra is odafigyeltek. A felszolgálók korrekten álltak hozzánk, nem akadt semmi probléma ebből. Kétszemélyes lakoma tálat rendeltünk a párommal, de bármennyire is igyekeztünk, nem tudtuk elfogyasztani az egészet, így még vacsorára is maradt belőle.
Átlagos 2014. február 5.családjával járt itt
Először kb. 5 éve voltam az Excaliburban. Azonnal beleszerettem, fantasztikus hangulat, ízletes ételek, udvarias kiszolgálás. A legjobb étterem volt akkor. Ma már nem mondhatom ezt el. A színvonal, a minőség folyamatosan romlik. A legnagyobb csalódás nekem az volt, amikor a szemem láttára vette ki a szakács a mikrós dobozból a sült csirkét és úgy melegítette fel nekünk.
Kiváló 2013. április 12.barátokkal járt itt
A 2013-es torkos Csütörtököt egy különleges helyen szerettem volna eltölteni, ezért esett a választásom még januárban az Excalibur Lovagi Étteremre. a párommal és egy baráti házaspárral keltünk útra Jászberényből. sajnos az útviszonyok miatt már az út közepén látszódott, hogy nem érünk oda 18:00-ra.
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Étel/italExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
2023. július 18.családjával járt itt
Összességében tetszett, mégsem tudok maradéktalanul pozitív lenni. A külcsínre nagyon sokat adnak, az udvaron és beltéren is nagyon hangulatos a léggkör, a dekoráció. A felszolgálók kedvesek és igyekeznek nagyon, de valószínű, hogy nincs elég személyzet, legalábbis ez jött le nekünk.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2022. október 3.barátokkal járt itt
EXCALIBUR KÖZÉPKORI LOVAG ÉTTEREM. Direkt erre a helyre készültünk Egerben. Előre foglaltunk asztalt. A hely kiváló. Mint a középkorban. nagy asztalok, gyertya fény, korhű öltözék. Nagyon tekintélyes adag ételek, igen finomak. gyors és kedves személyzet. Az ára nagyon jó. Ajánlani tudom mindenkinek.
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Egyéb
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger a térképen
3300 EgerÉrsekkert u. 1
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín
H-CS
P-V