Fehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger

a 145 egri étterem közül
Fehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger
Fehérszarvas Vadásztanya Étterem EgerFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger
Fehérszarvas Vadásztanya Étterem EgerFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Fehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger vélemények

Kiváló 2017. június 1.a párjával járt itt
Az egri szinházhoz közel fekvő szinvonalas, vadászház jellegű étterem, kellemesen hüvös teremmel. Gyors, igényes felszolgálás, hangulatos, halk zenével. Párommal jártunk ott ebéd és vacsora között, amikor a terem majdnem üres volt. Az ételek finomak voltak, de a szarvaspörköltből egy kevéssel nagyobb is lehetett volna az adag.
Fehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Belső
Kiváló 2017. január 14.gyerekekkel járt itt
Az Eger & Park Hotel területén található, de utcáról elérhető étterem. Ebéd- és vacsoraidő között érkeztünk feleségemmel és másfél éves kisfiunkkal. Az étteremben rajtunk kívül vendégek nem voltak, de azt éreztük, hogy nem ez az általános állapot. A hely maga a régimódi vadász-éttermek, csárdák hangulatát tükrözi.
Gyenge 2016. december 17.a párjával járt itt
Az itt jártam alapján választottuk, de még a kv a végén is ihatatlan volt. Nagyon sajnáltuk az egészért kiadott pénzt.
Kiváló 2016. november 30.a párjával járt itt
Az éterem a hotel [moderálva - a szerk. ] oldalában található, egy pincehelyiségből lett kialakítva! Az általunk fogyasztott ételek kiválóak voltak! A kiszolgálást egy úriember végezte aki még az elmúlt évezredben tanulta a szakmát egy igazi pincéregyéniség! A hely hangulata kiváló bár kicsit zsúfolt lett amit a falakon az évek alatt felhalmoztak!
Fehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Külső képFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - EgyébFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étel/italFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étel/italFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étel/italFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étlap/itallapFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - EgyébFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - EgyébFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Külső képFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Külső képFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - EgyébFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - EgyébFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étlap/itallapFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étlap/itallapFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étlap/itallapFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étlap/itallapFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - EgyébFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - EgyébFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étlap/itallap
Kiváló 2016. október 20.a párjával járt itt
Egerben töltöttünk pár napot,s véletlenszerűen leltünk rá erre a helyre. Amikor beléptünk,rögtön a segítségünkre voltak a pincérek,s mutatták hová szíveskedjünk leülni. Felvették az ital rendelést,én bikavért kértem/Varsányi pincészet/,ami nagyon finom volt.
Fehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étel/ital
Szörnyű 2016. február 21.a párjával járt itt
Párommal Egerben szerettünk volna ebédelni, és a vélemények alapján úgy döntöttünk, hogy kipróbáljuk ezt az éttermet. Autóval érkeztünk Budapestről, az utcán leparkoltunk, de sajnos nem volt nálunk aprópénz csak papírpénz amit viszont nem fogad el a parkoló automata.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
2016. január 19.barátokkal járt itt
Majdnem 20 éve voltam itt utoljára. Azóta semmi nem változott, csak a pincérek öregedtek. A hely hangulata több, mint autentikus. Viszont jól éreztük magunkat, a zene fenomenális volt, az ételek többsége jól sikerült.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
Egy könnyű ebédre tértünk be az étterembe, réges-régen, kb. 15 évvel ezelőtt többször megfordultam az étteremben és jó emlékeim voltak róla. Igazából olyan volt mint egy időutazás, mert semmi nem változott. A berendezés, dekoráció ugyanaz, ami érdekes élmény volt. A vizes blokk is felújításra szorulna.
Fehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étel/italFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étel/italFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Belső
Kiváló 2015. március 8. járt itt
Finom ételek, tökéletes tálalás, udvarias személyzet. Bàtran ajánlom bárkinek aki a környéken jár.
Kiváló 2015. március 7., csoporttal járt itt
A fiam esküvői vacsoráján voltam az étteremben. A személyzet nagyon kedves, udvarias, a kiszolgálás tökéletes volt. A hangulat remek volt. Vadételeket ettünk. Az ételek finomak voltak, gusztusosan tálalva. Az ételek ár/érték aránya megfelelő. Az étterem szép, hangulatos, tiszta. A környezet különleges. Mindenkinek ajánlani tudom.