3300 Eger, Klapka út 8.

Wellness csomagok Eger városában

Fehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem titkolom hogy elfogult vagyok azokkal az éttermekkel melyek változnak ugyan de megőrzik saját kialakult arculatukat. Amikor csak tehetem és Egerben járok itt étkezem! Még sosem fordult elő hogy az étel kifogásolható lett volna. Szeretem hogy ha kell visszatérnek a közönség kívánsága szerint egy ételhez bár már levették az étlapról.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mivel törölték facebookrol így ide is írom ! ! ! A negatív kritika és építő ,de úgy látszik itt nem a vendegekert vannak ! ! ! Kedvenc helyünk volt . . de többet nem fogunk menni ! ! ! A pincér okoskodó , (senki nem kérte) , munkához valo kedve 0, egy levest nem tudott felszolgalni ,fele kiborulva . . mondjuk így se volt semmi tartalma !

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. augusztusában voltunk egy ismerősömmel. 11. 30-kor van nyitás, mi ott voltunk 5 perccel hamarabb. Már nyitva volt az ajtó, be szerettünk volna menni, de közölték flegmán, hogy 11. 30-kor nyitnak. Jó, kivártuk azt az 5 percet és bementünk. Jelzem nyitáskor, koszos asztalterítő fogadott. Mintha nem várt vendégek lennénk, unottan megkérdezték, hogy mit parancsolunk.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Különleges étterem a hangulata miatt. Igazán úgy érezheti az ember, hogy egy valódi vadásztanyára csöppent a városi forgatagból. Különleges a teríték, a díszek, berendezések. Nagyon tetszett az egyedisége. A nem mindennapi hangulata miatt egyszer mindenképp ajánlott. Az ételek már kevésbé lopták a szívünkbe magukat.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 8.
A hely nagyon hangulatos szerintem, de aki nem bírja a kitömött állatokat evés közben nézni, az nem menjen be ide. Vacsorzáni voltunk a párommal, az étterem asztali kb 90 %-ban foglaltak voltak ebben az időben. Az ételt viszonylag gyorsan megkaptuk. NEm volt rossz, de ettem már jobbat is. A jó hangulatról élő zenével gondoskodnak, ami szerintem szuper volt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 6.
Egerben járva, mindig megállunk itt ebédelni. A tatár beafsteek 5 csillagos, de a többi étel is kiváló. Ezért megy az ember étterembe. Felújítás ráférne már és az italok ára az egekben van. Jó, hogy dolgoznak zenészek is némely esten. 10 alkalomból 9szer a felszolgálók is szuperek. Ők is emberek, ez így van rendjén. Talán amit hiányolok, a honlap gyakrabbi frissítése.

Mobilról küldte. | 2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Köszönjük az étterem csapatának a kedves, vendégszerető kiszolgálást és a remek, finom ételeket!!Csak ajánlani tudjuk mindenkinek!Visszatérő vendégek leszünk azt hiszem!Üdvözlettel
Szolnok

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Nagyon hangulatos,kellemes hely ,engem nagyon lenyűgözött hogy igazi vadász ház-vadásztanya jellege van . vadinyencségek lelőhelye. megtalálható mindenféle húsból készült étel. A ház tradicionális étele tejfölös vadmalac leves,szarvasfilé. Mégis én velőre vágytam,finoman elkészitve ,diszitve,párom gulyást kért.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
Feleségemmel voltunk ott. A romantikus, házastársi (38 éves) vacsorát tesztnek is szántuk; Külföldi nászuramékkal eljöjjünk-e majd ide augusztusban? A szagokra, tisztaságra, igényességre, ízekre és a viselkedésre szoktunk figyelni. Mindegyikben jót tapasztaltunk. Friss levegős, jól szellőztetett, rossz szagoktól mentes vendégtér.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 3.
Feltűnt hogy szezonban senki nem volt rajtunk kívül vacsoraidőben a helyen. Mindegy, tettünk egy próbát. A felszolgált bor ami minőségi, ismert pince bora (kellett volna legyen) egy deci ellenére durván megártott. Gyanús hogy nem azt kaptuk, ami az itallapon volt. A zenészek a pincérrel beszélgettek, cigiztek, ez sem zavart volna ha a kaja jó.

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 23.994,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2018.12.04. - 2021.08.31.
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2022.04.05.
Apartman Ildikó Vendégház
Róma Apartmanház
Old House
Bogács
Akár 1 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.20. - 2020.12.31.
Galya Vendégház
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.02. - 2020.12.31.
Kék Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sétakocsikázással, Szalajka-völgybe kisvonatjeggyel, Millenniumi kilátó belépőjeggyel, gyönyörű látnivalókkal, színes programokkal
2020.03.06. - 2020.12.31.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 46.282 - 48.942,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2020.10.08. - 2022.06.05.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 2 db fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
Kisfa Apartman
Mezőkövesd

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Eger
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

Fehérszarvas Vadásztanya Étterem EgerX