HBH Bajor Sörház & Étterem Eger

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

HBH Bajor Sörház & Étterem Eger vélemények

Gyenge 2015. szeptember 5., üzleti partnerrel járt itt
Azt kell mondanom , hogy skizofrén a helyzet. Egy barátom vitt el ebbe az étterembe, mert tudta, hogy értékelem a fínom ételeket. Picit megrémültem, mikor megtudtam, hogy itt fogunk enni, de bíztam a barátomban! Az étterem kinézete miatt biztosan nem próbáltam volna ki. Együnk egy Ököruszály levest! Nem éreztem magam túl jól!
HBH Bajor Sörház & Étterem Eger - Étel/italHBH Bajor Sörház & Étterem Eger - Étel/ital
Kiváló 2015. február 18.a párjával járt itt
Kellemes,gyors kiszolgálásban volt részünk. Extra kérésünket is azonnal, gyorsan teljesítették. Nagyon finom a kétszemélyes táljuk. A személyzet rugalmas, segítőkész és nagyon figyelmes. Ha a városban járunk, mindig visszatérünk. A korábbi kinézet nekem jobban tetszett,ám ennek is van sajátos hangulata.
Kiváló 2014. augusztus 9.a párjával járt itt
Az egyik legjobb étterem Egerben. Az ételek mind nagyon finomak, tartalmasak, a kiszolgálás pedig kifogástalan. A legnagyobb élmény a kétszemélyes táljuk, mert 3 ember is kevés néha, hogy elfogyjon, de muszáj mindent megkóstolni rajta, mert isteni.
2014. április 22.barátokkal járt itt
Több éve járunk Egerbe, soha nem hagyjuk ki a HBH-t,remek elő és fő ételeket fogyasztottunk szinte az egész étlapot végig ettük már,udvarias, figyelmes és rugalmas a kiszolgálás, mindig jó a hangulat soha nem tolakodó a felszolgáló. A hagyma levesük fenomenális, de a rántott velőt is kiválóan készítik szerintem kihagyhatatlan.
Kiváló 2014. március 29.családjával járt itt
Az egyik kedvenc helyem Eger. Mivel évek óta járunk oda elég sok vendéglátó helyen megfordultunk de ilyen isteni hagyma levest cipóban még nem ettünk sehol. Csak ajánlani tudom mindenkinek. A többi ételek is finomak voltak és elég nagy adagot kaptunk. Alig várom már az Augusztust,hogy ismét eltölthessünk egy csodás hetet Egerben. Hurrá-Hurrá-Hurrá! !
Kiváló 2013. november 23. járt itt
Nem trendi a dizájn (hiszen egy sörház)és az étlap sem. . . Ajánlásra,ám picit félve ültünk be vacsorázni. DE nagyon finom és hatalmas adagok kerültek az asztalra! A Bajor tál inkább 3 éhes embernek ajánlott. Persze ezért nem szükséges változtatni az adagok méretén!
Átlagos 2013. március 25.a párjával járt itt
Mivel kedvelem a házi söröket, ha Egerben - bár a borok városa - járunk mindig beülünk a HBH sörház éttermébe egy pohár sörre. Egy finom, friss meleg pogácsa mellett remekül esik a barna vagy a világos sör. Legutóbb a szép időben a teraszon élveztük a napsütést és a Dobó tér panorámáját, meg az augusztusi melegben a jó kis söröcskét.