HBH Bajor Sörház & Étterem Eger

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

HBH Bajor Sörház & Étterem Eger vélemények

Szörnyű 2018. április 2.a párjával járt itt
Nos egyszer már értékeltem a helyet. Akkor sem volt minden 100 as de az ételek finomak voltak. Most is betértünk, látszott hogy Húsvét lévén sokan vannak. Mindegy kaptunk asztalt minden rendben volt, kiválasztottuk a séf ajánlásából a húsvéti ételt. Két különböző levest a Feleségem sertés szüzet kért én nyulat.
Gyenge 2021. október 24.a párjával járt itt
Eger közepén, eszményi helyen fekszik az étterem. Korábban jártam már itt párszor és mindig elégedett voltam: kedves személyzet, finom ételek, jó ár-érték arány. Valami hiba történhetett. Egy gyors ebédet szerettünk volna a Párommal. Megnéztük előre, a menü is tökéletes volt. Délután egy előtt léptünk be, kértünk egy asztalt.
Gyenge 2015. szeptember 5., üzleti partnerrel járt itt
Azt kell mondanom , hogy skizofrén a helyzet. Egy barátom vitt el ebbe az étterembe, mert tudta, hogy értékelem a fínom ételeket. Picit megrémültem, mikor megtudtam, hogy itt fogunk enni, de bíztam a barátomban! Az étterem kinézete miatt biztosan nem próbáltam volna ki. Együnk egy Ököruszály levest! Nem éreztem magam túl jól!
HBH Bajor Sörház & Étterem Eger - Étel/italHBH Bajor Sörház & Étterem Eger - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Átlagos 2018. december 10.barátokkal járt itt
Egy gyors ebédre tértünk (volna) be. 12.15-kor menü már nem volt, így választottunk étlapról. A kiszolgálás nagyon nyögve nyelős volt, többször szóltunk is ezért. Végül a kiérkezett ételek szépen, gusztusosan voltak találva, de ízre abszolút kommersznek mondhatók, így ár érték arányban csalódtunk.
Átlagos 2013. március 25.a párjával járt itt
Mivel kedvelem a házi söröket, ha Egerben - bár a borok városa - járunk mindig beülünk a HBH sörház éttermébe egy pohár sörre. Egy finom, friss meleg pogácsa mellett remekül esik a barna vagy a világos sör. Legutóbb a szép időben a teraszon élveztük a napsütést és a Dobó tér panorámáját, meg az augusztusi melegben a jó kis söröcskét.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2022. szeptember 16.barátokkal járt itt
A Dobó tér sarkán jó ár-érték arányú étterem, rendben lévő adagokkal.
Az, hogy a kért bor helyett, "ez nincs, ezért mást hoztam", tekintve, hogy nem törzsvendégek vagyunk nem fér bele.
2017. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Egri nyaralásunk utolsó előtti estéjén ültünk be ide. Korábban már láttuk ugyan, de akkor egy másik hely mellett döntöttünk. Számomra az első negatív élmény az volt, hogy relatíve sokáig kellett várni, hogy egy pincér odajöjjön hozzánk, habár az étteremben nem voltak annyira sokan (vagy esetleg kevés volt a pincér? ? ?
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2016. október 24.a párjával járt itt
Meglepődve tapasztaltuk, hogy majdnem telt ház fogadott minket, de szerencsére felkészült volt a személyzet. Nagyon hangulatos volt így a vasárnapi ebéd. Az almás sütőtök krémleves kicsit sűrűre sikerült, de az íze hibátlan volt. A párom vadmalac levesében a hús még puhulhatott volna, és hiányoltunk belőle egy kis zöldséget.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. június 28.gyerekekkel járt itt
Két éve jártunk utoljára Egerben a párommal, most hárman mentünk a kislányunkkal együtt, de ahogy férjem mondta: járt utat a járatlanért el ne hagyd, így újra egy isteni finom ebédben volt részünk a Bajor Sörházban. Az adagok bőségesek, az ízek fenomenálisak, a saláták frissen roppanósak, a parmezános csirkemell pedig óriási.
2014. április 22.barátokkal járt itt
Több éve járunk Egerbe, soha nem hagyjuk ki a HBH-t,remek elő és fő ételeket fogyasztottunk szinte az egész étlapot végig ettük már,udvarias, figyelmes és rugalmas a kiszolgálás, mindig jó a hangulat soha nem tolakodó a felszolgáló. A hagyma levesük fenomenális, de a rántott velőt is kiválóan készítik szerintem kihagyhatatlan.