Marján Cukrászda Eger
3300 Eger, Kossuth Lajos utca 28.

Marján Cukrászda Eger a térképen

Szállások Eger városában
Wellness csomagok Eger városában

Marján Cukrászda Eger vélemények

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 28.
Egy szép ősz nap,amikor egész nap túráztunk Eger környékén a családdal,a nap végén betértünk ebbe a nagyon szép,kellemes hangulatú nem éppen kicsinek mondható cukrászdába. Nagyon sokféle sütemény közül lehetett válogatni. Kár hogy már fagylaltot nem árultak,pedig az idő elég szép volt hozzá. Nagyon kedvesek voltak a felszolgálók és az eladók is.

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 6.
Két tejfehérje allergiás gyermekünkkel érkeztünk,a fagyi kínálat óriási volt, de egyetlen tejmentes sem volt köztük, így csalódottan távoztunk. Ezen javaslom, hogy változtassanak!

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
Úgy jártunkban-keltünkben találtunk rá e helyre. SZÉP, tágas, kellemes és bőséges a választék, nagy forgalommal. Kinn is benn is ettek-ittak az emberek. Jeges kávét kértem és fagylaltot. Nekem a jégkocka kicsit túl sok volt, máskor majd szólok, hogy kevesebbet kérek egyébként jó volt. Süteményt most nem kóstoltunk, bár azok is jól néztek ki, azt majd máskor.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Idén találkozunk először ezzel a kellemes hellyel, nyaralásunk alatt. Nagyon finom friss sütemények, isteni fagylalt, kellemes kiszolgálás, bőséges választék.
Mindenkinek szívből ajánlom!!!

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 9.
A cukrászda közel a várhoz, turisták által is látogatott helyen található.
Óriási a választék, vonatkozik ez a különböző ízesítésű és formájú tortákra is. Jól döntöttünk, mennyiség, minőség vonatkozásában is.
Kedves volt a kiszolgálás, elégedettek voltunk. Az árak inkább a magas kategóriába sorolhatók.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 16.
Rendszeres vendégek vagyunk, mert innen rendeltünk egy 4 emeletes esküvői tortát. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Isteni finos a sütemény. Nem túl édes és nem túl fullasztó. Nekünk finomabb mint a pesti Zserbó.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 7.
A hely. . . ahová szivesen megy be az ott lakó,és a turista is. . A vár tövében sok ember fordul emg,igy útba esik. . . Hétvégi hangulat, sok féle torta. Éppen az ország tortájára voltunk kiváncsiak. . 2017 es dió torta, ott fogyasztással. Tizsztaság, éppen egy vendég ment el- utána rögtön tisztitták az asztalt. . . . .

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes, szép cukrászda, nagy kínálattal. Vannak hétköznapi és különleges sütemények is, nagyon nagy a választék. Még cukormentes sütemények is voltak. Az árak is megfelelőek, nem túl drága. Négyféle süteményt rendeltünk és mind nagyon finom, ízletes volt.A kiszolgáló személyzet is kedves volt. Egerben járva ismét be fogunk térni.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok csodát írtak mások a helyről, de sajnos nekünk tegnap nem volt minden tökéletes. . . Persze azért máskor is ellátogatunk ide, ha a városban járunk, reméljük építő lesz a kritika és jobb a tapasztalat. A citromos joghurtos szelet semmilyen citrom ízt sem tartalmazott, csak egyfajta kesernyés- savanykás valamit.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 24.
Többször jártunk ebben a cukrászdában. Kellemes kis egyszerű hely, de nagyon szimpatikus. Szerencsés az elhelyezkedése is, közel az Egri Vár, így sok embernek útba is esik. Meglepően nagy a választék (országtorták is) nemcsak a hagyományos sütik tekintetében, hanem cukormentes sütik is széles választékban kaphatók.

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 21.000 - 27.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2021.12.22.
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erla Villa
2 nap/1 éjszaka 25.500 - 35.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2020.11.05. - 2022.06.30.
Invest Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 2 pincében borkóstolással, infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2021.12.20.
Szabolcs Apartmanok
Demjén
3 nap/2 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Széchenyi Apartman
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2022.02.28.
Aliz Villa
Szilvásvárad
2021.05.11. - 2022.05.12.
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.06.05. - 2022.01.31.
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 13.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Sweet-Life Wellness Apartman
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 8.250 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.16. - 2022.05.12.

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Eger
Kastélyhotel Sasvár Eger
Erzsébet Park Hotel Eger
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Marján Cukrászda EgerX