Trifla Ivó & Konyha Eger

étterem, bár, gastropub
Trifla Ivó & Konyha Eger
Trifla Ivó & Konyha EgerTrifla Ivó & Konyha Eger
Trifla Ivó & Konyha EgerTrifla Ivó & Konyha Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Trifla Ivó & Konyha Eger vélemények

2023. december 25.gyerekekkel járt itt
Húúú, most nehéz dolgom van. . .
Kiváló ételek, jó választék. . .
A rántott béka szuper volt.
Észszerű adagok jellemzik az éttermet.
Fiatalos ,lendületes hely, a kiszolgálás jó.
Igaz a pálinka
nem volt lehűtve. Jó ár -érték arány. . .
Nagyon a határokat súrolja, nehéz
most értékelni.
Ínyenceknek, fiataloknak ajánlom!
Kiváló 2023. október 1.barátokkal járt itt
CSALÁDI SZÜLETÉSNAP ÜNNEPLÉSE EGY BELVÁROSI ÉTTREMBEN EGY ÁTLÁGOS HÉTKÖZNAPON. TISZTA , ÉS HANGULATOS ÉTTREM ASZÉCHENYI UTCÁBAN , KIVÁLASZTOTTUK A MENÜ ALÁPJÁN. RÖGTÖN RENDELÉSRE KERÜLT - GYORSAN KI HOZTÁK. FRISS , FORRÓ HUSLEVES IGEN NAGY ADAG MEYLET NEM IS TUDTUNK ELFOGYASZTANI. FŐ ÉTELNEK HAL- ORLY MODRA, SÜLT BURFONYÁVAL- SZINTÉN KIVÁLÓ VOLT.
2022. július 9.barátokkal járt itt
Első körben rántott békacombot rendeltünk, valamint vargányakrémlevest. A combok frissek voltak, szaftosak, ízletesek, a szarvasgomba-aromás olajjal ízesített leves selymes, jó ízegyensúlyú. Az étlap szerint minden étel rendelhető bizonyos összegért 4 gramm szarvasgombával. Így a jó tésztájú paradicsomos, mozzarellás, gombás focaccia-ra kértünk extra szarvasgombát.
Trifla Ivó & Konyha Eger - EgyébTrifla Ivó & Konyha Eger - EgyébTrifla Ivó & Konyha Eger - EgyébTrifla Ivó & Konyha Eger - EgyébTrifla Ivó & Konyha Eger - EgyébTrifla Ivó & Konyha Eger - EgyébTrifla Ivó & Konyha Eger - EgyébTrifla Ivó & Konyha Eger - EgyébTrifla Ivó & Konyha Eger - EgyébTrifla Ivó & Konyha Eger - Egyéb
Kiváló 2020. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Az ételek kiválóak, a pacalt ritka jól készítik. Az óriás rántott szelet tényleg hatalmas. A tálalás egyedi, a hely berendezése is ízléses. Mondjuk nem is olcsó... Összességében remek kis hely.
Kiváló 2019. június 29.a párjával járt itt
Igazi ízorgia Eger sétálóutcáján. végre nem kell messzire utaznunk ha szeretnénk valami különlegeset enni. Először voltunk itt párommal, legközelebb a család többi tagjával megyünk! Szarvashúsos tésztát választott egyikünk -páratlanul finom volt. Erdei gombás malacpofa knédlivel- kitűnő volt. Az adagokkal jól laktunk.
Szörnyű 2019. február 27.családjával járt itt
Giliszta maszott a tanyeron az etel mellett!! Ha a tanyeron gilisztat szolgalnak fel, el lehet kepzelni mi van a konyhaban!!!! Szörnyu!!
Kiváló 2018. február 6.barátokkal járt itt
Hangualatos, izléses helyre csöppentünk egy vasárnap délután. A hely a belváros fő utcájában van. . A berendezés izléses. A helység nagy , asztalok -inkább pultszerűek, jó magas székekkel. . A kinálat sok féle, és nagyon gusztusos a tányér. Mi bort ittunk és desszeret ettünk, Ami nagyon finom volt, és elegánsan tálalva. .