Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

2013. augusztus 31.a párjával járt itt
Kellemes napokat sikerült eltölteni a Hotel Flórában amely kellemes fekvésével ( közel van a történelmi belvároshoz, mégis csöndes nyugodt helyen fekszik ) kényelmes szobáival ár/érték arányt tekintve minden igényt kielégít. Wellness és TB által biztosított szolgáltatásai és kezelései megfeleltek az elvárásainknak.
2013. augusztus 24.a párjával járt itt
Eger legjobb helyét választottuk egy hétvége eltöltésére. A fürdő szomszédsága, az átjárhatóság óriási előnyöket biztosít a szálloda számára. Az ételekkel különösen meg voltunk elégedve, mindketten szeretjük a hasunkat. A személyzettel nem volt probléma, nagyon kedvesek és segítőkészek voltak velünk szemben. A szobával meg voltunk elégedve, az ágy különösen kényelmes volt.
Kiváló 2013. augusztus 6.a párjával járt itt
elég gyakran fordulok meg Egerben, általában mindig a Flórában szállok meg mivel átjárást biztosít a fürdőbe ami nagyon jó dolog a kényelem miatt is, nagyon finom a kaja, a konyhát csillagos 5-re értékelném, a személyzet kedves, mindennel meg vagyok elégedve, csak 1 dolog miatt szorongok, mikor oda megyek - a förtelmes bűztől, ami egyes blokkokban a WC-ből árad.
Kiváló 2013. augusztus 5.a párjával járt itt
Az elhelyezés nagyonjó,bár a szoba azért kisebb felujitásra szolgálna. Az étkezés és hogy a fürdőbe nem csak egyszer lehet bemenni nagyonjó.
Egy dolog ami nem tetszett. Az illemhely ami tágas,ajtaját bármikor egy asztalos megfordithatná,igy könnyen használható lenne,vagy aki a Wc papirtartót jobbra felszereltette egy hétig kötelezném arra idősebb korában,hogy a szobában lakjon,mert az elhagyás felér egy tornamutatvánnyal.
Kiváló 2013. július 20.a párjával járt itt
Étterem szolgáltatása úgy kínálatban mint személyzetben változatlanul kiváló. A Hotel alkalmazottai figyelmesek, türelmesek. Takarító személyzet nagyon becsülettel végzi munkáját. Ismételten nagyon elégedettek voltunk a recepciós személyzet magas szintű vendégközpontú kiszolgálásával és kedvességükkel.
Kiváló 2013. június 30.gyerekekkel járt itt
6 éjszakát töltöttünk a szállodában, családi szobában, és szívesen hosszabbítottunk volna még. . . :) Az elhelyezkedés, a szállás, az étkezés kifogástalan. Sok helyen jártunk már, de 3*-os szállodában ekkora étel kínálattal nem találkoztunk. Minden finom, és bőséges volt.
Kiváló 2013. június 16.családjával járt itt
Az ellátás nagyon jó, maga a hely is jó helyen van. Egyszer voltunk itt de nagyon tetszett. Az étkezés is nagyon jó volt. Ez a szálloda letisztult, nem csicsás és nagyon jó. Rendben van. Tökéletesen illik Eger-hez. És hogy még a strand is ott van közvetlenül mellette. Nagyon ki lehet pihenni magunkat. A welness és a szauna nagyon tetszett . Az elvárásainkat teljesítették. Kellemes hely.
Kiváló 2013. június 7.a párjával járt itt
Életem során csak kétszer voltam itt. De tavaly júniusban elutaztunk ide. A szálloda minden igényt kielégít, az erkélyünk a fürdőre nézett, és innen is gyönyörű kép tárult elénk. A személyzet nagyon segítőkész, az étel is kifogástalan volt. Tetszett, hogy a város szivében van és mindenhez nagyon közel.
Kiváló 2013. május 21.a párjával járt itt
Szeretjük a várost, már többször jártunk ott, mindig nagyon jól éreztük magunkat. A Hotel Flóra környezete,a kiszolgálás minden szempontból megfelelő volt számunkra.
A wellness részlegét imádjuk, nagyon tetszik, hogy késő estig igénybe lehet venni.
Jó, hogy közvetlen átjárás van a strandfürdőbe.
Kiváló 2013. május 14.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép, csendes környezetben található, elfogadható szoba árakkal, ami tartalmazza a reggeli árát is. Többféle csomag választék áll rendelkezésre, így biztosítani tudják a reggelit, ebédet és vacsorát is. A reggeli és a vacsora svédasztalos. Rendezvényeket is szerveznek. A szobák tiszták. Fürdőköpenyt biztosítanak.
Hunguest Hotel Flóra Eger a térképen
3300 EgerFürdő u. 5.
+36 36 513300
• szabadtéri úszómedence • szauna • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • aromakabin • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 20 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár