Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hunguest Hotel Flóra Eger - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

2012. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Egerben már voltunk többször, a hotelt most próbáltuk ki először. Csendes, nyugodt, romantikus, nem a központi csúcsforgalomban lévő helyet kerestünk. Nézegettem képeket, olvastam véleményeket, tetszettek a szobák is.
A szálloda valóban kényelmes, tiszta, jó helyen van. Élveztük a fürdőt, a változatos, finom ételeket.
Jó volt itt lenni!

2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családommal 3 gyermekkel jártunk a szállodában. Minden korosztály megtalálta a szórakozást, kikapcsolódást. A nagy fiú a wellness, fitnesz, strandon a kicsik pedig a játszóházban a foglalkozásokon érezték jól magukat. A szálloda tiszta, a személyzet kedves, az ételek változatosak és finomak. Ajánlottuk az ismerőseinknek is.

2012. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Volt szerencsénk 2 alkalommal itt pihenni kb két éve, nagyon szeretjük ezt a történelmi kisvárost. Szép környezetben könnyen megközelíthető szálloda,kedves emberekkel az étterem mennyiségileg és minőségileg is kiváló. Szuper a thermálfürdő mi télen teszteltük! Máskor is szívesen mennénk, a manzárd szobák jobban tetszenek mint a retro erkélyesek

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
A hotel ár-érték aránya jó. Az elhelyezkedése nagyon szerencsés, főleg azok számára, akik szeretik ezt a várost. Eger gyönyörű hely. A hotelből egy kellemes sétával elérhető a belváros, a vár, de az az igazság, ha az embernek olya rövid idelye jut a pihenésre, mint nekünk - az említett alkalommal - akkor még az is megfontolandó, hogy egyáltalán elhagyja-e a szállodát, hiszen egy hétvégét úgy lehet itt eltölteni, hogy az ember észre sem veszi, hogy már vasárnap van.

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
A hétvégén már 3-ra megyünk ebbe a szállodába. Eger központjában van ami nagyon jó. Két fürdés között,nagyokat lehet sétálni a várban,a Bazilikában,vagy a látványos Marcipán múzeumban. A szállás kényelmes,tiszta,a személyzet kifogástalan és ami még lényeg nagyon finoman főznek. A strand rendezett,a víz csodás,és gyönyörű hatalmas platán díszíti az udvart.

2012. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 18.
Mi már több alkalommal voltunk a szállodába. Nagyon kedves, segítő kész a személyzet. Az étteremben nagyon finomak és változatosak az ételek. Ami pedig külön tetszik nekünk, hogy termálvíz is van a szálloda fürdőrészében. A városba sok látnivaló van. Jó séta lehetőség a Szépasszonyvölgybe, ahol a boros pincéket is meg lehet látogatni.

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi már nagyon sokszor jártunk ebben a szállodában-igaz elmúlt 4 év kimaradt. Most a hungest akció keretén belül eltudtunk menni az egyik unokánkkal. Sok változást tapasztaltunk-pozitívan. A belső fürdő részleg teljesen megújjult. A nyitva tarás különösen tetszett. A szállodát ismertük már, -ami kifogásolható,hogy a pótágy nagyon kemény és kényelmetlen.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 2.
Nagyon szép volt minden. A hotel kényelmes és tiszta. Egyszerűen nagyszerű. Az időjárás az nem volt jó,de azért a hotelban eltöltött idő kárpótolt . A fürdő területén átépítések zajlanak,de ettől függetlenül nagyon szuper volt minden. A víz nagyon jó meleg volt,a rossz idő éppen a fürdéshez kedvezett. Ha elkészülnek az átépítések,biztosan csodálatos lesz minden.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 18.
Vendégfogadás jó távozáskor is jó.Mellék helység szűk.Fűrdőkád helyett inkább zuhanykabin kellene.Fütés megfelelő,de nyílászáró csere ráférne a szobára amely egyébként tágas jól megvilágított.TV készüléket magasabban kellene elhelyezni.A csillagokkal a tetszést már értékeltem.üdv.száger gyula
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 18.
Tetszett: Nagyon kedves személyzet fogadott bennünket, szép, tágas és tiszta volt a szoba. Az ellátás pazar. A termálfürdőbe az ingyenes átjárás nagyon jó volt.
Nem tetszett: hajszáritó nem volt a fürdőszoba tartozéka, bérelni lehetett.

Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 14.000 - 18.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
2020.04.01. - 2020.10.31.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.13. - 2020.11.07.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.782 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.13. - 2021.03.31.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri alkalommal vacsorával, infrakabin használattal, bortúrával, délutáni kávé és sütemény fogyasztással, internet elérhetőséggel
Erika Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hunguest Hotel Flóra
8 nap/7 éjszaka 11.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra, élményfürdő használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.21-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX