Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
3 éjszakás ajánlat
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

2013. november 19.barátokkal járt itt
Rövid hétvégére mentünk a hotel flórába,12fős társasággal. Minden nagyon tetszett,személyzet,szálloda,tisztaság,udvariasság. A város adta a maga varázsát,gyönyörű volt. Mégis volt egypár apróság amire szeretném felhívni a szálloda figyelmét,annak érdekében hogy még jobb,még kellemesebb legyen önöknél a pihenés, kikapcsolódás.
Kiváló 2013. október 28.a párjával járt itt
Nagyon jó volt a kiszolgálás. A személyzet udvarias, mindenben segítettek. A szállodai welness kitűnö volt. Városi fűrdő nagyon szép és kellemes időtöltés volt. A szálloda szinte mindenhez közel van, könnyű jó programokat kialakítani.
Ami az ajánlatukban szerepelt minden teljesült. Érdemes lesz ide vissza térni.
Kiváló 2013. október 27.barátokkal járt itt
Minden tekintetben kitűnő hely. Minden részről jól megközelíthető. Minden igényt kielégít. Megfizethető árak, ellátással együtt. Kell ennél több! A Hotel területén, minden rendelkezésre áll. A városi fürdő 2percre van. Itt termál víz van. Nagyon sok mindenre jó. Én szivem szerint heti 2-3-rom alkalmat ott tudnék tölteni.
Kiváló 2013. október 15.barátokkal járt itt
Utoljára, 2012. decemberében jártam a hotelben, barátnőmmel. Évek óta visszatérő vendégek vagyunk. Eger az egyik kedvenc városom. A Flóra hotelt az első ott tartózkodásom óta nagyon kedvelem; csendes/nyugodt helyen van, mégis a központ közvetlen szomszédságában. A személyzet udvarias, segítőkész, az étterem változatos, nagyon finom ételekkel várja a vendégeket.
Hunguest Hotel Flóra Eger - Külső kép
Kiváló 2013. október 14.gyerekekkel járt itt
Mi hétvégi kikapcsolódásunk nagyon jól sikerült. Imádjuk Eger városát és a Flóra hotelben közel voltunk,de mégis távol a zajoktól. Az élményfürdő számunkra és két gyermekünk számára a szomszédos fürdőbe való átjárhatóság maga volt a kánaán. A svédasztalos reggeli és vacsora ízletes és választékos volt.
2013. október 6.a párjával járt itt
A szállodában két olyan dolog történt az elutazásunk napján ami nem tetszett. Reggel 9 órakor a takarítónő be akart jönni a szobába úgy hogy még bent voltunk és "kedvesen" megkérdezte, hogy ugye 10 óráig elhagyjuk a szobát?
Kiváló 2013. szeptember 27.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hetet töltöttünk el a szállodában a férjemmel nyáron. A szobák felszereltsége és tisztasága kifogástalan volt. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész. A reggeli és vacsora minősége is jó volt. Viszonylag hamar töltötték újra a svédasztalról elfogyott ételeket,melyek változatosak és ízletesek voltak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. szeptember 25.kollégákkal járt itt
Csapatépítő, pihentető három napot töltöttem kollégákkal a hotelben. A szobák nagyon szépek, tiszták, kényelmesek. A személyzet tökéletesen, gördülékenyen végzi a dolgát. Az étkezések (teljes panziónk volt) nagyszerűek voltak. Az ételek finomak, változatosak voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. szeptember 24.a párjával járt itt
Múlt héten töltöttünk pár kellemes napot - immár többedszerre - a Flórában. Gondolom máris jelzi a véleményemet az, hogy visszatérő vendégek vagyunk. A wellness részleg felújítása óta most voltunk először, de teljesen meg voltunk elégedve vele. A gyógyászati részleg is minden igényt kielégít, régen találkoztunk ennyire kedves, türelmes, hozzáértő személyzettel.
Hunguest Hotel Flóra Eger - Medence/kert
2013. szeptember 3.a párjával járt itt
A szobáról: Szerecsés, hogy a WC nem a fürdőszobában található, van megfelelő szárító alkalmatosság, nagy erkély. Viszont: Hiányzott a hajszárító. A csaptelep feje többször leesett, a szekrények óriási tükörrel borított tolóajtajai többször kicsúsztak a sínből, kiestek. (Törés- és balesetveszély.
Hunguest Hotel Flóra Eger a térképen
3300 EgerFürdő u. 5.
+36 36 513300
• szabadtéri úszómedence • szauna • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • aromakabin • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 20 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár