Mini Apartman Eger

Mini Apartman Eger
3300 Eger, Almagyar u. 12.

Mini Apartman Eger a térképen

Mini Apartman Eger értékelése:

49. helyezett a 161 egri szállás közül

Mini Apartman Eger - vélemények, kritkikák

Mini Apartman Eger vélemények

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 5.
Három éjszakát töltöttünk itt a párommal és nagyon jól éreztük magunkat. Az apartmanban minden megtalálható, amire rövidebb illetve hosszabb itt tartózkodás esetén szüksége lehet az embernek. A tulajdonosnő nagyon kedvesen fogadott bennünket és elmagyarázott mindent, amit tudnunk kellett. az apartman elhelyezkedése tökéletes, két percre a vártól és a fontosabb nevezetességektől.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 22.
4 napot töltöttünk az apartmanban a párommal és csak pozitív tapasztalataink vannak! A tulajdonos hölgy kedves,elbűvölő személyiség,mindenben nagyon segítőkész volt. Az apartman ragyogóan tiszta,mondhatni már luxus felszereltségű az árához képest. A bekészített gyümölcs és édesség csak ráadás és szívet melengetően kedves gesztus.

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013 decemberében hosszabb időt töltöttünk az apartmanban, és végig elégedettek voltunk a szolgáltatással. A tulajdonosok segítőkészek és a szállás is kitűnően felszerelt: minden megvan, ami szükséges lehet, ráadásul nagyon jó helyen van, közel a központhoz és a látványosságokhoz. A berendezés rendkívül ízléses, igényes, nem lehet rá panasz.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013. augusztus 14-17. töltöttünk itt 3 éjszakát a férjemmel és a 185 cm magas 17,5 éves fiunkkal. A fiunk méreteinél fogva a pótágyon én aludtam, így elmondhatom, hogy 167 cm magas felnőttnek is kényelmes alvóhely:))
Érkezéskor a tulajdonosnő lánya fogadott minket, mindent megmutatott, a vásárlási lehetőségekben is segítségünkre volt.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel 2013 06 26-08 04-ig vettük igénybe a Mini Apartman szolgáltatásait. Megérkezésünk után mindjárt kaptunk egy mindenre kiterjedő információt a lehetőségekről. Jól érthetően megtudtuk mi hol van, mit hogyan kell használni, közelben mik találhatók/boltok, éttermek, strandolási lehetőségek, programok stb. / Tulajdonos hölgy nagyon kedvesen elmagyarázott mindent.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban toltottunk itt 2 ejszakat, es csak jot tudok mondani a helyrol. A tulajdonos a haz elott vart minket, korbevezetett az apartmanban, es meg ajanlott is programot a kornyeken, nagyon kedves volt. Az apartamanhoz sajat garazs tartozik, mindez a vartol 100 meterre! ! !

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel, múzeum belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
Érvényes: 2019.03.31-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.02.28-ig
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 15.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Érvényes: 2018.12.23-ig
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Hotel Eger & Park
3-4 éjszaka 36.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és játszószoba használattal, szilveszteri programokkal, sztárfellépővel, parkolással
Érvényes: 2019.01.02-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Tavaszi kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Rendkívüli ajánlat 2=3, 3=4 és 4=5
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

EgerX