Mini Apartman Eger

Mini Apartman Eger
Mini Apartman EgerMini Apartman Eger
Mini Apartman EgerMini Apartman Eger

Mini Apartman Eger bemutatkozása

A Mini Apartman kényelmes, légkondicionált és elérhető áron kínált olcsó szállás Eger belvárosában.
A bejárat utcáról nyílik, 2 felnőtt és 1 gyermek elhelyezésére ideális. A franciaágyas hálóhelyet boltív választja el az étkező-teakonyha résztől.

5Szolgáltatás
Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Mini Apartman Eger vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 29.a párjával járt itt
Visszatértünk... 3 éve jártunk már itt. Közben voltunk Egerben, de az apartman akkor telt volt... Nagyon sajnáltuk, de Eger szépsége miatt másik apartmanba mentünk. Ami nem volt rossz, de a legjobb mellett eltörpül. Mi elmondhatjuk, hogy a Mini Apartman most is a lehető legjobb választás, mindenkinek csak ajánlani tudjuk.
Mini Apartman válasza
Kedves Vendégeim!

Megtisztelnek azzal, hogy leírják véleményüket a Mini Apartmannal kapcsolatban. Külön öröm számomra, hogy értékelésük szerint a legjobbak közé sorolnak , hiszen az 5 szívecskés minősítések kiváló szálláshelyet jelentenek. Ezzel egyben támpontot is adnak a szállást keresőknek.
2016. szeptember 2., Mini Apartman, tulajdonos
Kiváló 2013. december 29.családjával járt itt
2013 decemberében hosszabb időt töltöttünk az apartmanban, és végig elégedettek voltunk a szolgáltatással. A tulajdonosok segítőkészek és a szállás is kitűnően felszerelt: minden megvan, ami szükséges lehet, ráadásul nagyon jó helyen van, közel a központhoz és a látványosságokhoz. A berendezés rendkívül ízléses, igényes, nem lehet rá panasz.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 22.családjával járt itt
2013. augusztus 14-17. töltöttünk itt 3 éjszakát a férjemmel és a 185 cm magas 17,5 éves fiunkkal. A fiunk méreteinél fogva a pótágyon én aludtam, így elmondhatom, hogy 167 cm magas felnőttnek is kényelmes alvóhely:))
Érkezéskor a tulajdonosnő lánya fogadott minket, mindent megmutatott, a vásárlási lehetőségekben is segítségünkre volt.
Kiváló 2013. augusztus 21.a párjával járt itt
Feleségemmel 2013 06 26-08 04-ig vettük igénybe a Mini Apartman szolgáltatásait. Megérkezésünk után mindjárt kaptunk egy mindenre kiterjedő információt a lehetőségekről. Jól érthetően megtudtuk mi hol van, mit hogyan kell használni, közelben mik találhatók/boltok, éttermek, strandolási lehetőségek, programok stb.
Kiváló 2013. augusztus 19.a párjával járt itt
Augusztusban toltottunk itt 2 ejszakat, es csak jot tudok mondani a helyrol. A tulajdonos a haz elott vart minket, korbevezetett az apartmanban, es meg ajanlott is programot a kornyeken, nagyon kedves volt. Az apartamanhoz sajat garazs tartozik, mindez a vartol 100 meterre! ! !
Kiváló 2020. szeptember 19.a párjával járt itt
A legjobb hely minden szempontból, a tulaj tüneményes a szállás tiszta minden megtalálható benne amire szükség van, közel van mindenhez! Fantasztikus napokat töltöttünk el! Köszönet érte! Jövőre visszamegyünk!
Kiváló 2018. június 21.a párjával járt itt
Másodszora voltunk itt. Mi nem ajáljuk mert beleszerettünk a panzióba a tulajdonos pedig, egy tünemény.Szóval ne gyertek mert nem lesz nekünk szabad hely!
Kiváló 2017. augusztus 9.a párjával járt itt
Rendkívül szép helyen fekszik az apartman,minden fontos hely pár perces sétával elérhető. A kocsi is parkolóban pihen. Rendezett, tiszta az apartman, kedves fogadtatásban részesültünk. Tökéletes kikapcsolódásban volt részünk.
Kiváló 2017. július 3.a párjával járt itt
Megtaláltuk az igazit. 5 éve járunk rendszeresen Egerbe, de a Mini Apartman minden tekintetben felülmúlhatatlan. Tiszta és kényelmes. A berendezés minden igénynek megfelel. Az ágy kényelmes, van klíma és wifi, valamint garázs is. (Meg még ezer apróság, amit máshol soha nem tapasztaltunk. ) A tulajdonos rendkívül segítőkész.
Kiváló 2016. augusztus 14.a párjával járt itt
Végre egy apartman ahol redőny van az ablakokon! Az ágy nagyon kényelmes, jó a wifi jele, tiszta, rendezett. A központban van! Mi imádtuk!