Mini Apartman Eger

Mini Apartman Eger
Mini Apartman EgerMini Apartman Eger
Mini Apartman EgerMini Apartman Eger

Mini Apartman Eger bemutatkozása

A Mini Apartman kényelmes, légkondicionált és elérhető áron kínált olcsó szállás Eger belvárosában.
A bejárat utcáról nyílik, 2 felnőtt és 1 gyermek elhelyezésére ideális. A franciaágyas hálóhelyet boltív választja el az étkező-teakonyha résztől.

5Szolgáltatás
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Mini Apartman Eger vélemények

Kiváló 2020. szeptember 19.a párjával járt itt
A legjobb hely minden szempontból, a tulaj tüneményes a szállás tiszta minden megtalálható benne amire szükség van, közel van mindenhez! Fantasztikus napokat töltöttünk el! Köszönet érte! Jövőre visszamegyünk!
Kiváló 2018. június 21.a párjával járt itt
Másodszora voltunk itt. Mi nem ajáljuk mert beleszerettünk a panzióba a tulajdonos pedig, egy tünemény.Szóval ne gyertek mert nem lesz nekünk szabad hely!
Kiváló 2017. augusztus 9.a párjával járt itt
Rendkívül szép helyen fekszik az apartman,minden fontos hely pár perces sétával elérhető. A kocsi is parkolóban pihen. Rendezett, tiszta az apartman, kedves fogadtatásban részesültünk. Tökéletes kikapcsolódásban volt részünk.
Kiváló 2017. július 3.a párjával járt itt
Megtaláltuk az igazit. 5 éve járunk rendszeresen Egerbe, de a Mini Apartman minden tekintetben felülmúlhatatlan. Tiszta és kényelmes. A berendezés minden igénynek megfelel. Az ágy kényelmes, van klíma és wifi, valamint garázs is. (Meg még ezer apróság, amit máshol soha nem tapasztaltunk. ) A tulajdonos rendkívül segítőkész.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 29.a párjával járt itt
Visszatértünk... 3 éve jártunk már itt. Közben voltunk Egerben, de az apartman akkor telt volt... Nagyon sajnáltuk, de Eger szépsége miatt másik apartmanba mentünk. Ami nem volt rossz, de a legjobb mellett eltörpül. Mi elmondhatjuk, hogy a Mini Apartman most is a lehető legjobb választás, mindenkinek csak ajánlani tudjuk.
Mini Apartman válasza
Kedves Vendégeim!

Megtisztelnek azzal, hogy leírják véleményüket a Mini Apartmannal kapcsolatban. Külön öröm számomra, hogy értékelésük szerint a legjobbak közé sorolnak , hiszen az 5 szívecskés minősítések kiváló szálláshelyet jelentenek. Ezzel egyben támpontot is adnak a szállást keresőknek.
2016. szeptember 2., Mini Apartman, tulajdonos
Kiváló 2016. augusztus 14.a párjával járt itt
Végre egy apartman ahol redőny van az ablakokon! Az ágy nagyon kényelmes, jó a wifi jele, tiszta, rendezett. A központban van! Mi imádtuk!
Kiváló 2016. június 23.a párjával járt itt
A házigazda egy tündéri hölgy! Az apartman tiszta, szépen berendezett, jól felszerelt, nagyon közel van mindenhez! Csak jót tudunk mondani erről a kis apartmanról és a tulajról is!
Kiváló 2015. július 16.a párjával járt itt
Másodszor jártunk a Mini Apartmanban a párommal, nagyon kulturált környezetben teljesen korrekt apartman, tiszta, két embernek nagyon kényelmes is, klíma, alapfokú konyhai eszközök adottak, külön WC, zuhanykabin is megvan, bár ez utóbbi nem túl nagy.
Mini Apartman válasza
Kedves Vendégeink!
Örömmel olvassuk kedves, elégedett, dicsérő szavaikat. Megtisztelő, hogy közzétették pozitív véleményüket így másoknak is segítséget jelenthet a szálláshely megválasztásánál. Továbbra is szeretettel várjuk régi és új vendégeinket.
2015. július 27., Mini Apartman, tulajdonos
Kiváló 2015. július 16.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk 3 éjszakát és bármikor visszamennénk. A hölgy nagyon kedves volt, teljes körű felvilágosítást kaptunk az apartmanról és a városról is. Kaptunk ajándék csokit, cukrot :-) . Garázs is teljesen rendben volt nagyon örültem neki. A lakás teljesen felszerelet minden volt ami kellhet. . . sőt!
Kiváló 2015. május 5.barátokkal járt itt
2 éjjelt töltöttünk el az apartmanban . Mindennel maximálisan elégedettek vagyunk . Az apartman jól felszerelt, tiszta, és hangulatos szállás . Nagyon közel van hozzá a vár és a többi nevezetesség . Ha legközelebb megyünk biztos, hogy újra itt fogunk megszállni . A tulajdonos hölgy nagyon kedves, figyelmes , segítőkész .