Szent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger
3300 Eger, Legányi utca 12.

Szent István Hotel Eger a térképen

Szent István Hotel Eger értékelése:

6. helyezett a 165 egri szállás közül

Szent István Hotel Eger - vélemények, kritkikák

Szent István Hotel Eger vélemények

Értékelt: 2019. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek maximálisan finomak, frissek, ízletesek voltak!
A tisztaság, wellnes részleg is tökéletes!
A szobában a franciaágyban a matrac már megérett egy cserére, nagyon besüppedt, nekem megfájdult a derekam egy kicsit :)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 18.
Szép környezetben, barátságos személyzet, családias szálloda. Gyönyörű kertben sok szép növény tette hangulatossá. Hiányzott a köpeny-használat mint alapfelszerelés.

Értékelt: 2019. május 6.
Gyönyörűen parkosított környezetben található a hotel.Minden nagyon jó volt,barátságos személyzet,finom ételek,csak nehezen találtunk oda,kicsit
gyenge az információ.

Értékelt: 2019. május 5.
Meglepöen jó reggeli és vacsora. Átlagosnál jobb wellnes részleg, ami az extra alagút rendszereken át minden idöben kényelmesen elérhető. A személyzet igen kedves. Nagyon jó ár/érték arányos szálláshely. Ajánlom.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Az étteremben a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Az ételek változatosak és finomak voltak. Az épületeket összekötő kazamaták látványos és szuper, mindenkinek ajánlom, hogy járja végig mert felejthetetlen élmény marad.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
Nagyon szép környezet!Ha ki sem lépsz a szállodából akkor is remek a program lehetőség, kellemes a wellness,remek az ellátás kitűnő konyha .
Nagyon jól éreztük magunkat.Biztosan megyünk legközelebb is.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
Remekül szervez a vezetőség. Több rendezvény is volt a szállodában a hétvégén, mégsem zavarta a többi vendéget. Kiváló a kiszolgálás (lekvárok fenségesek). Pont azt kaptuk, amit ígértek a foglalásban. A fürdőszobában folyt a toalett, és a szobából a kilátás nem volt megfelelő ( étterembe érkező vendégek lábát láttuk).

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szezonon kívül hétközben voltunk ott, így nem volt nagy zsúfoltság. A személyzettel nem volt semmi probléma. A szobánk jó volt, bár egy-két apróságra azért nem figyeltek oda. Az étkezések mennyisége és minősége hozta az elvárt szintet, a vacsorához finom ingyen bort kínáltak. A wellness részleg kevés vendégnél elég, telt háznál szerintem kicsi.

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 4.
Tavaly "fedeztem fel" a Hotel Szt. Istvánt és nagyon kellemes három napot töltöttem ott lányommal. Úgy gondoltam, idén is visszatérek, bár nem szokásom, mindig új helyeket keresek. Volt és van is még Egerben számomra ismeretlen rész, és ha már megyek akkor csak is a Szt Istvánba. Csodálatos környezet, izgalmas "kazamaták", wellness, finom étkek, kedves személyzet, ez mind Önök felé vitt.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Csodálatos környezet egy gyönyörű helyen.Szinte már ez önmagában elég.Nagyon barátságos volt a szobánk,finomak voltak ételek és a kiszolgálás is kifogástalan!Mindenki nagyon kedves és figyelmes volt!
Teljesen magával ragadott minden!Nagyon vágyom vissza!Amint lesz lehetőségünk visszatérünk!Köszönjük!

Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Szent István Hotel
5-7 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsorához korlátlan borfogyasztással, italkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
4 nap/3 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással és pincelátogatással, húsvéti programokkal, tojáskereséssel, kisvonatos városnézéssel, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.21-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.13. - 2020.11.07.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.782 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
Érvényes: 2021.03.29-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri alkalommal vacsorával, infrakabin használattal, bortúrával, délutáni kávé és sütemény fogyasztással, internet elérhetőséggel
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)

EgerX