Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hunguest Saliris Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók - Húsvét (min. 3 éj)
Húsvét
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Saliris Egerszalók vélemények

Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Télen jártunk itt néhány napra, nagyon jól éreztük magunkat.Az ellátás remek,változatos, bőséges.A szobák kényelmesek,igényesen berendezve, tiszták,a személyzet kedves segítőkész.Mindennel elégedettek voltunk.A környék gyönyörű, csendes.Bár nem olcsó hely, de szívesen visszatérnénk.
Hunguest Saliris Egerszalók - Medence/kert
Kiváló 2014. június 5.barátokkal járt itt
Nagyon szép emlékeink vannak. A szálloda csoda szép, igényes, tiszta és kényelmes. Személyzet kedves és segítőkész. Ételek kiválók és bőséges volt a választék. Egyéb szolgáltatások is megfelelők voltak. Parkolás sajnos fizetős, viszont kevés lehetőség volt a zárt parkolóban. Biztosan vissza fogunk térni ide.
Kiváló 2014. június 5.csoporttal járt itt
Egy konferencia alkalmából töltöttem el egy hétvégét. Nagyon szép helyen épült a szálló. Pazar a kilátás a szobákból. Az ellátás jó volt. Kényelmes, tiszta kellemes hely. Szívesen vissza mennék, bár drágább a hasonló szállásokhoz képest. Nyugodt csendes környezetben található, jó kikapcsolódás annak, aki a város zajától szeretne meg szabadulni és csak a pihenésnek átadni magát.
Kiváló 2014. május 31.a párjával járt itt
A környezet lenyûgözô,a szalloda csodaszep.A szemelyzet kedves,az arak atlagosak,a kajak isteniek..Nagyon jol ereztuk magunkat ott magunkat..az egyetlen kifogadolnivalonk a tisztasag volt,ugyanis a zuhanyzonkban,es az agynemunkben hosszu,fekete hajszalakat talaltunk...egy ilyen szinvonalas helyen szerintem ez nem elfogadhato..
Köszönjük megtisztelő véleményét.
2014. június 6., Török Judit, Hunguest Saliris
Kiváló 2014. május 24.a párjával járt itt
Tavaly voltunk a párommal 3 napig. Nagyon szép a szálloda. Az étterem csodálatos,kínálata szintén. Bőséges választék,finomabbnál finomabb ételekkel. A személyzet udvarias,figyelmes.Tiszta,tágas szobák. Szépek,tiszták a medencék. A zárt parkolót találtam kevésnek. Nagyon jól éreztük magunkat! Másoknak is ajánlottam!
Kiváló 2014. május 17.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a vendéglátás! Az ételek eszméletlen finomak voltak, a felszolgálók kedvesek, udvariasak! Kiváló volt a szaunaszeánsz is! Sajnos 3 kinti medence nem működött, s a kilátást is eltakartak, ez nem tetszett! S sajnos a szobank id a szálloda másik végében volt, igy nem láttunk ra a sodombra ( pedig nem volt tele a hotel, s jeleztem, hogy szep kilátást szeretnék)!
Hunguest Saliris válasza
Köszönjük megtisztelő véleményüket. A negatív kritikát köszönettel fogadtuk, próbálunk változtatni és tanulni a hibáinkból.
2014. június 13., Török Judit, Hunguest Saliris
Kiváló 2014. május 15.gyerekekkel járt itt
Szuper 3 napot töltöttünk a szállodában. Szoba kényelmes,személyzet kedves segítőkész. Étterem kínálata választékos finom és külön gratuláció a cukrászuknak! Mivel több hasonló kategóriájú helyen megfordultunk így van összehasonlítási alap. A fürdő, wellness is nagyon kellemes volt.
Köszönjük észrevételeit
2014. június 13., Török Judit, Hunguest Saliris
Kiváló 2014. május 3.gyerekekkel járt itt
Unokánkkal hármasban jártunk itt áprilisban. A szálloda már messziről szép látványt nyújtott . A figyelmes és udvarias személyzet jóvoltából azonnal elfoglalhattuk a szobánkat,amely szép és kényelmes,a teraszról a kilátás pedig csodálatos. A velnesz részlegben mindenki megtalálhatja a neki legjobban megfelelő dolgokat.
Kiváló 2014. április 30.a párjával járt itt
1. Véleményemet a szálloda kérdőívén rögzítettem már. Itt csak részben ismétlem meg. 2. Kifejezetten udvarias a személyzet. Mindenki tud köszönni. Amikor például a felvonó felé közeledik a vendég, az onnan kilépő szállodai dolgozó visszatartja (a szükséges 2 pillanatra) az ajtó csukódását. 3.
Kiváló 2014. április 29.családjával járt itt
Most jártunk először, de remélem nem utoljára a szállodában! A szállás majdnem tökéletes volt. Egyetlen hibát találtunk, a sötétítő függöny egyik fele hiányzott. Az étterem, a konyha, a wellness részleg kifogástalan! A személyzet, udvarias és segítőkész volt! Mindenkinek bátran ajánlom!
Nagyszerűen éreztük magunkat! Remélem hamarosan újra élvezhetjük a szálloda remek szolgáltatásait!
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár