Branco Steak House Érd

Branco Steak House Érd
Branco Steak House ÉrdBranco Steak House Érd
Branco Steak House ÉrdBranco Steak House Érd

Branco Steak House Érd bemutatkozása

A Steak House-ban a western légkör egyesül a magyar vendéglátásra jellemző családias kiszolgálással.
Specialitásunk, a titkos recept szerint pácolt marha steak mellett persze szerepel az étlapunkon szárnyas-, sertés-, halétel is. A steakeket különböző méretekben, többféle sütési módozatban, különleges mártásokkal és ragukkal tálaljuk.

Oázis Wellness Panzió Szigetszentmiklós - Alap árak reggelis ellátással
Alap árak reggelis ellátással
2024.06.14-ig
Oázis Wellness Panzió Szigetszentmiklós

Branco Steak House Érd vélemények

Kiváló 2015. március 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes vacsorát fogyasztott itt 7 fős családi társaságunk. Az étterem hangulata western ház (tehér bőrök, sok fa bútor). A kaja adagok óriásiak, még a gyermek adagok is. Szóval itt a kisétkűek inkább fél adagot kérjenek! Az ételeket hamar kihozták és isteni finomak, s megfelelő hőmérsékletűek voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. február 24.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos hely, isteni ételekkel. Hatalmas a választék, itt mindenki találhat kedvére valót. A steak-ek különböző méretben választhatók, többféle mártással is lehet kombinálni. A bélszín mellett megtalálhatók az étlapon a halételek és magyaros fogások is. Én mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az éttermet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 21.családjával járt itt
Fiam születés napját szerettük volna megünnepelni egy egyszerű ebéddel amit nem nekem kell elkészítenem, mégis valami nagyon finomat szerettem volna. Nem gondoltam volna, hogy ilyen nagyszerű, kedves, hangulatos éttermet találunk a neten pár órával az indulás előtt.
Kiváló 2013. december 19., üzleti partnerrel járt itt
Nem gondoltam volna, hogy Sopron után találok még hasonlóan jó steak house-t, de ma
Úgy érzem sikerült. Etyekről jövet megéheztünk, és a kollégám javasolta, szerinte MO legjobb steak-jét itt készítik, nosza, lássuk, persze kételkedtem –nem kellet volna. Kedves, hangulatos, családias, és nem óriási az étterem.
Kiváló 2013. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper ételeket készítenek, nagy örömünkre családbarát étterem, kis játszósarokkal, kerttel, stb. .
A felszolgálás szuper, gyors, és minden kérésünket teljesítették.
A gyerekek is nagyon imádták.
Mivel steak house, ezért inkább a steak húsokra van kihegyezve az étlap, de azért ettől eltérő ételeket is kínálnak természetesen.
Kiváló 2013. május 28.családjával járt itt
Több alkalommal jártunk az étteremben, és tervezzük, hogy visszatérünk. A kiszolgálás fogyelmes, baratságos. Az ételek mindíg frissek és kiválóan vannak elkészítve, legyen az előétel, főétel vagy desszert. Habár étkezéseim során igyekszem elkerülni azt, hogy húst egyek, itt gyakran előfordul, hogy steak-et eszem. Kiváló a hal ételek választéka is. Meleg szívvel ajánlom.
Kiváló 2013. május 7.barátokkal járt itt
Hibátlan Steakek! Sokféle variációban ! Több alkalommal voltam már és mindig ugyanazt a jó minőséget és izt kaptam! Aki nam steket szeretne enni az is talál az étlapon magának másféle ételeket! Igazi Steak House hangulat, berendezés! Személyzet tudja a dolgát, segítőkészek! Tiszta mindig minden! Mellékhelységek patyolatok!
Kiváló 2013. április 2.a párjával járt itt
A legjobb steaket itt ettem eddig, igaz, a menő és bazidrága steakhouse-okban nem jártam és nem is fogok. Ötezerből ketten itt sem kajálsz meg, de az árak barátiak. Csak steaket ettem is, mindig közepesen és szenzációs. 4000 körül 35 dekást adnak. A víz és a kóla drága egyedül, de ezt figyelmen kívül hagyhatjuk. Csak ajánlani tudom, ár/teljesítményben kiváló.
Branco Steak House Érd a térképen
2030 ÉrdBalatoni út 13.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték
H-Szo
V