Termál Hotel Liget Érd

Termál Hotel Liget Érd
Termál Hotel Liget ÉrdTermál Hotel Liget Érd
Termál Hotel Liget ÉrdTermál Hotel Liget Érd

Termál Hotel Liget Érd bemutatkozása

A háromcsillagos Termál Hotel Liget Érden, Budapesttől 25 kilométerre található. A szálloda medencéit 800 méterről feltörő gyógyvíz tölti meg, amely naponta cserére kerül. A szálloda wellnessrészlegének fedett és nyitott medencéi, frissítő szolgáltatásai nyugodt pihenést biztosítanak.

Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Termál Hotel Liget Érd vélemények

Szörnyű 2013. november 14.a párjával járt itt
Tisztelt Hölgyem/Uram! Ezt az utat, már hónapok óta terveztük, keresgéltük, készültünk rá, szabadnapot vettünk ki a munkahelyünkről, és félreraktunk rá anyagilag. Szerettünk volna egy kellemes kikapcsolódást, pihentető hétvégét eltölteni Párommal, kiszakadva a hétköznapokból. Pénteki (11.
2013. november 2.a párjával járt itt
Kellemesen éreztük magunkat a Szállodában és a Wellness részben. A személyzet segítőkész, udvarias. A szobánk megfelelő volt és tiszta. A fürdőszobával volt csak gondunk, mivel a WC és a mosdókagyló szinte érintik egymást. Az ételek egyszerűek voltak, de az ár-értéknek megfeleltek.
Átlagos 2013. november 1.a párjával járt itt
A jakuzzi nem működött,az uszoda légtere hideg volt,mert nyitva voltak a kültéri ajtók a jakuzzinál.Az emeleten a közösségi térben volt wifi,de nem volt egy kis asztal sem,ahová a laptopot tehettük volna.A szobában egy szék sem volt,csak az ágyra lehetett leülni.A gyógyvíz kellemesen meleg és tiszta.
Gyenge 2013. október 28.gyerekekkel járt itt
A hotel fürdőszobája a 70-es évek gyenge kollégiumi utánzata,amely felújításra szorul. A wc csapjának alig van nyomása,viszont a mosdóból csak a kőre folyt a víz. Lejárat a wellnes részlegbe,a kazettás ablakokat kívülről is meg kellene tisztítani. Ahogy a szobák ablakait legalább 2 hetente. . . . . A függönyök. . . .
Átlagos 2013. szeptember 17.a párjával járt itt
A szoba állaga nagyon felújításra szorul, bár a festés elkészült, viszont a fürdőszoba és a bútorok régiek és elhasználtak, kivéve az ágyat, ami megfelelő kényelmet nyújtott. A reggeli "bőséges" kifejezés nem takarja a valóságot, (3 db felvágott és 1 db sajt kiporciózva) és mindennap ugyanaz.
Szörnyű 2013. augusztus 19.a párjával járt itt
Nagy várakozás előzte meg a hétvégi pihenést, amit akkora csalódás követett, hogy ott is hagytuk az előre kifizetett szállást. A három csillag, inkább 3. osztály! ! ! ! ! ! ! ! A szoba koszos, büdös, a személyzet fogalmatlan! Megérkeztünk, szétnéztünk, azt gondoltuk adjunk egy esélyt. . . . . . . . nem kellett volna.
Gyenge 2013. augusztus 16.a párjával járt itt
Tisztelt Szállásvadász! Kapóra jött ez az értékelési lehetőség, mert ígyis-úgyis akartam a tapasztalataimat másokkal is megosztani! Én már több helyen jártam az országban, sőt, a korábbi véleményeket is elolvastam erről a hotelről, de azt gondoltam, biztos csak "nagyítanak"! DE nem! ! !
2013. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Az erdi Thermal Hotel Liget, igen kellemes helyen fekszik, es a wellness szolgaltatasok jok voltak. Kar hogy sporolnak a labmosok feltoltesen, es hogy az etkezesi rendszer mar nem svedasztalos. Hianyoltuk a zoldseget a reggeli melle, ami minden reggel ugyanabban merult ki, es egy szemely a bar moge es egyben felszolgalo szemelynek tul kevesnek bizonyult.
Gyenge 2013. augusztus 12.a párjával járt itt
Március 8-án voltunk itt. A szobában nem volt hajszárító (azt mondták lesz), kérésre csak nehezen tudtak egyet összevadászni. Az étkezések érdekes voltak. Ha időben mentünk, akkor tolakodás volt a kihelyezett tálak körül. Ha későbben, akkor már üresek voltak a tálak és nem mindig pótolták az elfogyott ételt.
Gyenge 2013. augusztus 5.a párjával járt itt
- Érkezésünkkor a recepciós tájékoztatott az étkezések idejéről, de rögtön az első este megkértek minket, hogy 18:00 óráig menjünk vacsorázni mert rendezvényük van (? ! . . . ) - miért vállalják túl magukat az én rovásomra? ? ? Főleg kompenzációm nélkül. . . - A 6 nap (5 éjszaka) étkezései, főleg a reggelik egyhangúak, egyetlen napon sem volt zöldség vagy gyümölcs!