Termál Hotel Liget Érd

Termál Hotel Liget Érd
Termál Hotel Liget ÉrdTermál Hotel Liget Érd
Termál Hotel Liget ÉrdTermál Hotel Liget Érd

Termál Hotel Liget Érd bemutatkozása

A háromcsillagos Termál Hotel Liget Érden, Budapesttől 25 kilométerre található. A szálloda medencéit 800 méterről feltörő gyógyvíz tölti meg, amely naponta cserére kerül. A szálloda wellnessrészlegének fedett és nyitott medencéi, frissítő szolgáltatásai nyugodt pihenést biztosítanak.

Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Termál Hotel Liget Érd vélemények

Átlagos 2013. május 17.gyerekekkel járt itt
Nem vártunk luxus körülményeket, ilyen filléres áron. De, érdemes vinni takarító, súroló és fertőtlenítő szereket. Szemben lévő üzletben is beszerezhető, mi is ezzel indítottunk. A konyha nagyon házias, a személyzet kedves és segítőkész. A wellness részleg zsúfolt és gyenge. Kimondottan nyugdíjas, sétálós házaspároknal ajánlanám.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 25.a párjával járt itt
Lakodalomban voltunk ebben a hotelben, pontosabban az éttermében. Aztán utána foglaltunk itt szobát. Átlagos hotelnek mondanám, semmi extra nem volt a szobában. A wellness-részleg olyan leéltnek tűnt. A szauna teljesen zsúfolt volt. A kinti medencét ki sem próbáltuk, mert belefagytunk volna. Más időben, más alkalomból biztos másmilyen. Az ételei fogyaszhatóak, de semmi extra.
2013. április 25.egyedül járt itt
Az ágy kényelmes! A szoba csöndes,elfogadható a tisztaság! A személyzet lehetne barátságosabb közvetlenebb! A vacsora bőséges és finom,ugyan így a reggeli is! A szauna kevés, mert lehetne többféle és ne kellene fizetni az infra kabinért! A jakuzi nem működött akkor ne hirdessék hogy van! A pihenő szoba levegőtlen és sötét! Kár hogy még a kinti medencék nem működtek! Amúgy jót pihentem!
Gyenge 2013. április 25.a párjával járt itt
Aki ezt a szállodát választja elősször nézze meg a hozzászólásokat! Én nem tettem sajnos. A szobánk tisztasága látszik az értékelésből,a fürdőszobában csatornaszag ,a csempefugák penészesek,a törölköző cigifüst szagú. Az reggeli bundáskenyér száraz és a felvágottak sem bizalomgerjesztőek.
2013. április 23.a párjával járt itt
Április elején jártunk ott,már nem először.Nagyon jó a viz,a szauna és a merülő medence szuper.Szobák nem túl tágasak,de szinte csak aludni voltunk benne,de a felújított szobák szépek.A vacsora elég volt,ízletes,,a reggeli már nem annyira.Mi,ettől függetlenül, szívesen megyünk máskor is.
2013. április 16. járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben. Az internetes vendégvélemények alapján nem számítottam túl jóra, de kellemes meglepetés ért. Csak dicsérni tudom a hotelt. Minden kérésünket teljesítették. A személyzet kiváló:segítőkészek,kedvesek és mindenekelőtt emberek. A szobánk tágas volt, kényelmes, tiszta.
Gyenge 2013. április 3.gyerekekkel járt itt
Thermál víz ,van ,de hiba kértük tegyenek a kinti medencébe meleg vizet,hogy kinn lehessen lenni a szabadban,meg sem hallották. A konyhából a füst mind a fenti folyosón állt meg az ablak a szobban nem nyitható . A szobAk koszosak lelakottak,az ágynemú nem bizalomgerjesztő, olyan ,mint ,ha mr aludt volna benne valaki. A padló koszos porcicás.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. április 1.barátokkal járt itt
Pokoli bűz fogadott a fürdőszobában,a WC-ben az előző lakó végterméke, de a lefolyók bűze is dominált, amit aztán megszüntettük, 1 db pohár a szobában, fogmosó sincs, egy db törülköző kettőnknek. Radiátor csapja hiányzott, a sötétítő függöny egy zsebkendőnyi, nem takart. Kényelmetlen pici szoba.
Szörnyű 2013. február 26.a párjával járt itt
Semmivel nem voltunk megelégedve! Maga a Hotel,a szobák valamint a wellnes részleg egyáltalán nem úgy nézett ki mint a Hotel oldalán feltüntetett képeken. Régi,öreg,megfáradt sötétbarna(igazi szocos)bútorok,kétszemélyes ágyat szerettünk volna ehelyett két egy személyes ágy összetolva fogadott. A világitás a szobában szinte semmi.
Átlagos 2013. február 25.a párjával járt itt
a fenti csillagok jelzik az elégedettségi szintet.
ami nem tetszett az a következő : a wellnes részleg összes helységei hidegek
és huzatossak voltak. ENNEK oka : a nyílászárok (az összes ajtó! ) tömítetlensége, valamint a légelszívó-ventillátorok állandó üzemeltetése
ENNEK következménye:a huzat,a nedves fürdőruha okozta erős meghülés 38 -fokos
láz szombatra.