Termál Hotel Liget Érd

Termál Hotel Liget Érd
Termál Hotel Liget ÉrdTermál Hotel Liget Érd
Termál Hotel Liget ÉrdTermál Hotel Liget Érd

Termál Hotel Liget Érd bemutatkozása

A háromcsillagos Termál Hotel Liget Érden, Budapesttől 25 kilométerre található. A szálloda medencéit 800 méterről feltörő gyógyvíz tölti meg, amely naponta cserére kerül. A szálloda wellnessrészlegének fedett és nyitott medencéi, frissítő szolgáltatásai nyugodt pihenést biztosítanak.

Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Termál Hotel Liget Érd vélemények

Szörnyű 2014. április 22.gyerekekkel járt itt
Valóban olcsóbb kataegória volt az általunk választott hely, de erre álmomban nem gondoltam, hogy a mosdókagylóban az előző vendég fogkrém köpete fogad, a hajas fűrdőkáddal. A kopott rongyos törülköző,amit nem is ismert fel a recepciós, nálunk már kidobásra kerül otthon.
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2014. március 9.a párjával járt itt
Kuponos oldalról találtuk ezt a hotelt. A képek alapján egy kellemes, bensőséges, pihenésünket jól szolgáló helynek tűnt. A megérkezéskor a recepciós korrekt tájékoztatást adott. A szobában kezdődtek a csalódások:
- Az apró hűtő üresen tátongott. Maximális fokozaton is éppen hogy csak hűtött. Látszott rajta az idő vasfoga.
2014. január 30.a párjával járt itt
Kellemes, csendes környezetben helyezkedik el a szálloda. Az épület kialakítása igényes, és jól funkcionál. Azonban már a fürdő részen felújításra lenne szükség. A szobánk kellemes kialakítású és berendezésű volt. Fontos, hogy tiszta volt és kellemes meleg fogadott bennünket.
Szörnyű 2014. január 26.a párjával járt itt
Kedves Online szállás értékesítők,
Kedves Utazók! A január 24-26. -i hétvégét töltöttük az érdi Termál Hotelben. Nem szeretném szaporítani a szót, előttem szólók leírtak mindent. Talán annyit tennék hozzá, hogy igazi ZIMMER FERI feeling. Mocsok, igénytelenség és igazi lepukkant érzés.
Szörnyű 2014. január 24.gyerekekkel járt itt
Kritikán aluli,kész átverés. A hely helyett inkább Budapesten töltöttük az időt,ott legalább értékes és pihentető programokat találtunk,aludni jó lett volna itt,ha a derekunk nem törik el az ágyon. Étkezés kritikán aluli,megtévesztő az internet hozzáférés,reggelinél részeg ember az étkezőben,ekkora borzadályban részünk nem volt,pedig rengeteget utazunk. Egyszóval óriás nulla.
Szörnyű 2014. január 16.gyerekekkel járt itt
A fiammal voltam hát eléggé színvonal alatti nem kértünk ebédet
szerencsére mert miután megláttuk az étlapon az árakat és a választékot úgy döntöttünk,hogy inkább bemegyünk a belvárosba
és ott eszünk. Kiderült,hogy nagyon jól döntöttünk találtunk egy pizzázót fantasztikusan volt elkészítve nagyon ízletes volt.
Szörnyű 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
A recepción sokat kellet várni,mire bejelentkezhettünk. Az ablakon ócska,félig leszakadt függöny. Szobaablak alatt kisbolt szerűség,ahova minden reggel fél 5 kor hozták a kenyeret,vagy nem tudom mit. Este 11kor még ott söröztek a fiatalok,meg bandáztak. Leparkolni alig lehet,tele volt a parkoló. Az étel kevés,8,30 kor érkezve 2 szelet szalámit találtunk 4-ünkre.
Átlagos 2013. december 20.a párjával járt itt
November közepén voltunk. Szerintem az akciós árat megérte.
A vízzel meg voltunk elégedve.
A jakuzzit nem indították el kérésre sem.
A reggeli valóban elég egyszerü,a harmadik nap már valószínűleg nem bírtam volna megenni.
Kilátás szép a dombról.
A személyzetből elég nehéz volt információt kihúzni de nyáron akörnyék szép lehet.
A duna is közel van érden van jó étterem.
Gyenge 2013. november 26.a párjával járt itt
Gyógyvizes szállást keresve választottuk a szállodát. A fürdő jó volt, de a medence előtti folyosón szennyvízlefolyó szag bűzölgött. A reggeli szerintem nem közelít a ma megszokott átlagos színvonalhoz. A menüválasztásos vacsora kész átverés. Egy féle. Választod, vagy nem. 19 óra után ne kérj az étlapról, mert a pincér finoman ugyan, de lebeszél.
Szörnyű 2013. november 20.családjával járt itt
Kedves Wellnesezni és pihenni vágyok. Családdal voltunk 3an. 3 éves gyermekükkel. Az ágy szörnyű volt. közepén 20-30cm hézag,amit törölközővel kellett kitömni mert a kemény fa igencsak törte a derekunkat. A másik szörnyű dolog az hogy a radiátor nem működött. (Novemberben)ez egy kicsit szokatlan volt.