Termál Hotel Liget Érd

Termál Hotel Liget Érd
Termál Hotel Liget ÉrdTermál Hotel Liget Érd
Termál Hotel Liget ÉrdTermál Hotel Liget Érd

Termál Hotel Liget Érd bemutatkozása

A háromcsillagos Termál Hotel Liget Érden, Budapesttől 25 kilométerre található. A szálloda medencéit 800 méterről feltörő gyógyvíz tölti meg, amely naponta cserére kerül. A szálloda wellnessrészlegének fedett és nyitott medencéi, frissítő szolgáltatásai nyugodt pihenést biztosítanak.

Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Termál Hotel Liget Érd vélemények

Gyenge 2013. július 31.családjával járt itt
Sajnos igaz amit az előttem szólok írtak. Olcsó szalámi 3db, 1db sajt minden reggel, olcsó margarin, dzsem, csak fehér kenyér. A kiszolgálás pocsék. A recepciós még a köszönést sem akarja fogadni. A kültéri medence algáktól hemzseg. A jacuzzi nem működik, ha igen nem a rendeltetésnek megfelelően. A kaja pocsék.
Gyenge 2013. július 23.gyerekekkel járt itt
Minden reggeli egyforma, 3 szelet olcsó szalámi és egy szelet sajt. A szomszédos békebeli közértben kellett bevásárolni. Az étlap választéka szegény és abból sem lehetett mindent rendelni. A kültéri medence koszos, falevelek, alga és bogarak benne. A kiszolgálás pocsék, a pincért láthatóan zavarják a vendégek.
Gyenge 2013. július 22.a párjával járt itt
Általában nem szoktam hosszú levélírásra vetemedni, de az Hotel Érd-ben töltött két nap meglehetősen mély benyomást tett rám - sajnos negatív értelemben, és nem szeretném véleményemet véka alá rejteni, mert akkor a mi kárunkból/negatív élményünkből senki nem okul. Rettentően elkeserítettek az itt tapasztalható állapotok.
Szörnyű 2013. július 8.a párjával járt itt
Hogy rövid legyek: mindennel elégedtelenek voltunk. Szerenécsére csak 1 éjszakát töltöttünk a "hotel"-ben, de ez több is volt, mint elég. Az egyetlen pozitívum a kinti medence, ami nagyon hangulatos, és tökéletes pihenésre. A medence vize pont jó, a mérete több, mint elég, és a termál víz is nagyon szuper volt.
Átlagos 2013. július 3.a párjával járt itt
A szobánk ablaka egy dohánybolttal szemben volt, ahol, már kora reggel gyülekeztek a helyi alkoholisták és hangos beszédükkel zavarták a pihenést. Az étkezés:,aki időben megjelent,annak jutott mindenből, aki később annak nem igazán, holott 18-20-ig volt a vacsora, úgy gondolom ez idő alatt rendelkezésre kellett volna állnia, mindenki számára a friss és megfelelő mennyiségű ételnek. Reggeli katasztrófa.
Inkább idősebbeknek való hely.
Átlagos 2013. június 28.a párjával járt itt
A termál részleg jóv volt,hideg illetve meleg vizes medencével egyaránt. A hotel elhelyezkedése kevésbé jó,mivel ott a faluban nincs semmi,még egy fagyizó sem. A legközelebbi fagyizó 2-3 km-re volt, bent Érden. Bár az egy plusz pont,hogy a Campona ott van tőle 8 km-re. Mi félpanzión voltunk,és egy kicsit csalódtunk.
Gyenge 2013. június 20.a párjával járt itt
Csalódás volt nekünk ez a 3 nap. Az ételek egyenes pocsékok voltak! A reggeli egy vicc volt, elnézést a kifejezésért de ez az igaszság! Személy szerint nem eszem kenyeret! Akárhol voltam eddig Wellnes-ezni,mindig tudtam enni olyan ételt amihez nem kell a kenyér,most 3 szelet szalámihoz mit egyek hogy ne legyek éhes? !
Szörnyű 2013. június 11.a párjával járt itt
Úgy volt s. . r az egész,ahogy volt! ! [szerkesztő által moderálva] Az egyetlen jó a thermál víz volt és a szauna! ! Soha többet nem mennénk egy olyan helyre,ahol "halszem"optikával fényképeznek,és jóval többet mutatnak mint ami az igazság. Ez szerintünk csalás! Negatív reklám,ami nem tesz jót egyetlen vendéglátó helynek, hotelnek és szállodának sem !
Szörnyű 2013. május 27.a párjával járt itt
Nem a 30 évvel ezelőtti képekkel kellene csábítani a pihenni vágyókat. Nagyon leharcolt állapotok vannak. A víz nem meleg kint, bent pedig nincs levegő. "Nagyon természetbarát" a medencéből kihalászott zöldalga. Zuhanyzóból a medence mellet csak hideg víz folyt. Fürdőszobában a padlólefolyóból tört fel a víz amikor a fürdőkádból leengedtük.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2013. május 23.a párjával járt itt
Kellemes hangulatú szálloda, a wellness részleg komplett, bár épp ott tartózkodásunk alatt elromlott a szauna. Külső gyógykezelések is folynak, ezért nagyon sok az idős ember, nagy a hangzavar, tele vannak a medencék, a jakuzziba nem is fértünk be 2 nap alatt a "sorban állás" miatt. A kinti medence még úszásra is alkalmatlan, nagyon hideg volt.
Termál Hotel Liget Érd - Medence/kert