Prímás Pince Étterem Esztergom

borház, étterem
Prímás Pince Étterem Esztergom
Prímás Pince Étterem EsztergomPrímás Pince Étterem Esztergom
Prímás Pince Étterem EsztergomPrímás Pince Étterem Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom

Prímás Pince Étterem Esztergom vélemények

Kiváló 2013. november 21.egyedül járt itt
Egy borbemutatón volt szerencsém részt venni, ahol a borok, az ételek minősége és a rendezvény lebonyolítása kivétel nélkül zseniális volt. Személyzet hozzáértő, környezet lenyűgöző, megközelíthetőség tökéletes. Szívből ajánlom mindenkinek! Kávé terén szerintem szükséges a továbblépés, a teljes képből és szolgáltatásból talán ez az egy pont ami kilóg. Szívből ajánlom!
Kiváló 2013. október 29.családjával járt itt
Már sokadszor voltam a Prímás Pincében, most legutóbb vasárnap, de soha nem csalódtam. Különleges élményt nyújt a környezet, a hangulat, az ételek és a felszolgálás is. Vasárnaponként büfé-ebédet vehetünk igénybe, 4. 900. - Ft-ért svédasztalos ebéd, italfogyasztással együtt.
2018. szeptember 28.a párjával járt itt
Ebédre tértem be a párommal,tisztaság volt, a leves annyira forró hogy 10 percet kellett várni hogy enni tudjunk. Nagyon finom volt minden,a desszert is,de simán lehetett volna dupla adag is . Pedig nem vagyunk nagyevők :). A kiszolgálás jó volt,csak oda tévedt egy másik pincér is aki enyhén szólva fura fazon volt :)Kavart az étlapokkal is.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Átlagos 2020. október 12.barátokkal járt itt
Előzetesen arra számítottam, hogy a Prímás Pince az egyik legjobb gasztro-élmény lesz Esztergomban. Lelövöm a poént az elején, hát nem így lett. . . Elhelyezkedés kitűnő, a Bazilika-domb alatti nagy parkolónál, a főút mellett, a város szívében, forgalmas turisztikai központban.
Prímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Étel/italPrímás Pince Étterem Esztergom - Étel/italPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - Étel/italPrímás Pince Étterem Esztergom - MosdóPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - Étel/italPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső kép
Gyenge 2017. június 26.a párjával járt itt
Állítólag ez a legjobb hely ebben a városban! Szerintünk viszont Borzalom! 1, A halászlé még ehető kategória volt, a csirkecomb nem volt átsütve és a hozzá való köret az sajnos ehetetlen volt! 2, A pincér az asztalokhoz kísért majd rámutatott 2 asztalra, hogy válasszunk majd 10 perc után jött és kérdezte, hogy akarunk-e valamit inni!
Prímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Étlap/itallapPrímás Pince Étterem Esztergom - EgyébPrímás Pince Étterem Esztergom - MosdóPrímás Pince Étterem Esztergom - MosdóPrímás Pince Étterem Esztergom - MosdóPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Étlap/itallapPrímás Pince Étterem Esztergom - Étlap/itallapPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Étel/italPrímás Pince Étterem Esztergom - Étel/italPrímás Pince Étterem Esztergom - Étel/italPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - Étlap/itallapPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Étlap/itallapPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - Étlap/itallapPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Étlap/itallapPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső kép