Vaskapu Étterem Esztergom

étterem
Vaskapu Étterem Esztergom
Vaskapu Étterem EsztergomVaskapu Étterem Esztergom
Vaskapu Étterem EsztergomVaskapu Étterem Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Bazilika alatti Panzió Esztergom
124.844 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Vaskapu Étterem Esztergom vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Visegrádi túrázásból hazafelé álltunk meg itt, az oldalon olvasott értékelésekre alapozva. Nem bántuk meg. A környezet valami csodás! Sajnos nekünk nem jutott hely a terasz részen, de a kicsit odébb kialakított fa asztaloknál helyet foglalva is volt minimális rálátás a kilátásra. Maga a menedékház étterme tipikusan menedékház étterem.
2016. április 11.barátokkal járt itt
Gyönyörű helyen van.A kiszolgálás udvarias.Az ételek minősége is megfelelő.És nagy adagokat adnak.A tisztaságra kicsit jobban oda lehetne figyelni.pl.asztal terítő
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
A hétvégi jó időt kiakartuk használni ezért felsétáltunk az étteremhez.Még egy utolsó őszi panorámát szerettem volna látni szülóvárosomról Esztergomról.Mivel megéheztünk meg is ebédeltünk.A kiszolgálás gyors az ételek finomak voltak.Sokáig nézelődtünk de ez nem zavarta a személyzetet. Igazán kellemes nap volt
Kiváló 2015. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
A Vaskapu nem az a hely, ahova csak úgy véletlenül betéved az ember, hiszen nincsen szem előtt, ráadásul éppen feltúrták az odavezető utat, így még nehezebb eljutni a célig. A teraszról gyönyörű kilátás nyílik a Dunára, már ezért megéri ellátogatni ide. A gyerekek is rögtön meg vannak véve: kecskéket és tengerimalacokat lehet csodálni és kis szerencsével simogatni.
Vaskapu Étterem Esztergom - Étel/italVaskapu Étterem Esztergom - Étel/italVaskapu Étterem Esztergom - Étel/italVaskapu Étterem Esztergom - Étel/italVaskapu Étterem Esztergom - Étel/ital