Vaskapu Étterem Esztergom

2025.01.03-ig
Bazilika alatti Panzió Esztergom
38.569 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Vaskapu Étterem Esztergom vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
2021. november 24., csoporttal járt itt
Az utolsó őszi napok egyikén voltunk csoporttal a Vaskapuban.
A menedékház szerencsékre nyitva volt, a kiszolgálás jó, ételt nem fogyasztottunk, az innivalók
kielégitették az elvárásainkat.
A pultos hölgy nem tudott szoba hőmérsékletű kólát adni, így a hűtőből kivettet megmelegítette egy
pohár meleg vízben.
Köszönet érte.
Vaskapu Étterem Esztergom - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2021. augusztus 29.a párjával járt itt
Túl korán értünk fel a Vaskapu étteremhez ahhoz, hogy ebédeljünk, így csak egy pohár sört fogyasztottam el. Az étterem teraszáról gyönyörű a kilátás egész Esztergomra, a Mária Valéria hídra és környékére. Van egy kis állatsimogató három kecskével.
Vaskapu Étterem Esztergom - Külső képVaskapu Étterem Esztergom - Külső kép
Szörnyű 2020. június 7.gyerekekkel járt itt
Gondban vagyok, mert nem vagyok kekec, szívesebben írok jót, mint kritikus hangvételű értékelést. Nehéz időszakon vagyunk túl mindannyian, kivált a turizmus, vendéglátás területe sínylette meg a járványt. A bő két havi kijárási korlátozások, karantén után szomjazza mindenki az utazást, szórakozást, és nem utolsósorban a finom falatokat.
Vaskapu Étterem Esztergom - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2019. július 8.családjával járt itt
A családdal jártam itt hétvégén.volt foglalásunk. Atersszon kaptunk helyet ami most felújítás alatt áll de igy is csodálatos a panoráma. A kiszolgálás figyelmes volt. Az ételek ízletesek. ( fácán leves vaddisznópörkölt sztapacskával). Kivételes élmény volt itt az ebéd . Az étlap áraihoz szervízdijat számolnak.
Vaskapu Étterem Esztergom - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2019. április 3.a párjával járt itt
Az étterem Esztergom elég magas részén található. De mégis megéri felsétálni ide. Jó kis túra. A kilátás mindennél többet ér, és a finom fogások. A desszertet is érdemes ki próbálni. Nagy adagokat adnak.
2018. október 16.családjával járt itt
Gyönyörű helyen van az étterem és az ételek is finomak. Persze - hacsak nem turistáskodik valaki - csak kocsival lehet feljutni az étterem-menedékházhoz. A kiszolgálás megfelelő - bár mint azt már más is észrevételezte - lehetne egy kissé kedvesebb.

Ami negatívum az a mellékhelyiség állapota, valamin a ház melletti - valaha szépen megcsinált - szabadtér elhanyagoltsága.
Átlagos 2018. július 7.családjával járt itt
Sokadik éve jöttünk már el ide kirándulással egybekötve, de lassan már csak a panoráma marad az egyetlen indoka a látogatásunknak. Az ételek átlagosak, a felszolgálás és a fogadtatás korrekt, de nem túl kedves. A kilátás pazar, de pár éve valahogy hangulatosabb hely volt. Összességében persze azt nyújtja, ami elvárható, de számomra a korábbi évekhez képest csalódás.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. július 5.a párjával járt itt
Párommal és ebbel az esztergomi körút, egyik vacsora állomásaként látogattuk meg az étteremet. A kilátás a teraszról fantasztikus, külön élmény, ahogy az orr motoros kis repülő pár méterre az ember feje fölött húz el. A személyzet kedves és figyelmes volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 24.barátokkal járt itt
Április hónapban jártunk a fenti helyen, egy hétköznapi ebédre, éppen Szlovákiából hazatérve. A kilátás csodálatos, a kiszolgálás gyors és kedves, az étel izletes és a mennyiség nagy. Nagyon jól éreztük magunkat, egy kis pihenés a hétköznapok rohanásában. Biztosan még megyünk még és ujabb barátokat is viszünk :)
Vaskapu Étterem Esztergom - Étel/italVaskapu Étterem Esztergom - EgyébVaskapu Étterem Esztergom - Külső képVaskapu Étterem Esztergom - Étel/italVaskapu Étterem Esztergom - Étel/ital
Kiváló 2017. szeptember 3.a párjával járt itt
Már visszatérő vendég vagyok :) Kiváló, romantikus randihely, de családi vacsora, ebéd helyszínéül is tökéletes - az ottani randiból lett család :-)
Finom ételek, kedves kiszolgálás, gyönyörű kilátás... igazából titokban kellene tartani, hogy van, nehogy túl sokan felfedzzek, s megkopjon a varázs...