Hotel Bellevue Esztergom ★★★

Három csillagos szálloda
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

A Hotel Bellevue legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bellevue Esztergom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
39.950 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény (min. 2 éj)
Dunai Élmény
69.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Bellevue Esztergom - Nyáron is előszezoni árak a Dunakanyarban
Nyáron is előszezoni árak a Dunakanyarban
70.467 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Eger Park
74.850 Ft / 2 fő / 2 éjtől kiváló félpanzióval

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

Átlagos 2014. április 6.a párjával járt itt
Legkevésbé a szoba tisztaságával voltunk megelégedve (hangyák a szobában, a fürdőszoba csak felületesen volt kitakarítva, a szobabútorok fiókjaiban az előző vendég nylonzacskói voltak). Az egész szálloda területén (és a szobában is) a mosdókban nem volt feltöltve a folyékony kézmosó tartálya.
Átlagos 2014. március 17.a párjával járt itt
Egyszer már megtettem, sem visszajelzés, sem változás nem volt. De lássuk:
1. A wellness és az étkezés KIVÁLÓ! A reggeli átlagos, de a vacsora fantasztikus! 2. A közös használatú helységek hangulatosak, rendben vannak, már a bár is működik rendesen. A wellness nagyon szép, élvezetes. 3. A szoba (112) kifejezetten romos.
Átlagos 2014. március 9.a párjával járt itt
Harom nap ket ejjszakat toltottunk a ferjemmel. Nagy varakozassal indultunk, mert kozeli ismeros ajalta. megerkezesunkor nagyon szep belso berendezes vart. A szobank nagyon kicsi volt ami meglepett. A vellnesz homerseglete huvos volt. A medencek vize is nem a megfelelo volt sokaig nem elveztuk. Egyedul a csakuci vize volt jo ott meg tomeg volt mindenki ott melegedett.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2014. február 12.a párjával járt itt
Nagyon szép a szálloda. A wellness részlege szinte minden igényt kielégítő. A gőzfürdő beindítása kicsit macerás volt és hamar kihűlt, szerintem erre valamilyen más megoldást kellene kitalálni. Minden esetre nagyon jó, hogy a wellness sokáig nyitva van, így akár vacsora után is le lehet ugrani.
Átlagos 2014. február 3.barátokkal járt itt
Tetszett a szálloda wellnes részlege, bár minden alkalommal szólni kellett külön, pl hogy nem megy a gőzkamra, hideg van az illatkamrába, hüvös a víze a jakuzzinak. Emellett volt mindig kitéve szauna lepedő és tisztaság volt. Az idősebb hölgy mogotvaságát ellensúlYozta a fiatalbb kolleganője készséges kedvessége.
2014. január 16.a párjával járt itt
Január 7-9 ig pihentünk a szállodába. Nagyon szép a szálloda,igényes,személyzet kedves. A wellness részleg volt számunkra a csúcs. Nagyon jól éreztük magunkat,tágas szobát kaptunk terasszal. Az ételek változatosak voltak és finomak.
Átlagos 2014. január 4.csoporttal járt itt
A fotok alapjan sokkal szebbnek gondoltuk a szallast. Kivul eletben is jol nez ki, viszont belul kisse megkopott a fenye. Szerintunk jo, ha egy harom csillagos kategoriaba belefer. Csabito volt a hirdetes, de helyben nem volt tajekoztatas, hogy mi hol es mikor tortenik, reszben nem volt tortenes. Negy ora utan, a liftben tudtuk mrg, hogy 14 es 16 ora kozott puncskostolas volt.
Kiváló 2013. december 29.a párjával járt itt
Eddig már sok helyen jártam, de ez a szálloda tetszett a legjobban. fantasztikus a konyhája, színvonalas a wellnesz részlege, udvarias a személyzete. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki egy kis kikapcsolódásra vágyik és szeretne elmenekülni a hétköznapok szürkeségéből.
Az ételválaszték nagyon lenyűgözött minket, a rántottát saját ízlésünknek megfelelően készítették.
2013. december 27.családjával járt itt
Szeptember utolsó hetét töltöttük ott családommal négyesben. A szobák kényelmesek, tiszták, ennek ellenére hangyák raja lepett meg bennünket mindkét szobában. Az étterem kínálata, az ételek minősége jó. Nekünk hiányzott, hogy nem volt drink bár. Jól esett volna esténként koktélozni egyet. A fürdő részleggel maximálisan elégedettek voltunk. Alkalomadtán szívesen megyünk újra.
2013. december 3.a párjával járt itt
Férjemmel több alkalommal jártunk a szállodában. Jól éreztük magunkat,tudtunk pihenni. A wellness elég jó,bár kicsit zsúfolt ha több vendég van. Szép a szálloda épülete,kényelmesek a szobák. Találtunk hibát,de nem befolyásolta a kikapcsolódásunkat. A konyha kielégítő,lehetne nagyobb kínálat. Az érték ár aránya kielégítő és nem okozott csalódást.
Hotel Bellevue Esztergom a térképen
2500 EsztergomŐrtorony u. 49.
1900
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Hotel Imperial Gyógyszálló