Károlyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó
8052 Fehérvárcsurgó, Petőfi u. 2.

Károlyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó a térképen

Károlyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó értékelése:

1. helyezett az 1 fehérvárcsurgói étterem közül
195. helyezett Közép Dunántúlon - 789 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
francia, magyar
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, francia
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Bordó Étterem - max. 60 fő
Főispán terem - max. 100 fő
Bál terem - max. 80 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC
Dreher Classic

Károlyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó bemutatkozása

A Károlyi Kastély jelenleg 20 vendégszobával, könyvtárral, 500 m²-es pincével, 8 különböző méretű és korszerű technikai felszereltséggel rendelkező konferenciateremmel valamint egy 80 fő befogadására alkalmas étteremmel várja vendégeit.

... Tovább >>

Tavasztól őszig nyitva tartó teraszunkról nem mindennapi látvány tárul a díszudvarra, ahol hangulatos zene mellett konyhafőnökünk gondoskodik arról, hogy páratlan gasztronómiai élményekkel gazdagítsa vendégeinket.

Károlyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó képei

Károlyi-kastély étterem Fehérvárcsurgó vélemények

2021. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. június 11.
Június első hétvégéjén a párommal a fehérvárcsurgói kastélyban és annak kertjében rendezett virág kiállításon voltunk. Csodálatos környezetben, remek ételeket és italokat szolgáltak fel nekünk. A felszolgálók a nagy vendégszám miatt ellenére is mosolygósak, kedvesek voltak. A limonádéjukat és a sertésszűzet külön ki kell emelnem.

Mobilról küldte. | 2021. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. június 9.
Ismerőseimmel részt vettünk a virágkiállításon, mint minden évben. A nagy melegben gondoltuk iszunk valami hideget. A sátor büféjében csak meleg kóla lett volna, így a limonádé mellett döntöttünk, de bár ne tettük volna! Egy ízetlen, gyümölcstelen langyos vizet kaptunk. A nagy darab, szakállas felszolgáló úr próbált poénkodni, de cinikus és ízléstelen modorú volt.

Mobilról küldte. | 2021. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2021. június 8.
A virágkiállítás szombati napján voltunk a kastélyban a családommal. A teraszon ebédeltünk, ahol egy kedves, szőke hölgy szolgált ki minket. A teltház ellenére megkaptuk a kellő figyelmet, mindenben segítségünkre volt. Az ételek nagyon finomak voltak, nagyon jól éreztük magunkat. Biztos, hogy jövőre is ellátogatunk.

2021. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. június 6.
A grillezett camembert jéghidegen érkezett meg, a mellé járó, egyértelműen ZACSKÓS saláta köreten pedig szó szerint SEMMI nem volt. Úgy kellett balzsamecetet kérni, olívaolajat és citromot, hogy mi az asztalnál megízesíthessük a teljesen natúr salátát. A marha étel sült helyett SZÉTFŐTT volt, döghús szaggal. Igazán nagy csalódás egy ilyen helytől.

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokat kellett várni a kastélyban az induló csoportra, s mivel épp evédidő volt, addig megebédeltünk az étteremben. Nagyon szép, elegáns az étterem, de a kínálat szegényes, ehhez képest az árak magasak. Összesen 4 féle főétel volt, amiből nem tudtunk választani, ezért ketten "tanyasi tyukhúsleves gazdagon" választottunk.

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ma ebédeltem volna itt, lecsót választottam, de amit kihozott a
pincér az minden volt csak lecsó nem. Vízben főtt paprika, annyi
vízzel, hogy levesnek is híg lett volna. Természetesen villát és
kést kaptam hozzá. A sok víztől tele lett a tálka "jó nagy lett az
adag. Ehetetlen volt, a gyomrom megsínylette a kóstoló falatot is.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27. - 4 látogató hasznosnak vélte
Családi vacsorára foglaltunk asztalt a Kastély éttermébe. Sajnos már a megközelítéssel is bajok voltak, hisz épp egy esős estét fogtunk ki. Ezzel csupán az volt a baj, hogy a kivilágítatlan kastélyudvaron nem sikerült minden tócsát és gödröt kikerülni, így sáros és vizes cipővel érkeztünk. Bizonyára a szállóvendégek ilyet nem tapasztalnak, hisz nem kell végigbotorkálniuk az étteremig.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. október 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Fehérvárcsurgói Károlyi kastályba egy rendezvény zároakkordjaként volt szerencsém ellátogatni. A környezet patinás, tiszta, a kastély nem meglepő módon impozáns, történelmi levegőjű. Svédasztalos rendszerben étkeztünk, kaptunk tejfeles-zöldséges krumplilevest, Orly módra sült halat, párolt vegyes zöldséggel (benne kelbimbó, spárga, répa, egyebek), marhasültet, paprikás krumplit, párolt zöldbabot valamit túrógombócot.

2015. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. február 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Születésnapot ünnepelni érkeztünk a fehérvárcsurgói Károlyi Kastélyba, viszont a kiszolgálás, az ételek minősége, fizetési nehézségek mind-mind hozzájárultak a hangulat elrontásához. Az ételek ár-érték aránya túlzó!

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 29. - 5 látogató hasznosnak vélte
A kastély látogatása után tértünk be családostól az étterembe. A hangulat fantasztikus, a kiszolgálás kedves, segítőkész és megértő. (gyerekkel az étterem látogatás tud elég hajcihős is lenni) Az étlap nagyon jól összeállított, meglepően rövid, ám annál velősebb. Nehéz volt választani, mert mindent megkóstoltam volna. Az ízekben sem csalódtam.

Legnépszerűbb csomagok Fehérvárcsurgón és környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 13.000 - 20.925,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.12.23.
Vicze Apartman
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2021.07.03. - 2021.09.05.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.720,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
2021.05.10. - 2021.10.31.
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
2 nap/1 éjszaka 15.160 - 18.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.09.03.
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
AAA Apartman Balatonfüred
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 16.302 - 39.848,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2021.04.22. - 2023.03.01.
Dorina Wellness Apartman
Világos Hotel
Balatonvilágos
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 29.175,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2021.05.21. - 2021.09.18.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
4-6 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használatával, parkolással
2021.07.09. - 2021.09.05.
Astoria Hotel és Étterem
4 nap/3 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2021.06.25. - 2021.08.28.

Szállodák Fehérvárcsurgó környékén
Vital Hotel Nautis Fehérvárcsurgó
Holiday Hotel Csopak Fehérvárcsurgó
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Fehérvárcsurgó
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)
SunGarden Vakáció (min. 2 éj)

Károlyi-kastély étterem FehérvárcsurgóX